Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Gdańsk
zakupy w Gdańsku

Krótki poradnik wypoczynkowy, czyli co zabrać ze sobą nad morze

Sezon wypoczynkowy w pełni. Pomału pakujemy niezbędny ekwipunek, by za chwileczkę udać się na upragniony odpoczynek. Obecnie wielu turystów zdecyduje się na morze. Polskie cieszy się wyjątkowym powodzeniem. W szczególności Gdańsk, centrum województwa pomorskiego.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o niesłychanie bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
wycieczka

Mamy w Polsce wiele ciekawych miejscowości!

Czy nasz kraj jest najśliczniejszym miejscem na kuli ziemskiej? Całkowicie obiektywnie nie sposób odpowiedzieć na w taki sposób postawione zapytanie. Pewnie w zestawieniach najatrakcyjniejszych krajów nas generalnie nie ma: nie można się oszukiwać, nasza architektura znacznie odbiega od choćby niemieckiej. Jednak tak czy siak Polska to to miejsce, które jest pod bardzo wieloma względami godne zainteresowanie. Szanujmy swoją ojczyznę, no czy tak naprawdę mamy jakieś inne wyjście? Rozpocznijmy artykuł od małego zalecenia: warto bez zwlekania poszukać mapy pomorze - śliczne mamy to Morze Bałtyckie...
Kamienice w Gdańsku

Zakupy w znajdujących się w Gdańsku sklepach, które pozwolą nabyć najmodniejsze rzeczy.

Zakupy w gdańskich centrach handlowych, które pozwolą nabyć najmodniejsze i najnowsze przedmioty z przeróżnych działów zachęcają nie tylko jak się okazało mieszkańców, ale i pozostałe osoby. W głównej mierze bowiem urlopowicze przyjeżdżający do Gdańska decydują się na to, by kupić w tym mieście coś bezpośrednio pod swoje wymagania.
miejsca w samolocie

Podróże samolotem - komfort oraz oszczędność czasu

W dzisiejszym świecie niewiele osób planując sobie urlop decyduje się na transport samochodowy, chyba, że zaplanowaliśmy wycieczkę objazdową, wraz ze zwiedzaniem, tego, co mijamy po drodze. W każdym innym wypadku transport samolotowy jest wybierany jako sprawniejszy oraz wygodniejszy.
łazienka hotelowa

Polskie morze zawsze będzie miało dla rodaków znamienne znaczenie - nieistotne, że nie jest tam tak gorąco jak nad Adriatykiem

Od czasów skończenia się Polski Ludowej możemy wyjeżdżać za granicę, a od kiedy jesteśmy w Unii możemy nad Adriatyk jechać bez jakichkolwiek problemów.
Gdańsk

Dlaczego warto wynająć apartament nad morzem?

Gdańsk to jedno z najdynamiczniejszych miast w kraju. Europejskie zmagania futbolowe, które odbyły się w 2012 roku, spowodowały, że ten stary gród jest rozpoznawany na naszym kontynencie. Piękne Stare Miasto wabi rzesze turystów. Gdańsk oferuje wygodny dostęp do malowniczych plaż. W środku miasta stoją biura wielu firm, a miejsce lotnisko zapewnia połączenia z całym światem.