Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Studenci
autokar

Do jakiego kraju Polacy często wyjeżdżają na wakacje do pracy?

Nieciekawa sytuacja na polskim rynku pracy sprawia, że wiele osób musi opuścić swoją ojczystą ziemię i wyjechać za chlebem do innego państwa. Czyni to co raz więcej młodych ludzi. Czy taka rzeczywistość będzie jeszcze długo trwać? Co wpływa na taką kluczową decyzję?
Hotel Amber

Oferta najmu apartamentów w Szczecinie

Zbudowano do tej pory mnóstwo portali internetowych, które w skuteczny sposób pomagają poradzić sobie w gąszczu ofert wynajmu mieszkania, apartamentu lub pokoju dla siebie. Każdy potencjalny najemca przy decydowaniu o wynajmie danego apartamentu kieruje się najczęściej innymi wyznacznikami.
Darmowe tablety dla słuchaczy TEB Edukacja

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej - oferta edukacyjna

Wyższa Szkoła Turystyki i Ekologii w Suchej Beskidzkiej rozpoczęła działalność w 2001r. jako uczelnia niepubliczna. Szeroka oferta oraz świetny poziom oferowany przez szkołę sprawiły, że szybko zyskała renomę wśród studentów, stając się silnym ośrodkiem edukacji.
Absolwenci, studia

Niezapomniane wczasy dla typowego studenta

Choć przyjęło się uważać, że studenci są bardzo biedną częścią społeczeństwa, to jednakże naprawdę ciężko zgodzić się z tym stereotypem. W końcu prawda jest taka, że szczególnie ci trochę bardziej ogarnięci studenci zarabiają relatywnie duże pieniądze. Udzielanie korepetycji, stypendia naukowe, rozwożenie posiłków wieczorami oraz w trakcie weekendów - możliwości jest naprawdę sporo. A na dodatek studenci mają spore wakacje, w trakcie których mogą choćby sprzedawać lody na plaży w Juracie czy nawet jechać na jakiś czas do Niemiec albo Danii.
Mieszkanie

Jak odnaleźć mieszkanie w innym mieście? Jest na to parę sposobów, jedne bardziej korzystne, drugie niezbyt dobre, ale z pewnością pomocne

To ten okres, jak zaczynasz studia w obcym mieście lub zaczynasz pracę w zupełnie innej części kraju. Najistotniejsze to odnaleźć właściwe miejsce do zamieszkania, czyli odpowiednią stancję. Wszystko się zgadza, ale jak odnaleźć odpowiednią stancję? Jest kilka możliwości żeby wynająć, dzięki którym możemy znaleźć najlepsze miejsce do zamieszkania.