Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Samochód

Bezpieczna jazda autokarem

W sytuacji, gdy szukasz przedsiębiorstwa, które trudni się wynajmowaniem autokarów, musisz zacząć od internetu. Do wyszukiwarki sieciowej wklej słowa „autokary Kraków”. Możesz rzecz jasna wkleić tam odmienne miasto. Jak widać, namierzenie firmy jest dosyć łatwe, takich działalności w stolicy Małopolski funkcjonuje dużo. Schody pojawiają się, kiedy trzeba wybrać.

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo dużo pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób chcących zrzucić parę kilo, oraz dla tych umacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower nadaje się doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki potrzebujemy.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą podróż, warto zastanowić się w jaki sposób dostać się na lotnisko. Mamy kilka różnorodnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, specjalnym busem lub na przykład swoim samochodem.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie goni. To zapowiedź wspaniałej przygody, którą pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie musimy już myśleć o terminach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim nieustępliwy czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Rowerem, pieszo, a może samochodem?

Czemu tak istotne jest, żeby zawsze mieć w swoim pojeździe profesjonalną apteczkę samochodową?

W Polsce żadna regulacja nie nakazuje posiadania apteczki, jest ona tylko zalecana. Jednocześnie warto również wspomnieć, że nie istnieją pewne sztywne wytyczne, co musi znaleźć się w apteczce. Jednakowoż każdy odpowiedzialny kierowca powinien zatroszczyć się o to, aby mieć w swoim samochodzie profesjonalną apteczkę.

Doskonałej jakości ubrania motocyklowe

Dla pasjonatów motocykli maszyna nie jest jedynym wydatkiem. Powinni oni wyposażyć się też w kask i na pewno w dopasowaną odzież. Oczywiście, gdy objeżdżają świat motocyklem potrzebne im będą sakwy.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Na dworze lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o zimie, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by zaplanować zakup nowych opon zimowych do samochodu. Większość pośredników sprzedaży w sezonie letnim sprzedaje opony zimowe po niższych cenach.