Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
morze

Wspaniałe miejsca, jakie są warte zobaczenia kolejny raz. Masz takie miejsca? W jakim miejscu one się znajdują?

Jak zaplanować wolny czas, kiedy z każdego miejsca ogarniają nas „oferty nie do odrzucenia”, sanatorium promocje, denerwujące swoimi wygórowanymi cenami? Tak właściwie, jest parę alternatyw. Można zostać w domu, pójść na działkę lub delektować się beztroską gdzieś na łonie przyrody.
Barcelona, Hiszpania

Wczasy last minute w Hiszpanii- oferty

Wyjazd za granicę w obecnej dobie wcale nie musi być sporym kosztem. Trzeba jedynie dobrze poszukać, ażeby odszukać ofertę, która z całą pewnością będzie nam w stanie przypaść do gustu. Idealnym sposobem na oszczędność są z pewnością wczasy last minute.
mieszkanie - kuchnia

Polecane miejsca noclegowe – propozycje z Trójmiasta

Patrząc na apartamenty w Sopocie, rekomendowane jest brać pod uwagę najlepsze opcje. Do dyspozycji przybywających do Sopotu turystów jest mnóstwo możliwości, a poszczególne z nich opisane są ze znaczną starannością na stronie www. Warto zwracać uwagę szczególnie na komfort oraz atrakcyjne ceny. W Sopocie nie brakuje interesujących miejsc noclegowych, jakie cieszą się sporą rekomendacją wśród przybywających tam turystów. W internecie odnaleźć można rozmaite rankingi, które dokładnie naświetlają cechy danego miejsca.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to dobra inwestycja w przyszłość i okazja do długo oczekiwanego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zburzyć tych upragnionych chwil?
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej długiej zimy, która już dostatecznie i napsuła wszystkim krwi. Z radością oczekujemy na gorące sezon letni. Przez cały rok uczciwie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w monitor, pora zatem na zasłużony wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe chwile na plaży oraz zabawy w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na wczasy wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok. Pracując za biurkiem, myślimy o wspaniałych chwilach lenistwa.Przeważnie widzimy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu dorodnej palmy, z przepysznym koktajlem w ręce. Ta cudowna wizja dodaje nam sił i pozwala dotrwać do upragnionego urlopy. Tylko gdzie tym razem pojechać?
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie urlopu trzeba rozpocząć tak wcześnie, ażeby mieć jakiś wybór, gdy chodzi o nocleg, jak również odpowiednie miejsce na wypoczynek. To również wpłynie na to, czy takie wakacje będą takie, jak chcemy.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Gdy zaczniemy wcześniej, to mamy więcej szans na to, że uda się znaleźć coś idealnego.
rehabilitacja

Wakacje z korzyścią dla zdrowia

Przed nami czas wypoczynkowy. Wyczekiwaliśmy na ten czas okrągły rok. Przecież należy nam się odpoczynek. Już od kilku miesięcy organizujemy nasz tegoroczny wypoczynek. Wertujemy najświeższe foldery agencji turystycznej. W ofercie, jak zawsze, cała masa ekscytujących wycieczek.

Złota jesień człowieka

Kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, dużo niedobrych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy na bieżąco obserwują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy ujawnia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż nierzadko człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który wcześniej widział głównie w profesji.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje muszą być czasem wygody lub odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest odnaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie nadzwyczaj pragnie się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to teraz dla wielu dość kłopotliwe pytanie. Urlop,bez względu na państwo do którego dana osoba chce się udać, dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później problemów z odnalezieniem wartościowych propozycji.
1 2 3 4 5 6