Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zabawa
sala konferencyjna

Świetnie przygotowana sala na imprezę

Spory wybór miejsc, gdzie można w Kotlinie Kłodzkiej zorganizować wspaniałą zabawę firmową, staje się w sposób stopniowy coraz większy. Właściwie zorganizowane wycieczki na konferencje i wyjazdy integracyjne muszą odbywać się w odpowiednio do tego przeznaczonych miejscach. Świetne imprezy firmowe kotlina kłodzka rekomenduje wszystkim sporym grupom, ponieważ miejsca na sali jest bardzo dużo.
Wyczynowy wakeboarding

Czy patrzyliśmy na Januszkowice, gdzie oferują nam sport - wakeboard ?

Dzień nad wodą ma szansę okazać się pełen przygód. Nim wybierzemy się nad jezioro oraz zadecydujemy się, w jakie miejsce chcemy jechać, musimy się zastanowić jak chcemy spędzić tamtejszy dzień. Czy chcemy tylko siedzieć na plaży i raz na jakiś czas wejść do wody, czy może chcemy spróbować czegoś niesamowitego oraz nauczyć się czegoś nowego?
łąka

Opcje agroturystyczne na sylwestra

Nie tylko latem, lecz też na zimę są przez naszych rodaków ochoczo organizowane są wycieczki na wieś. Gdy chodzi o większe zimowe imprezy, takie jak sylwester agroturystyka stuprocentowo staje na wysokości zadania oraz oferuje najlepsze warunki każdej zainteresowanej osobie. Doskonałe możliwości, które związane są głównie z poznaniem miejsca oraz zmianą klimatu, a nierzadko na ten okres naszych codziennych przyzwyczajeń, daje się odczuć już po jednym dniu!
Tatry

Urlop zdrowotny

Bez wątpienia każdy z nas czuje się już zmęczony nieustannym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Dzisiejszy świat nas nie szczędzi i żyjemy pod wielką presją. W czasie światowego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do własnego domu, a tam czekają na nas problemy z dziećmi. Gdy idziemy w końcu do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znowu rankiem budzimy się zmęczeni.
restauracja

Imponująca baza noclegowa w kraju

Stawiając na miejsce doskonałe na organizację wesela, nierzadko korzysta się z rekomendacji znajomych. Pod uwagę wtedy brane są przede wszystkim możliwości najbardziej rekomendowane. Nic więc dziwnego, że hotel w Bełchatowie cieszy się tak wyjątkowym uznaniem i znaczna liczba osób zaciekawiona jest wynajęciem pokojów w czasie nadchodzącego wesela. Zabawa weselna to nie jedynie zagwarantowanie komfortu gościom, biorąc pod uwagę nocleg, ale głównie szczególny dzień dla młodej pary, który będzie ona wspominać całe życie.