Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
tatry

Tatry zapraszają

Nasze najwyższe góry zwykle są kojarzone z Zakopanem, ale w na Podhalu można namierzyć parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wakacje. Omawiamy dwa najciekawsze miasteczka, które polecamy tego lata.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo ważny czas w ciągu roku, także dla ludzi niereligijnych. Jest to w końcu okres, kiedy cała familia spotyka się ze sobą na wspólnej wieczerzy, nucąc kolędy.
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Nieustająca pogoń za pracą to jedna z wystających ponad wszystko bolączek współczesnego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej firmie wszystkich chwile. Niezmiernie często jesteśmy zmuszeni zajmować się swoimi obowiązkami zawodowymi też w naszym domu. Jeśli nie jesteśmy w stanie rozważać o innych rzeczach, jak tylko o swojej pracy, to znak, że również nas dopadła ta przykra przypadłość.
rehabilitacja

Wakacje z korzyścią dla zdrowia

Przed nami czas urlopowy. Oczekiwaliśmy na ten moment cały rok. W końcu zasłużyliśmy na odpoczynek. Już od kilku miesięcy organizujemy nasz wypoczynek w tym roku. Przeglądamy nowe katalogi biur podróży. W ofercie, jak zwykle, wiele ekscytujących wycieczek.
Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Sopocka plaża

Spędź wczasy nad polskim morzem

Na urlop wyczekujemy z niecierpliwością okrągły rok. Siedząc za biurkiem, myślimy o wyczekiwanych momentach lenistwa.Przeważnie upatrujemy siebie na piaszczystej plaży, w cieniu wysokiej palmy, z bajecznym koktajlem w dłoni. Ta upragniona wizja dodaje nam sił i pozwala doczekać do wymarzonego urlopy. Tylko gdzie tym razem pojechać?
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość tej uciążliwej zimy, która już wystarczająco i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i gapiliśmy się w komputer, czas więc na wyczekiwany wypoczynek. W tym momencie wyobrażamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz kąpiele w cieplutkim morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po długiej i męczącej zimie z niecierpliwością oczekujemy okresu urlopowego. Rozmyślają o nich zarówno dzieci, które przez cały rok przykładnie się uczyły i ich opiekunowie, którzy pracują w dusznych biurach. Co raz przyjemniejsze dni sprawiają, że każdego dnia marzymy o wczasach. W tajemnicy przed przełożonymi, przeglądamy katalogi biur wczasowych i projektujemy wspaniały urlop.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje powinny być czasem wygody lub odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze prosto jest znaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie silnie chce się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to obecnie dla wielu mocno ciężkie pytanie. Odpoczynek,bez względu na państwo do jakiego konkretna osoba pragnie się udać, należy planować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem trudności z odnalezieniem ciekawych propozycji.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla turystów szukających wrażeń oraz coraz ciekawszych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zaciekawionych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak pełne radości, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
odchudzanie

Czy wczasy odchudzające dają realnie dobre wyniki ludziom je wybierającym?

Najzupełniej pewne jest to, że nigdy odchudzanie nie jest proste. Jednakże gdyby właśnie tak było, pewnie problem nadwagi na świecie byłby praktycznie niedostrzegalny. Życiowe realia są najzwyczajniej takie, że jeśli pragniemy atrakcyjniej wyglądać, w żadnym razie nie powinniśmy sądzić, iż odchudzanie jest łatwe, błyskawiczne, bardzo przyjemne, a na dodatek powoduje efekty, które już nigdy nie zostaną odwrócone.
1 2 3 4 5 6