Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
tatry

Tatry zapraszają

Nasze polskie Tatry najczęściej są łączone z Zakopanem, lecz w na Podhalu można znaleźć parę innych miejscowości, które warto odwiedzić w wolnym czasie. Omawiamy dwa najbardziej interesujące punkty, które polecamy w tym roku.
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
morze

Najtańsze noclegi nad morzem

Urlop nad morzem wciąż wybiera bardzo duża liczba Polaków. Polskie morze cały czas jest punktem bardzo dobrym na urlop pomimo niedawnej tendencji do wyjazdów zagranicznych. Na dzień dzisiejszy bowiem coraz większa liczba osób wybiera się do takich krajów jak Egipt czy Tunezja by tam spędzić urlop. W takich miejscach jednak czyha na wczasowiczów wiele pułapek. Nieznajomość tamtejszych zwyczajów czy na przykład kuchni prowadzi nierzadko do niezrozumienia i różnorodnych problemów. Oprócz tego wycieczki zagraniczne są ze swej natury dużo bardziej kosztowne. Poza tym nie każdemu pasuje bardzo gorący klimat zagranicznych plaz. W Polsce natomiast klimat jest zróżnicowany i w większości przypadków przyjazny, a morze przyjemnie chłodne.

Wakacje Pomysł na wymarzone wakacje uzależniony jest od różnych elementów

Pomysł na idealne wakacje uzależniony jest od rozmaitych czynników. Każdy człowiek lubi inne sposoby wykorzystywania wolnego czasu, toteż hasło „lato 2014” dla każdego będzie oznaczać coś innego. Część ludzi spędzi najbliższe wakacje w swoich mieszkaniach. Niektórzy na pewno pozostaną w Polsce, gdzie jest mnóstwo możliwości spędzania wolnych chwil.
mieszkanie - kuchnia

Polecane miejsca noclegowe – propozycje z Trójmiasta

Patrząc na apartamenty w Sopocie, polecane jest brać pod uwagę znakomite opcje. Do dyspozycji przybywających do Sopotu turystów jest wiele możliwości, a poszczególne z nich opisane są z największą starannością na stronie internetowej. Warto zwracać uwagę szczególnie na wygodę oraz korzystne ceny. W Sopocie nie brak interesujących miejsc noclegowych, które cieszą się ogromną rekomendacją wśród przybywających tam turystów. W sieci odnaleźć można różnego rodzaju rankingi, które dokładnie naświetlają cechy danego miejsca.
uroczy domek w górach

Wyprawa w góry - wyśmienity sposób na aktywny odpoczynek w zimowej aurze

W jaki sposób kojarzy Ci się zima? W mojej głowie to chłodne popołudnia ,podczas których przesiaduję przy kominku, z gorącym, znacznie przewyższającym temperaturę na dworze pięknie pachnącym napojem w ręku i siedzeniu z bliskimi na puchatym dywanie.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżujących spragnionych wrażeń oraz coraz bardziej interesujących miejsc do zobaczenia organizujący wycieczki ciągle poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zaciekawionych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżnikom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Barcelona, Hiszpania

Wczasy last minute w Hiszpanii- oferty

Wyjazd za granicę dziś bynajmniej nie musi być znacznym kosztem. Wystarczy tylko dobrze poszperać, aby znaleźć ofertę turystyczną, która z całą pewnością przypadnie nam do gustu. Trafnym sposobem na oszczędzanie są na pewno wczasy last minute.
krajobraz górski

Odkryj nowe miejsca w Bieszczadach - idealne na wycieczkę z najbliższymi

Propozycje szczególnie atrakcyjnych cenowo noclegów w Bieszczadach. Doskonałe propozycje wyjazdów rodzinnych, z którymi wychodzą obecnie właściciele domków i ośrodków wypoczynkowych w Bieszczadach wręcz zwalają z nóg. Bez problemu można znaleźć rewelacyjnie dopracowane oferty, które dostępne są w niezwykle atrakcyjnych cenach. Bieszczady domki proponują w doskonałych cenach, co pasuje wyjeżdżającym w szczególności.
Tatry

Urlop zdrowotny

Na pewno każdy z nas czuje się już znużony ciągłym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do swojego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znów na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
1 2 3 4 5 6