Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
Konie

Dzieci uwielbiają wyjazdy na kolonie z rówieśnikami

Jeżeli postanowimy dać naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś interesującym wyjazdem zorganizowanym. W internecie, na stronach www nierozerwalnie wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać można wiele wyjazdów tego rodzaju. Dzieci w określonych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można także zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.
skały nad morzem

Zagraniczne wczasy znakomite dla ludzi

Istotą człowieka dzisiejszych czasów jest stała wytwórczość oraz zarabianie pieniędzy, niezbędnych do życia. Nie wolno jednak wykonywać pracy stale. Polski prawodawca określa więc indywidualne godziny pracy, stale dokładnie z regulacją, i daje nam możliwość wypoczynku. Kluczowym oraz na ogół stosowanym urlopem jest urlop wypoczynkowy.

Złota jesień człowieka

Gdy nadchodzi emerytura, dużo smutnych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy regularnie analizują demografię Polski, odkryli, że po przejściu na emeryturę ujawnia się spory procent śmiertelności wśród ludzi starszych. Jest tak dlatego, bo nieraz człowiek na emeryturze przestaje widzieć sens żywota, który wcześniej odnajdywał głównie w profesji.
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo wielu Polaków. Wybrzeże bałtyckie cały czas jest punktem bardzo dobrym na urlop pomimo obecnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Aktualnie bowiem coraz więcej ludzi udaje się w takie miejsca jak Egipt czy Tunezja w celu spędzenia urlopu. Tam jednak czyha na turystów dużo pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy na przykład kuchni prowadzi nierzadko do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Ponadto wyjazdy zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Tymczasem nie wszystkim pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych wybrzeży. W Polsce z kolei klimat jest zróżnicowany i w większości przypadków przyjazny, a wody w morzu przyjemnie chłodne.
Węgry

Wakacje inne niż zawsze. Kilka konstruktywnych sugestii dla wiecznie zajętych obywateli

Kiedy mamy ledwie po dwadzieścia kilka lat i planujemy albo po prostu musimy założyć rodzinę, to wówczas o wakacyjnych planach zapominamy na co najmniej sześć następnych lat. Wyjazd na urlop wiąże się bowiem z niemałymi wydatkami - im większa rodzina, tym bardziej owe wydatki rosną. Okres dużych zmian nastaje najczęściej, chociaż oczywiście nie zawsze, dekadę później, a awans oraz podwyżka to tylko niektóre symptomy zmian.
Namiot

Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Planowanie wakacyjnego wyjazdu trzeba rozpocząć tak wcześnie, ażeby mieć większy wybór, gdy chodzi o noclegi, jak i fajne miejsce na wypoczynek. To również zadecyduje o tym, czy nasze wakacje będą udane.


Kiedy poszukiwać noclegu na Kaszubach? Czy morze jest jedyną z opcji?

Gdy zaczniemy wcześniej, to mamy więcej szans na to, że znajdziemy coś odpowiedniego.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to niezwykle istotny okres w ciągu roku, nawet dla osób niereligijnych. Jest to w końcu moment, kiedy nasza familia spotyka się razem na wspólnej wieczerzy, nucąc kolędy.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z ukochaną osobą to dobra inwestycja w przyszłość i okazja do wymarzonego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wypad, aby nic nie było w stanie zakłócić tych upragnionych chwil?
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Nieustająca pogoń za pracą to wiele z wystających ponad wszystko bolączek naszego świata. Potrafimy spędzać w naszej firmie wszystkich chwile. Niezmiernie często nie mamy wyboru aby zajmować się własnymi obowiązkami zawodowymi również we własnym domu. Jeżeli nie potrafimy myśleć o niczym innym, jak jedynie o swojej pracy, to wskazówka, że również nas zaraziła ta przykra przypadłość.
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Terytorium Warmii i Mazur często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on bardziej bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej natury spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, iż w regionie znajduje się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
1 2 3 4 5 6