Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wędrówka
Wycieczka w góry

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności najlepiej będą świadczyć szlaki, na których w czasie ładnej pogody da się spotkać rzeczywiście dużo wielbicieli tej aktywności. Lecz wychodząc nawet na prosty szlak przy słonecznej pogodzie trzeba pamiętać, że idzie się w góry, jakie często mogą być mało przewidywalne. A przecież dużo bardziej nieprzewidywalni będą niektórzy turyści, bo to co można zobaczyć na szlakach czasami jest naprawdę przerażające.
malowidło - wakacje

Urlop w Szczawnicy - dlaczego warto udać się w góry

W aktualnych czasach ludzie kładą coraz większy nacisk na zdrowy tryb życia. Odpowiednia dieta i aktywność fizyczna to kwestie, o które coraz więcej osób troszczy się na co dzień. Tego typu swoisty trend wpływa na wzrost popularności różnego rodzaju sportów oraz np. turystyki górskiej. Ludzie bardzo chętnie zamiast spędzać wakacje na leżeniu na plaży wybierają wypoczynek aktywny polegający m.in. na pieszych wędrówkach.
prawo

Od czasu do czasu każdy z nas chce uciec od pogoni wielkiego miasta i od pracy - warto może uciec na Kaszuby

Cudze chwalicie, swojego nie znacie - głosi stare oraz mądre przysłowie. I jest w tym duża dawka gorzkiej prawdy. Rodacy w ostatnich latach najchętniej wybierają się na wakacje na południe Europy.