Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Karkonosze
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży tylko niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
apartament

Jakie miejsca w naszym kraju są perfekcyjne pod względem turystyki?

Czy mieszkamy w pięknym państwie? Ci, którzy mieszkają w swojej ojczyźnie na pewno tak. Choć wiadoma sprawa, że emigranci w Danii, UK bądź Kanadzie także nie mogą skarżyć się na niewielką ilość pięknych miejsc.
Kraków

Wyprawy małe i duże – Karpacz czy Kraków?

Chcącym wybrać się na wycieczkę do Krakowa przeważnie nie zależy głównie na wypoczynku. Szczególnie ważne staje się wtedy zwiedzanie tego znaczącego historycznie miasta – byłej stolicy Polski. Mnogość zabytków i miejsc wartych jak najszybszego zwiedzenia razem z opowieścią przewodnika to bardzo cenne momenty, które długo będzie się pamiętać. Biorąc pod lupę noclegi w Krakowie, w sieci jest dostępna baza rozmaitych propozycji. Wszystkie istotne informacje możemy wyszukać tam bez problemu.
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest szczególnie atrakcyjnym miastem turystycznym, położonym w samym sercu Karkonoszy. Co roku w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zainteresowanych wycieczką w Karkonosze turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, więc warto zwrócić uwagę na korzystne ze względu na ceny miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest sporo niespodzianek i atrakcji dla przyjeżdżających z wizytą gości, też zagranicznych.

Gdzie wyjechać na wakacje?

Wakacje to czas podróży i wypoczynku. Wiele osób za każdym razem zastanawia się nad tym, dokąd udać się na długo oczekiwany urlop. Wybierając wyjazd nad morze bez wątpienia będziemy mieć możliwość spędzenia czasu wakacji wylegując się na plaży i słuchając odgłosów morza.

górskie wakacje

Turyści penetrują najtrudniejsze szlaki poszczególnych pasm. Jest jednak wielu, którzy nigdy nie byli w Tatrach – można to szybko zmienić. Krótki wypad w góry nie musi męczyć, chociaż to chyba przyjemna forma relaksu.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeżeli odpoczynek w Polsce, to tylko w górach! Pewnie mieszkańcy Sopotu, Giżycka bądź pięknych miasteczek umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich całkowicie nie akceptują takiej opinii, ale fakty są takie, że w zasadzie góry w Polsce są najpiękniejsze.