Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Mieszkanie

Mieszkania na wynajem w wakacje

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłuższy czas, zwłaszcza w czasie wakacji. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o opiekę nad domem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam by ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, podlał rośliny i przewietrzył pomieszczenia, no i oczywiście sprawdził, czy wszystko w porządku.
Warto mieć ubezpieczenie

Radzimy jak kupić najlepsze ubezpieczenie

Niechętnie myślimy o tym, że może się w naszym życiu stać coś złego. Jak twierdzi pan Radosław, agent sprzedający ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest poważny błąd. Najczęściej nie rozważamy, że możemy mieć kolizję drogową, że możemy popełnić bardzo znaczący błąd w pracy albo że nasze mieszkanie może spłonąć lub zostać obrabowane.
Gdańsk

Dlaczego warto wynająć apartament nad morzem?

Gdańsk to jedno z najdynamiczniejszych miast w kraju. Europejskie zmagania futbolowe, które odbyły się w 2012 roku, spowodowały, że ten stary gród jest rozpoznawany na naszym kontynencie. Piękne Stare Miasto wabi rzesze turystów. Gdańsk oferuje wygodny dostęp do malowniczych plaż. W środku miasta stoją biura wielu firm, a miejsce lotnisko zapewnia połączenia z całym światem.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeśli marzą się nam cudowne wczasy w otoczeniu pięknej przyrody, to powinniśmy wyjechać na Kaszuby. Znajdziemy tu bajkowe krajobrazy, atrakcyjne agroturystyczne gospodarstwa i mnóstwo innych atrakcji, które spowodują, iż nasz pobyt będzie niezwykły.


pokój w apartamentowcu

Jak wybrać mieszkanie, gdzie będzie nam się dobrze mieszkało? Jakiego rodzaju czynniki są tutaj najważniejsze?

Kupno mieszkania jest procesem dość złożonym, czasem podejmujemy tą jedną decyzję w ciągu całego naszego życia, musi być więc ona dobrze przemyślana. Tak naprawdę bowiem wybieramy miejsce, w którym przez kolejne kilkanaście lat będziemy mieszkać. Pomyśleć więc trzeba o wszelkich rzeczach, jakie są ważne, jakie mogą nam pomóc w wyborze najbardziej dobranego domu.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Dowolny mieszkaniec wielkiego miasta jak na przykład Wrocławia doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną jest umiejętność odpowiedniego zaprezentowania jednakowo siebie jak i swych wizji.

Zalety mieszkania nad morzem

Na pewno każdy doskonale zdaje sobie sprawę z tego, że mieszkanie nad morzem niesie ze sobą sporo niesamowitych wręcz korzyści. Te regiony odznaczają się niezwykłym pięknem – w samej tylko Polsce znajdziemy bardzo wiele miejsc które potrafią wprawiać w prawdziwy zachwyt absolutnie każdego, kto tylko je zobaczy. Dodatkowo rynek nieruchomości w nadmorskich regionach Polski stoi obecnie na bardzo wysokim poziomie, więc trzeba po prostu trochę poszukać aby absolutnie za każdym razem znaleźć wśród nich coś, co całkowicie spełni absolutnie wszelkie nasze oczekiwania.
Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Zobacz gdzie wynająć pokój w Szczecinie

Trudności to nie tylko poszukiwanie lokum, lecz przede wszystkim najemców. Właściciele chcą uczciwego najemcy i jednocześnie łatwego zarobku. Opowieści o kłopotliwych najemcach bywają zdecydowanie skomplikowane.