Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Ekwipunek
rozłożony namiot

Czy biwak to interesująca propozycja spędzenia czasu?

Biwak to fajna forma spędzania wakacji - w ostatnim czasie nawet bogatsi Polacy nie deprecjonują takiego wypoczynku. No i doskonale, bo w końcu biwakowanie jakby nie patrzeć może być tak samo ciekawe co na przykład odkrywanie Japonii albo plażowanie w Tunezji. Zresztą biwak to tak tania forma odpoczynku, że wcale nie jest powiedziane, iż nie możemy jechać na dalsze wczasy, a potem wziąć trochę wolnego i najzwyczajniej wyruszyć np. w okolice Mikołajek. Przecież wystarczy zabrać ze sobą trochę jedzenia, namiot turystyczny, potrzebny ekwipunek. Nic ponad miarę. Prawda, że kusząca opcja?
Wyprawy wędkarskie

Od czego zacząć wędkowanie?

Wyprawy wędkarskie są istotnym elementem spędzania czasu przez mężczyzn. Łowienie ryb okazuje się pomysłem na pożyteczne wykorzystanie wolnych dni dla ludzi w przeróżnym przedziale wiekowym. Niejednokrotnie przekazywane z dziada pradziada. Taki rodzaj sportu pozwala na relaks oraz spotkania w doborowym gronie.
góry

Dobieramy wyposażenie na wyprawę wysokogórską

Projektując zimowe wyjście w góry wysokie musimy przede wszystkim być odpowiednio przeszkolonym w obszarze posługiwania się oprzyrządowaniem, asekuracji, zagrożeń lawinowych a także techniki zimowej wspinaczki. Bez właściwego przyuczenia i doświadczenia nie powinniśmy wyruszać sami na podobne ekspedycje. Trzeba pomyśleć o znalezieniu właściwego partnera, przewodnika ewentualnie kursu szkoleniowego.
Salon, apartament Jaguara w Londynie

Z pociechą na szlaku. W jaki sposób się przygotować do górskiej włóczęgi?

Być może zrezygnowałaś z czynnego wypoczynku, obawiając się, że będzie on zbyt męczący dla twego malucha lub skomplikowany do przygotowania. Nie musi tak być. Maluchy lubią odkrywać nowe miejsca. Pamiętaj jednakże, ażeby wybierając się na wędrówkę w góry z potomkiem odpowiednio się do tego przygotować.