Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Auto
hotel - wizerunek

Sposób na przyjemny czas w sercu Dolnego Śląska

Gdy poszukujemy jakiegoś ciekawego i pełnego atrakcji miejsca na udany wypad weekendowy, to jednym z wyjątkowo interesujących oraz tętniących życiem miejsc do jakich jesteśmy w stanie się udać w naszym kraju jest Wrocław.
lecący samolot pasażerski

W jakim miejscu zaparkować auto przed wylotem w daleką podróż – przedstawiamy parę cennych porad

Przed wylotem w długą drogę, warto zastanowić się w jaki sposób dostać się na lotnisko. Istnieje kilka różnych rozwiązań. Mamy możliwość dostać się do portu lotniczego miejskim autobusem, prywatnym busem albo na przykład swoim samochodem.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, przygoda wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, jaką pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie jesteśmy zmuszeni już myśleć o terminach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim nieustępliwy czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to jak? Samochodem, rowerem, a może pieszo?

Jak odnaleźć firmę oferującą wynajem busów?

W tym momencie coraz większym zapotrzebowaniem cieszy się wynajem busów na różne okazje. Wynajmuje się je do przewozu małych grup osób, które robią wyjazdy w różne miejsca.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Za oknem lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie myśli o tym co będzie w grudniu, a tymczasem to najodpowiedniejszy czas, by zaplanować kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.