Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wynajem
Wynajęte auto

Czy wypożyczyć auto czy jechać autobusem?

Czy udając się na wakacyjny wyjazd warto pomyśleć nad pożyczeniem samochodu? Czy dzięki temu wyprawa z przyjaciółmi pożyczonym samochodem może w rezultacie być tańsza od zakupu biletów kolejowych czy autobusowych? Z jednej strony sporo wypożyczalni znajduje się przeważnie w pobliżu lotniska. Finalnie daje to kilka opcji - przykładowo można urządzić zwiedzanie okolicy. Jednak jakie są wady i zalety wynajmu?

Mieszkania na wynajem w wakacje

Mnóstwo ludzi zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłużej, w szczególności w okresie lata. Najczęściej gdy nie ma nas przez dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o objęcie pieczy nad mieszkaniem kogoś bliskiego, lub sąsiadów. Chcemy by ktoś co kilka dni przyszedł do mieszkania, podlał kwiaty i przewietrzył pokoje, no i oczywiście skontrolował, czy wszystko w porządku.
ekskluzywny autobus

Znakomite możliwości proponowane na rynku – autokary do wynajęcia

Autokary na wynajem

Nieprzerwanie przybywa znakomicie przygotowanych rozwiązań, co mogą się okazać niezaprzeczalnie strzałem w dziesiątkę. Rozbudowana paleta propozycji trafia w potrzeby klientów, którzy chcą wybierać dla siebie to, co najlepsze.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś zdecydowana większość turystów właśnie w ten sposób poszukuje noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na przeróżne sposobności. Są one wykorzystywane do przewożenia małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.
Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Zobacz gdzie wynająć pokój w Szczecinie

Trudności to nie tylko poszukiwanie lokum, lecz przede wszystkim najemców. Właściciele chcą uczciwego najemcy i jednocześnie łatwego zarobku. Opowieści o kłopotliwych najemcach bywają zdecydowanie skomplikowane.
wyprawy turystyczne

Podróże jedynie dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. kierują swoje kroki do biura podróży, kartkują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, zapytują o all inclusive i inne dodatkowe atrakcje, a później wyjeżdżają do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie odpowiada skrojona dla nich wycieczka.