Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samochód

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych stron. Może być to dobry sposób dla osób odchudzających się, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower nadaje się doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Bez problemu dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki lub inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie dobre wyjście w temacie dojazdów do pracy.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed odlotem w daleką drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dojechać na lotnisko. Istnieje kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się na lotnisko lokalnym publicznym środkiem transportu, specjalnym autokarem albo na przykład swoim autem.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź przygody, jaką chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo popatrzmy, jak brzmi to wspaniale: nie mamy już obowiązków, tych z katalogu codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy pozostałych z punktu widzenia standardowego pracownika, nieistotnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat tylko czeka na nas. Czy pojechałbyś na taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Rowerem, pieszo, a może samochodem?

Bezpieczna jazda autokarem

Jeśli szukasz agencji, która para się wynajmowaniem autobusów, musisz zacząć od wyszukiwania internetowego. Do Google wpisz słowa „autokary Kraków”. Możesz oczywiście dać tam inną miejscowość. Jak widać, namierzenie przedsiębiorstwa autokarowego jest dosyć łatwe, takich działalności w Krakowie znajduje się wiele. Schody zaczynają się, kiedy trzeba wybrać.

Czemu tak istotne jest, żeby zawsze mieć w swoim pojeździe profesjonalną apteczkę samochodową?

W Polsce żadna regulacja nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie warto również wspomnieć, że nie istnieją pewne sztywne wytyczne, co musi znaleźć się w apteczce. Jednakowoż każdy odpowiedzialny kierowca powinien zatroszczyć się o to, aby mieć w swoim samochodzie profesjonalną apteczkę.

Doskonałej jakości ubrania motocyklowe

Dla pasjonatów motocykli maszyna nie jest jedynym wydatkiem. Powinni oni wyposażyć się też w kask i na pewno w dopasowaną odzież. Oczywiście, gdy objeżdżają świat motocyklem potrzebne im będą sakwy.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Na dworze lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o zimie, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by zaplanować zakup nowych opon zimowych do samochodu. Większość pośredników sprzedaży w sezonie letnim sprzedaje opony zimowe po niższych cenach.