Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Mieszkanie
Warto mieć ubezpieczenie

Radzimy jak kupić najlepsze ubezpieczenie

Zwykle nie myślimy o tym, że może się nam stać coś złego. Jak mówi pan Jan, agent oferujący ubezpieczenia we Wrocławiu, to jest poważny błąd. Raczej nie myślimy, że możemy mieć wypadek drogowy, że możemy popełnić bardzo znaczący błąd w pracy albo że nasze mieszkanie może się spalić lub zostać okradzione.
wolny czas

Kolacja albo spotkanie biznesowe w stylowym miejscu sposobem dla ulepszenia swojego wizerunku

Każdy mieszkaniec wielkiego miasta jak np. Wrocławia doskonale zdaje sobie sprawę jak ważną jest zdolność odpowiedniego zaprezentowania jednakowo siebie oraz swych idei.
pokój w apartamentowcu

Jak wybrać mieszkanie, gdzie będzie nam się dobrze mieszkało? Jakiego rodzaju czynniki są tutaj najważniejsze?

Kupowanie mieszkania jest procesem dość złożonym, czasem podejmujemy taką jedną decyzję w ciągu całego naszego życia, musi być więc ona idealnie przemyślana. Tak naprawdę bowiem wybieramy miejsce, w którym przez najbliższych kilkanaście lat będziemy mieszkać. Pomyśleć więc należy o wszelkich rzeczach, które są istotne, które mogą pomóc nam w wybraniu najlepszego mieszkania.
bus do wynajęcia

Wakacje na Kaszubach z pewnością będą niezapomnianą przygodą, którą będziemy pamiętać przez długie lata

Jeżeli marzą nam się wspaniałe wczasy w otoczeniu pięknej przyrody, to powinniśmy pojechać na Kaszuby. Znajdziemy tu bajkowe krajobrazy, ekologiczne agroturystyczne gospodarstwa oraz sporo innych atrakcji, które spowodują, że nasz pobyt będzie niezwykły.


Hotel Młyn Klekotki resort  spa

Zobacz gdzie wynająć pokój w Szczecinie

Trudne jest nie tylko szukanie mieszkania, lecz głównie najemców. Właściciele wymagają uczciwego najemcy i przy okazji łatwego zarobku. Opowieści o nieuczciwych najemcach bywają zdecydowanie nieprzyjemne.

Zalety mieszkania nad morzem

Nikomu nie musimy chyba nawet mówić o tym, że z mieszkania nad morzem wynika sporo świetnych korzyści. Tego typu regiony cechują się niepowtarzalnym pięknem – już tylko w naszym kraju możemy znaleźć sporo miejsc które są w stanie dosłownie zachwycać absolutnie każdego, kto tylko je zobaczy. Oprócz tego rynek nieruchomości w nadmorskich regionach Polski jest obecnie bardzo dobrze rozbudowany, więc wystarczy jedynie trochę poszukać aby w dosłownie każdym przypadku znaleźć wśród nich coś, co w stu procentach spełni absolutnie wszelkie nasze potrzeby.

Mieszkania na wynajem w wakacje

Wielu z nas zastanawia się co zrobić z domem, w czasie gdy wybywamy na dłuższy czas, zwłaszcza w czasie wakacji. Najczęściej jeżeli wyjeżdżamy na dwa tygodnie lub miesiąc prosimy o opiekę nad domem kogoś bliskiego, albo sąsiadów. Zależy nam by ktoś co kilka dni zajrzał do mieszkania, podlał rośliny i przewietrzył pomieszczenia, no i oczywiście sprawdził, czy wszystko w porządku.
Gdańsk

Dlaczego warto wynająć apartament nad morzem?

Gdańsk to jedno z najdynamiczniejszych miast w kraju. Europejskie zmagania futbolowe, które odbyły się w 2012 roku, spowodowały, że ten stary gród jest rozpoznawany na naszym kontynencie. Piękne Stare Miasto wabi rzesze turystów. Gdańsk oferuje wygodny dostęp do malowniczych plaż. W środku miasta stoją biura wielu firm, a miejsce lotnisko zapewnia połączenia z całym światem.