Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Karkonosze
Karpacz, widok ze Śnieżki

Karpacz i Szklarska Poręba ciekawymi propozycjami na każdą porę roku

Szklarska Poręba jako miasto jest niezwykle ciekawym miastem turystycznym, zlokalizowanym w samym sercu Karkonoszy. Corocznie w każdym sezonie, tak letnim, jak i zimowym, nie brak zachęconych wycieczką w Góry Karkonoskie turystów. Ośrodki turystyczne usytuowane w górach są niesamowicie popularne, dlatego warto zwrócić uwagę na znakomite cenowo miejsca noclegowe. W Szklarskiej Porębie na każdą porę roku przygotowywanych jest mnóstwo niespodzianek i atrakcji dla przybywających z wizytą gości, również zagranicznych.

Gdzie wyjechać na wakacje?

Lato to okres podróży i wypoczynku. Wiele osób za każdym razem ma dylemat, dokąd wybrać się na zasłużony urlop. Decydując się na wakacje nad morzem bez wątpienia będziemy mieć możliwość spędzenia czasu wolnego wylegując się na plaży i wsłuchując się w dźwięk morza.
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest zarazem najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie nieduża, północna część Karkonoszy, lecz góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.

górskie wakacje

Turyści przechodzą najtrudniejsze ścieżki górskie. Jest jednak wielu, którzy nigdy nie byli w Tatrach – można to szybko zmienić. Wyjazd w Tatry nie musi być męczącą włóczęgą, ale to chyba najprzyjemniejsza forma wypoczynku.
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeżeli odpoczynek w naszym kraju, to tylko gdzieś w górach! Zapewne mieszkańcy Władysławowa, Mrągowa albo urokliwych miejscowości umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich w zupełności nie zaakceptują takowej opinii, lecz fakty są takie, że jakby nie patrzeć polskie góry są najładniejsze.
apartament

Jakie miejsca w naszym kraju są perfekcyjne pod względem turystyki?

Czy Polacy mieszkają w pięknym kraju? Ci, którzy mieszkają we własnej ojczyźnie na pewno tak. Chociaż wiadomo, że emigranci w Danii, UK czy Austrii również nie mogą uskarżać się na małą liczbę pięknych miejsc.
Kraków

Wyprawy małe i duże – Karpacz czy Kraków?

Wybierającym się na wycieczkę do Krakowa nieczęsto zależy przede wszystkim na wypoczynku. Szczególnie ważne staje się wówczas zwiedzanie tego znaczącego pod względem historycznym miasta – byłej stolicy Polski. Mnogość zabytków i miejsc wartych jak najszybszego zobaczenia wraz z opowieścią przewodnika to szczególnie cenne chwile, które długi czas będziecie pamiętać. Biorąc pod uwagę noclegi w Krakowie, w internecie jest dostępna baza rozmaitych propozycji. Wszelkie istotne informacje możemy wyszukać tam bez problemu.