Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Auto
hotel - wizerunek

Sposób na przyjemny czas w sercu Dolnego Śląska

Gdy poszukujemy jakiegoś ciekawego i pełnego atrakcji miejsca na udany wypad weekendowy, to jednym z wyjątkowo interesujących oraz tętniących życiem miejsc do jakich jesteśmy w stanie się udać w naszym kraju jest Wrocław.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą drogę, trzeba zastanowić się w jaki sposób dojechać do portu lotniczego. Istnieje wiele różnych możliwości. Możemy dojechać na lotnisko miejskim publicznym środkiem transportu, prywatnym busem lub na przykład własnym autem.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, przygoda wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, jaką pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie jesteśmy zmuszeni już myśleć o terminach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim nieustępliwy czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to jak? Samochodem, rowerem, a może pieszo?

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na różne okazje. Wynajmuje się je do przewozu małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Za oknem lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie myśli o tym co będzie w grudniu, a tymczasem to najodpowiedniejszy czas, by zaplanować kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.