Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rower

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Długo można wymieniać pozytywne strony jazdy na rowerze. Może być to dobry wybór dla osób odchudzających się, jak i dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, poprawić kondycję, lub po prostu chcących zrelaksować się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, spokojnie zamieniając samochód i tramwaj. Gładko dojedziemy nim do pracy czy szkoły, co więcej omijając korki i inne przeszkody na drodze, a dodatkowo przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto rozważyć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki potrzebujemy.
Piknik na łonie natury

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Najczęściej stało się tak, że stwierdziliśmy straszną nudę. Jest wiele sposobów, by jej skutecznie zaradzić. Pod uwagę trzeba brać szczególnie dostępne na rynku atrakcje, lecz nie ograniczać się tylko do nich. Wyjście na rower? Dlaczego nie, w końcu to pewien rodzaj aktywności fizycznej, której tak niesamowicie naszemu społeczeństwu brakuje. W miastach raz na jakiś czas organizuje się biegi na orientację, które już do teraz zdążyły zdobyć niemałe grono entuzjastów.

Co warto zabrać na wycieczkę motocyklem?

Podróże fascynują, nie tylko ludzi, którzy sami podróżują i nie potrafią usiedzieć w domu. Książki podróżnicze są czytane także przez domatorów, którzy rzadko zmuszają się do wychylenia nosa poza teren miasta, nawet w okresie wakacji.
rower

Jakiego rodzaju narzędzia rowerowe należy zakupić wybierając się w długą trasę po Polsce?

Wybierając się w długą trasę rowerową dobrze jest się zaopatrzyć w nieodzowne sprzęty, żeby nie tracić gotówki na naprawianie jednośladu.
kamera

Jaki sprzęt na pewno należy wziąć ze sobą wybierając się na daleki wyjazd?

Wybierając się na daleki wyjazd warto spisać najważniejsze przedmioty, jakie ze sobą zabierzemy. Obecnie wielu ludzi podróżuje na wakacje w dalekie regiony świata, pragnąc tym samym z jednej strony wypocząć, ale także doświadczyć czegoś wyjątkowego, nierzadko wyjazdy tego typu powiązane są z innymi atrakcjami, przykładowo skokami na spadochronach, czy innym rodzajem sportów ekstremalnych. W takich sytuacjach należy myśleć też o tym, aby tak wyjątkowe chwile zachować na pamiątkę, abyśmy mogli przypomnieć sobie wszystko w przyszłości.
górski potok

Górski wypoczynek jest niezwykle efektywny

Szczególnie dla tych osób, które nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić szczególnie atrakcyjną ofertę. Wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Warto zwrócić uwagę na dawane nam aktualnie do dyspozycji możliwości, ponieważ są one niezwykle dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Polecane trasy rowerowe góry izerskie znaleźć można również razem ze szczegółowym opisem na stronie internetowej.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
wyprawy turystyczne

Jak optymalnie przysposobić się się do wakacji w terenie?

Wakacje wchodzą już w swoją końcową fazę. Dla wielu młodych ludzi to ostatni moment, aby pojechać w jakieś miejsce ze znajomymi. Powinni skorzystać z ostatnich dni wolności, nim powrócą do lekcji, podręczników i zobowiązań, zwłaszcza, że letnia aura w naszej ojczyźnie bardzo dopisuje w tym roku. Studenci znajdują się w dużo lepszej sytuacji, ponieważ są w stanie wykorzystać jeszcze czas we wrześniu na wyjazdy. Ten miesiąc to również dobry moment na wykorzystanie urlopu. W różnych firmach otrzymamy go bez problemu, ponieważ wielu pracowników wybrało wcześniejsze miesiące na rodzinne wczasy. Powinniśmy polubić ten piękny miesiąc, który z roku na rok staje się w naszym kraju co raz cieplejszy.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, droga wzywa nas, a czas już nie goni. To zapowiedź przygody, którą pragnęłoby przeżyć wielu z nas. No bo spójrzmy, jak brzmi to wyjątkowo: nie mamy już obowiązków, tych z serii codziennych, nie musimy już myśleć o różnych deadlinach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, nieistotnych, nie goni nas przede wszystkim czas, a świat tylko czeka na nas. Czy pojechałbyś na taką wycieczkę? A jak tak, to czym? Rowerem, pieszo, a może samochodem?
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując urlop albo wyprawę na dwa dni, warto brać pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez centralną Polskę. Zwiedzając ten rejon opłaca się zaparkować auta i przesiąść się na dwa kółka lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na dużej części jej biegu wyśmienicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych eskapad.
1 2