Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy

Podróże kształcą

Jest takie popularne powiedzenie: podróże kształcą. Trudno nie przyznać temu racji – nic tak skutecznie nie otwiera ludzi na inne przekonania i kultury, jak jeżdżenie po świecie. Wiele analiz naukowców pokazało, że ludzie, którzy rzadko opuszczają swoje miejsce zamieszkania cechują się zazwyczaj wysokim stopniem szowinizmu. Bardzo często z poczuciem wyższości spoglądają na inne nacje, zwykle mało wiedzą o świecie. Oczywiście sporo w życie ludzi może wnieść czytanie mądrych lektur, jednak to nie może się równać z empirią.
Plaża, morze

Wczasy w naszym kraju - - popularne miasta

W ciągu tygodnia nie za bardzo możemy sobie pozwolić na właściwy odpoczynek. Cały czas się gdzieś spieszymy. W pracy wyciskamy z siebie siódme poty, a potem czeka nas jeszcze zajmowanie się gospodarstwem i pociechami. Pomiędzy tymi obowiązkami powinniśmy również pójść na zakupy i załatwić dużo palących spraw. Wszystko to sprawia, że chodzimy stale przemęczeni i niewyspani. Każdego ranka próbujemy ratować się dużym kubkiem kawki, ale to nie daje pożądanych wyników.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, gdy na zewnątrz panuje taka piękna pogoda? Ale gdy tylko mamy możliwość, odrywamy się od naszych zajęć i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe ulotki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z uśmiechem na twarzy je wertujemy, w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert na wczasy.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących poszukujących emocji oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po przewlekłej i wyczerpującej zimie z nadzieją wypatrujemy okresu wakacyjnego. Rozmarzają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok pilnie się uczyły oraz ich rodzice, którzy przesiadują w zatłoczonych biurach. Co raz dłuższe dni sprawiają, że każdego dnia myślimy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonym, przeglądamy oferty biur podróży i planujemy wyjątkowy urlop.
karpacz

Karpacz oraz Ciechocinek wśród znaczących destynacji

Wybierając Karpacz jako miejsce na relaks od codzienności oraz wyczerpującej pracy, można być pewnym doskonałych efektów. O całkowity relaks zatroszczą się doświadczeni fachowcy, którzy mogą zagwarantować szczególnie wygodne warunki wszystkim przybywającym z wizytą. Także studiująca młodzież z chęcią wybiera się na wczasy do Karpacza. Urokliwa dolnośląska miejscowość turystyczna przyciąga w szczególności świetnym górskim klimatem oraz niemałymi możliwościami.
skały nad morzem

Zagraniczne wczasy znakomite dla ludzi

Naturą człowieka dzisiejszych czasów jest ciągła wytwórczość oraz zarabianie pieniędzy, niezbędnych do życia. Nie wolno jednak pracować stale. Polski ustawodawca określa wtedy poszczególne godziny pracy, stale zgodnie z ustawą, i daje nam możliwość wypoczynku. Kluczowym oraz najczęściej wykorzystywanym urlopem jest urlop wypoczynkowy.
Podróże z dzieckiem

Zadbajmy o siebie podczas urlopu

Okres letni to dla wielu z nas jedyna okazja, by w końcu zatroszczyć się o swoje zdrowie, również duchowe. Zazwyczaj, w przeciągu całego roku jesteśmy zaganiani i nie mamy najzwyczajniej czasu, aby w odpowiedni sposób zatroszczyć się o siebie. Na dodatek, bywamy ciągle narażeni na stresujące sytuacje, które negatywnie odbijają się na naszym samopoczuciu. Nasz codzienny jadłospis również nie zachwyca. Dostarczamy naszemu organizmowi za mało ważnych witamin i minerałów, dlatego jesteśmy przemęczeni. Również dlatego szybciej dopadają nas sezonowe choroby.
Ognisko

Urlop z adrenaliną

Całe szczęście, zima nam odpuściła. W tym roku bardzo mocno dawała się nam we znaki. Mieliśmy już tego zimna po dziurki w nosie. W końcu nadeszła wiosna i nastały cudowne dni. Ani się obejrzymy, a nastanie lato. A to oznacza, że okres wakacyjny już za pasem. Czekamy na odpoczynek z utęsknieniem. Już od miesięcy planujemy ten upragniony wakacyjny wyjazd.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z najważniejszą osobą to dobra inwestycja w przyszłość oraz pretekst do wymarzonego wypoczynku. Jak zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zakłócić tych upragnionych chwil?
1 2 3 4 5 6