Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Karkonosze
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeżeli odpoczynek w Polsce, to wyłącznie w górach! Pewnie mieszkańcy Międzyzdrojów, Giżycka czy urokliwych miasteczek umiejscowionych na terenie Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takiej opinii, ale prawda jest taka, że w zasadzie góry w Polsce są najpiękniejsze.

Gdzie wyjechać na wakacje?

Wakacje to okres wyjazdów i wypoczynku. Wiele osób co roku ma dylemat, gdzie udać się na długo oczekiwany urlop. Wybierając wyjazd nad morze na pewno będziemy mogli spędzić czas wolnego opalając się pod słońcem i wsłuchując się w dźwięk morza.
Kraków

Wyprawy małe i duże – Karpacz czy Kraków?

Chcącym wybrać się na wyjazd do Krakowa nieczęsto zależy szczególnie na wypoczynku. Szczególnie ważne staje się wówczas zwiedzanie tego ważnego historycznie miasta – byłej stolicy naszego kraju. Mnogość zabytków oraz miejsc wartych jak najszybszego zobaczenia razem z opowieścią przewodnika to bardzo cenne momenty, które długo będziecie pamiętać. Jeśli chodzi o noclegi w Krakowie, w sieci jest dostępna baza rozmaitych ofert. Wszelkie istotne informacje możemy wyszukać tam z łatwością.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży tylko niewielka, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
apartament

Jakie miejsca w naszym kraju są perfekcyjne pod względem turystyki?

Czy mieszkamy w pięknym państwie? Ci, którzy mieszkają w swojej ojczyźnie na pewno tak. Choć wiadoma sprawa, że emigranci w Danii, UK bądź Kanadzie także nie mogą skarżyć się na niewielką ilość pięknych miejsc.
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest szczególnie atrakcyjnym miastem turystycznym, położonym w samym sercu Karkonoszy. Co roku w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zainteresowanych wycieczką w Karkonosze turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, więc warto zwrócić uwagę na korzystne ze względu na ceny miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest sporo niespodzianek i atrakcji dla przyjeżdżających z wizytą gości, też zagranicznych.

górskie wakacje

Turyści penetrują najtrudniejsze szlaki poszczególnych pasm. Jest jednak wielu, którzy nigdy nie byli w Tatrach – można to szybko zmienić. Krótki wypad w góry nie musi męczyć, chociaż to chyba przyjemna forma relaksu.