Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wędrówka
prawo

Od czasu do czasu każdy z nas chce uciec od pogoni wielkiego miasta i od pracy - warto może uciec na Kaszuby

Cudze chwalicie, swojego nie znacie - głosi stare oraz mądre przysłowie. I jest w tym duża dawka gorzkiej prawdy. Polacy w ostatnich latach zazwyczaj latają na urlop na południe Europy.
Wycieczka w góry

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności bardzo dobrze będą świadczyć szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie da się spotkać rzeczywiście sporo miłośników tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na łatwą trasę przy pięknej pogodzie pamiętać należy, że idzie się w góry, jakie niekiedy mogą być mało przewidywalne. A tymczasem bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.