Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Bułgaria

Bułgaria – warto zwiedzić

W nowym tysiącleciu trzeba silnie postarać się, aby każde wakacje były zdecydowanie przeżyciem niesamowitym. Na początek warto wiedzieć, że nie tylko oblegane przez turystów miejsca, takie jak Egipt, Grecja czy Londyn są godne uwagi. Bułgaria to nadzwyczaj cudowna opcja.

Bułgarskie krainy zapraszają na urlop

Bułgaria to państwo, który spełnia wszystkie warunki, żeby zostać miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez setki turystów z Polski. W czasach PRL nad Morze Czarne chętnie wyjeżdżało się na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą znów powrócić, albowiem zakątek ten po latach kryzysu gospodarczego znów zaczyna stawiać na turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się w szczególności latem. W tym okresie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie jest w stanie zagwarantować.
wakacje, wczasy

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, żeby zostać urlopowym miejscem, które rokrocznie może być odwiedzane przez mnóstwo turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Obecnie te lukratywne czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą powrócić, ponieważ region ten po latach kryzysu gospodarczego znów zaczyna rozwijać turystykę. W te Bałkańskie regiony warto wybrać się przede wszystkim w okresie letnim. W tym czasie możemy liczyć na świetną pogodę, której w naszym kraju nikt nie może zagwarantować.
Last minute Turcja

Urlop z zaufanym biurem podróży

Czas letni dobiegł końca. Wiele osób mimo to decyduje się na urlopy jesienią, a każde biuro podróży ma promocyjną ofertę w tym okresie. Przesłanek takich decyzji jest kilka. Przede wszystkim odrobinę mniej upalna pogoda w tropikalnych częściach świata jest zdecydowanie przyjemniejsza, jeśli ktoś nie znosi upałów.