Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Rower
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na weekend, warto brać pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon warto zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
wycieraczki samochodowe

Ruszyć przed siebie, w niezwykłą wyprawę. Tylko jak to zrobić? Jakbyś preferował? , rowerem czy autem?

Ruszamy w drogę, przygoda wzywa nas, a czas już nie pogania. To zapowiedź wspaniałej przygody, którą chciałoby przeżyć wielu z nas. No bo popatrzmy, jak brzmi to cudownie: nie mamy już żadnych obowiązków, tych z serii codziennych, nie jesteśmy zmuszeni już myśleć o różnych deadlinach czy pozostałych z punktu widzenia przeciętnego pracownika, niezbyt ważnych, nie goni nas przede wszystkim nieustępliwy czas, a świat tylko czeka na nas. Czy wybrałbyś się w taką wycieczkę? A jak tak, to jak? Samochodem, rowerem, a może pieszo?
Piknik na łonie natury

Ciekawie spędzone popołudnie godne pozazdroszczenia

Najczęściej stało się tak, że zaobserwowaliśmy straszną nudę. Znanych jest wiele sposobów, aby jej szybko zaradzić. Pod uwagę trzeba brać w szczególności dostępne na rynku rozrywki, ale nie ograniczać się tylko do nich. Wyjście na rower? Dlaczego nie, w końcu to pewien typ aktywności fizycznej, której tak niesamowicie naszemu społeczeństwu brak. W mieście raz na jakiś czas organizowane są biegi na orientację, które już do dnia dzisiejszego zdążyły zdobyć duże grono zwolenników.
podróże

Czy rekreacyjna hulajnoga będzie się nadawać do jazdy wyczynowej?

Wiele osób uważa ją za stary gadżet, który wyparty został przez odmienne urządzenia, które są związane z aktywnością fizyczną. Jest to niezwykle błędne wyobrażenie, gdyż urządzenia te żyją oraz mają się niezwykle dobrze.

Dbasz o zdrowie? Wsiądź na rower

Jazda na rowerze ma bardzo wiele pozytywnych aspektów. Jest to bardzo dobra opcja dla osób odchudzających się, oraz dla tych, którzy chcą wzmocnić mięśnie, ulepszyć kondycję, lub po prostu relaksujących się w czasie wolnym. Rower spełni zadania środka komunikacji, bezproblemowo zamieniając samochód i tramwaj. Dojazd do pracy czy szkoły nie będzie stanowił problemu, co więcej miniemy korki i inne przeszkody na drodze, a ponadto przyczynimy się do ochrony środowiska. Warto przemyśleć czy rowery miejskie to nie główny środek lokomocji, jaki potrzebujemy.

Co warto zabrać na wycieczkę motocyklem?

Podróże ciekawią, nie tylko ludzi, którzy samemu wędrują i nie mogą wytrwać na miejscu. Książki o wędrówkach są czytane także przez zasiedziałych, którzy nieczęsto zmuszają się do wystawienia nosa poza teren miasta, również w okresie wakacji.
górski potok

Górski wypoczynek jest niezwykle efektywny

Szczególnie dla tych osób, jakie nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić szczególnie atrakcyjną ofertę. Wyjątkowo niskie ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Wskazane jest zwrócić uwagę na dawane nam dziś do dyspozycji możliwości, gdyż są one niesamowicie dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Polecane trasy rowerowe góry izerskie odnaleźć można również wraz z dokładnym opisem na stronie internetowej.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Nadchodzą wielkimi krokami cieplejsze tygodnie, w trakcie których, długo przed początkiem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo ciekawe z pewnych względów rozwiązanie – zagwarantowanie sobie wypoczynku, zanim na ścieżkach górskich, polach namiotowych i w noclegowniach zjawi się sto tysięcy wczasowiczów – jednak wymaga siły charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
rower

Jakiego rodzaju narzędzia rowerowe należy zakupić wybierając się w długą trasę po Polsce?

Wybierając się w dłuższą rowerową trasę warto się zaopatrzyć w niezbędne sprzęty, by nie wydawać gotówki na serwisowanie roweru.
wyprawy turystyczne

Podróże jedynie dla niepokornych

Niektórzy nie mają z tym problemu. Idą do biura podróży, kartkują katalog, rozmawiają z pracownikiem takiego biura, dowiadują się o all inclusive i inne dodatkowe atrakcje, a następnie udają się do ciepłych krajów. Co innego niespokojne duchy, ci, którym nie przypadła do gustu skrojona dla nich wycieczka.
1 2