Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samochód
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dostać się na lotnisko. Istnieje kilka różnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, prywatnym busem albo na przykład swoim samochodem.

Bezpieczna jazda autokarem

Jeżeli poszukujesz agencji, która para się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od sieci. Do Google wpisz słowa „autokary Kraków”. Możesz naturalnie wkleić tam odmienne miasto. Jak widać, znalezienie agencji jest bezproblemowe, takich firm w stolicy Małopolski funkcjonuje całkiem sporo. Problemy pojawiają się, gdy trzeba dokonać wyboru.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, przygoda wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, jaką pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie jesteśmy zmuszeni już myśleć o terminach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim nieustępliwy czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to jak? Samochodem, rowerem, a może pieszo?

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Za oknem lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie myśli o tym co będzie w grudniu, a tymczasem to najodpowiedniejszy czas, by zaplanować kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze posiada bardzo dużo pozytywnych aspektów. Może być to dobry wybór dla osób odchudzających się, oraz dla tych, którzy chcą umacniać mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower pasuje doskonale jako środek komunikacji, bezproblemowo zastępując samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej miniemy korki lub inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki sobie życzymy.

Doskonałej jakości ubrania motocyklowe

Dla fanatyków podróży na motorze sprzęt nie stanowi jedynego wydatku. Muszą oni zaopatrzyć się także w kask i z pewnością w dopasowaną odzież. W dodatku, jeżeli objeżdżają świat motorem potrzebne im będą sakwy.