Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Biura
plaża

Wyspy kanaryjskie, a może Bułgaria? Wakacyjne last minute

Polskie słońce nie porywa, potrafi nawet autentycznie drażnić. Zmarznięci szukamy odpoczynku nad Morzem Śródziemnym. Rzekomo last minute jest dobrym sposobem na udany urlop. Niezależnie od pory roku wyjazdy zagraniczne perfekcyjnie pasują do pragnień. Spora grupa Polaków spędza odpoczynek w u nas, jednak bardzo często realizujemy pomysły, a Wyspy Kanaryjskie i ich gwiazda – Fuerteventura – odwiedza co roku znowu więcej turystów.
Gabinet SPA w Resort Medical & SPA w Ciechocinku

Czy zaciekawi nas propozycja Łeba last minute?

Od czasu do czasu planujemy wakacje z sporym wyprzedzeniem, pragnąć mieć pewność, że wszystko co dla siebie odnajdziemy, naprawdę będzie nas interesować.

Wakacje w Grecji to niezwykle często wybierana oferta przez polaków

W dzisiejszych czasach, zdecydowanie większa liczba osób decyduje się, aby w czasie urlopu wyjechać za granicę w celach oczywiście rekreacyjnych. Oczywiście ma na to wyjątkowo duży wpływ klimat, jaki występuje w naszym kraju, a więc szczególnie zróżnicowana pogoda, jak też to, iż przykładowo morze nie jest szczególnie ciepłe, co coraz częściej ma bardzo spore znaczenie. Ludzie szukają sporej ilości interesujących miejsc, gdzie posiadają okazję się udać, by tam w bardzo komfortowych warunkach spędzić czas urlopu.
Studenci

Najbardziej perspektywiczne kierunki studiów - Turystyka i rekreacja

Każdy absolwent szkoły średniej, który chce rozpocząć studia magisterskie, musi zmierzyć się z poważnym wyborem - jaki kierunek kształcenia wybrać? Jest to zwłaszcza ważna decyzja, ponieważ ma ona wpływ nie tylko na kolejne 5 lat życia młodego człowieka ale również na jego późniejszą pracę zawodową i sytuację materialną. Podjęcia decyzji nie upraszcza chwiejna sytuacja na rynku zatrudnienia, który w kilku ostatnich latach zmienia się ustawicznie, razem ze zmianami globalnej i krajowej koniunktury.
grecja, sanorini

Urlop w Grecji to często wybierana propozycja przez polaków

W obecnych czasach, coraz większa liczba ludzi decyduje się, aby w czasie urlopu udać się za granicę w celach oczywiście wypoczynkowych. Zdecydowanie ma na to bardzo spory wpływ klimat, który występuje w naszym kraju, czyli niezwykle zmienna pogoda, jak też to, że chociażby morze nie jest zbyt ciepłe, co często ma bardzo spore znaczenie. Ludzie szukają sporej ilości interesujących miejsc, gdzie posiadają okazję się wybrać, żeby tam w niezwykle dobrych warunkach spędzić okres urlopu.
Krajobraz Chin

Tajemnicze podróże w nieznane

A Ty, jaką wycieczkę marzeń masz w głowie, gdyby zapytano Cię spontanicznie? Biura podróży nieustannie pragną wychodzić do osób zaciekawionych z szeroką, stale udoskonalaną ofertą wyjazdową, więc już jakiś czas temu pojawiły się wśród ofert wycieczki do Chin. Wschód od zarania dziejów pasjonuje wielu ludzi, a tę pasję widać można również w poezji, prozie i w sztuce. Wyjątkowo korzystne cenowo wyjazdy gwarantują niezapomniane wrażenia oraz znakomite wspomnienia.
Odzież sportowa termoaktywna, narty

Jak wypocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas pragnie odpocząć, lecz przecież zdecydowana większość osób po prostu nie zarabia wiele. Zatem ogólnie należy bardzo skrupulatnie analizować własne wydatki. Co zatem możemy robić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, ale pragniemy gdzieś wyjechać? Całe szczęście, że można jak najbardziej podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki którym można rewelacyjnie przeżyć kilka-kilkanaście dni.