Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Sklep
góry

Dobieramy wyposażenie na wyprawę wysokogórską

Planując zimowe wyjście w wysokie góry trzeba przede wszystkim być odpowiednio przeszkolonym w zakresie posługiwania się sprzętem, asekuracji, zagrożeń lawinowych i techniki wspinaczki zimowej. Bez stosownego wyszkolenia i doświadczenia możemy wybierać się sami na podobne eskapady. Trzeba pomyśleć o wyszukaniu właściwego partnera, przewodnika względnie kursu szkoleniowego.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

To właśnie one. Nareszcie nadeszły. Długo wyczekiwane, planowane i wymarzone. Pełne ciepła, morza, góry i cudownie wypełnionego czasu. Pora wypoczynku i wytchnienia, byle dalej od codzienności i szarości. Odwiedzamy nasz sprawdzony sklep górski i już pora wyjazdu. Najbardziej ulubiona pora w roku – wakacje.
jazda na deskorolce

Akcesoria oraz sprzęty sportowe, które spełnią nawet najwyższe potrzeby zainteresowanych ofertą klientów

Rozmaite deskorolki, jakie wyszukać można w znakomitych cenach w sklepie sportowym w we wszystkich większych miastach w kraju, dostosowane są do kryteriów każdego zainteresowanego bazą propozycji, przyszłego użytkownika. Ciekawe oferty, jakie odnaleźć możemy wśród propozycji idealnie przygotowanych na różne warunki producentów sprzętu sportowego, wyróżniają się doskonałą jakością.

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo dużo pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób chcących zrzucić parę kilo, oraz dla tych umacniających mięśnie i poprawiających kondycję lub po prostu relaksujących się w czasie odpoczynku. Rower nadaje się doskonale jako środek komunikacji, spokojnie zastępując samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki lub inne utrudnienia na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto więc zastanowić się czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki potrzebujemy.
zakupy w Gdańsku

Krótki poradnik wypoczynkowy, czyli co zabrać ze sobą nad morze

Lato w pełni. Pomału pakujemy niezbędny ekwipunek, by lada chwila wybrać się na wyczekiwany wypoczynek. Obecnie wielu turystów wybierze na morze. Polskie cieszy się wyjątkowym powodzeniem. Szczególnie Gdańsk, stolica Pomorza.
Kamienice w Gdańsku

Zakupy w znajdujących się w Gdańsku sklepach, które pozwolą nabyć najmodniejsze rzeczy.

Zakupy w gdańskich hipermarketach, jakie pozwolą nabyć modne a także najnowsze rzeczy z przeróżnych działów są w stanie zachęcić nie tylko jak się okazuje mieszkańców, lecz i pozostałe osoby. Przede wszystkim albowiem ludzie przebywający w Gdańsku decydują się na to, żeby nabyć w tym mieście coś bezpośrednio pod własne oczekiwania.
Aparat cyfrowy BenQ P1410

Sigma – specjaliści w branży fotograficznej

Wakacje to okres wczasów, wyjazdów oraz sielanki. Zniewalające pejzaże, znakomite towarzystwo, mile spędzone chwile to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednakże przemijające i nadzwyczaj szybko zanikają pod naporem powszednich obowiązków. Żeby tak się nie stało nasze wakacyjne wojaże powinno się upamiętnić na fotografiach. Wskutek tego sklep fotograficzny to miejsce, jakie winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
góry zimą

Co nabyć na eskapadę w góry?

Przygotowanie na eskapadę górską jest bardzo istotne - niestała i kapryśna pogoda, nagłe spadki temperatury w górach są bardzo częste. Chociaż wycieczka w góry to zdrowa metoda spędzania wolnego czasu, to może się niedobrze skończyć, jeśli nieprawidłowo się przygotujemy. Pamiętajmy, dobre buty górskie to podstawa, mocne plecaki górskie i odzież to następna rzecz.
Zdjęcie tatr

Najlepszy sklep turystyczny w mieście

Jeśli naszą pasją jest chodzenie po górach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy posiadać odpowiednio dopasowany sprzęt, który zapewni nam wygodę i bezpieczeństwo w czasie wypraw. Każdy dobry sklep turystyczny ma takie wyposażenie w swoich katalogach. Często, o wiele za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, gdyż wybierają się na wędrówki bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
polar

Wybierasz się na górskie szlaki? Polar

Kupno ubrań nigdy nie były prostsze niż teraz Świetne sklepy posiadają bardzo znaczący wybór towarów zarazem dla mężczyzn, a również dla kobiet czy dla najmłodszych. Są one cudownym miejsce gdzie można nabyć rozmaite polary i chociażby spodnie ocieplane.
1 2