Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wynajem

Mieszkania na wynajem w wakacje

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z mieszkaniem, gdy wyjeżdżamy na dłuższy czas, szczególnie w okresie lata. Najczęściej jeżeli nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad domem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Zależy nam aby ktoś co parę dni przyszedł do mieszkania, podlał rośliny i przewietrzył pokoje, no i naturalnie skontrolował, czy wszystko w porządku.
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promowaniem się w internecie. W obecnych czasach zdecydowana większość turystów właśnie w taki sposób poszukuje kwater na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
ekskluzywny autobus

Znakomite możliwości proponowane na rynku – autokary do wynajęcia

Spore możliwości dawane do dyspozycji na rynku – autokary do wynajęcia

Ciągle przybywa doskonale przygotowanych rozwiązań, które mogą się okazać niezaprzeczalnie strzałem w dziesiątkę. Rozbudowana paleta opcji trafia w potrzeby klientów, którzy chcą wybierać dla siebie to, co najlepsze.
Wynajęte auto

Czy wypożyczyć auto czy jechać autobusem?

Czy planując wakacyjny wyjazd mądrze zastanowić się nad wynajęciem samochodu? Czy dzięki temu wyprawa z przyjaciółmi pożyczonym autem może w rezultacie być tańsza od nabycia biletów kolejowych czy autobusowych? Na pewno sporo wypożyczalni występuje najczęściej przy lotnisku. W efekcie daje to wiele opcji - przykładowo można zorganizować zwiedzanie miasta. Jednak jakie są wady i zalety wynajmu?
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, historyczne miasto stołeczne, jest jedynym z najbardziej wiekowych miast , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma miejscami godnymi polecenia oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko krajowych przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak wybierzemy się na zwiedzanie Krakowa i okolic, warto rozważyć, jak podróżować w wybrane przez nas lokalizacje oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Zobacz gdzie wynająć pokój w Szczecinie

Trudne jest nie tylko szukanie mieszkania, lecz przede wszystkim lokatorów. Właściciele chcą dobrego najemcy i jednocześnie łatwego zarobku. Historie o kłopotliwych najemcach wydają się zdecydowanie nieprzyjemne.

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie bardzo dużym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na różne okazje. Są one wykorzystywane do przewozu małych grup osób, które organizują wyjazdy lub imprezy.
wyprawy turystyczne

Podróże jedynie dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. Idą do biura podróży, kartkują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne dodatkowe atrakcje, a następnie udają się do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.