Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wynajem
ekskluzywny autobus

Znakomite możliwości proponowane na rynku – autokary do wynajęcia

Wybór ofert na wyciągnięcie ręki jest nieograniczony

Nieprzerwanie przybywa znakomicie przygotowanych rozwiązań, jakie mogą się okazać niezaprzeczalnie strzałem w dziesiątkę. Szeroka paleta propozycji trafia w potrzeby klientów, którzy pragną wybierać dla siebie to, co najlepsze.

Mieszkania na wynajem w wakacje

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłuższy czas, zwłaszcza w czasie wakacji. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o opiekę nad domem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam by ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, podlał rośliny i przewietrzył pomieszczenia, no i oczywiście sprawdził, czy wszystko w porządku.
Wynajęte auto

Czy wypożyczyć auto czy jechać autobusem?

Czy udając się na wakacyjny wyjazd warto pomyśleć nad pożyczeniem samochodu? Czy dzięki temu wyprawa z przyjaciółmi pożyczonym samochodem może w rezultacie być tańsza od zakupu biletów kolejowych czy autobusowych? Z jednej strony sporo wypożyczalni znajduje się przeważnie w pobliżu lotniska. Finalnie daje to kilka opcji - przykładowo można urządzić zwiedzanie okolicy. Jednak jakie są wady i zalety wynajmu?
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś zdecydowana większość turystów właśnie w ten sposób poszukuje noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na przeróżne sposobności. Są one wykorzystywane do przewożenia małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.
Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Zobacz gdzie wynająć pokój w Szczecinie

Trudności to nie tylko poszukiwanie lokum, lecz przede wszystkim najemców. Właściciele chcą uczciwego najemcy i jednocześnie łatwego zarobku. Opowieści o kłopotliwych najemcach bywają zdecydowanie skomplikowane.
wyprawy turystyczne

Podróże jedynie dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, kartkują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, zapytują o all inclusive i inne dodatkowe atrakcje, a później wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie odpowiada skrojona dla nich wycieczka.