Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
rehabilitacja

Wakacje z korzyścią dla zdrowia

Przed nami czas wypoczynkowy. Wyczekiwaliśmy na ten czas okrągły rok. Przecież należy nam się odpoczynek. Już od kilku miesięcy organizujemy nasz tegoroczny wypoczynek. Wertujemy najświeższe foldery agencji turystycznej. W ofercie, jak zawsze, cała masa ekscytujących wycieczek.

Złota jesień człowieka

Kiedy człowiek przechodzi na emeryturę, dużo niedobrych rzeczy może się stać. Analitycy, którzy na bieżąco obserwują demografię naszego kraju, zauważyli, że po zakończeniu pracy ujawnia się spory odsetek śmiertelności wśród seniorów. Jest tak dlatego, gdyż nierzadko człowiek na emeryturze przestaje mieć sens życia, który wcześniej widział głównie w profesji.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje muszą być czasem wygody lub odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest odnaleźć i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie nadzwyczaj pragnie się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to teraz dla wielu dość kłopotliwe pytanie. Urlop,bez względu na państwo do którego dana osoba chce się udać, dobrze jest planować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później problemów z odnalezieniem wartościowych propozycji.

Zatroszczmy się o swoje samopoczucie w trakcie urlopu

Okres letni już trwa. Wielu z nas rozmyśla, dokąd tego roku wybrać się na wczasy z rodziną. Nie jesteśmy w stanie się już doczekać tych kilkunastu dni absolutnej wolności. Czujemy się już wycieńczeni powszednimi obowiązkami. W pracy cały czas jesteśmy narażeni na stres. W domu czekają na nas problemy z dziećmi. Funkcjonujemy na podwyższonych obrotach. Jakby tego było mało, mamy niewłaściwe nawyki żywieniowe. Nie planujemy posiłków o stałych godzinach. Jadamy zwykle byle co i gdziekolwiek. Chodzi nam tylko o to, aby zaspokoić głód. Tymczasem, w naszych komórkach brak niezbędnych elementów odżywczych. To z tego powodu czujemy się cały czas wyczerpani i zestresowani. Posiadamy kiepską odporność. Brak regularnego ruchu sprawia, że jesteśmy zupełnie bez formy. To wszystko nie tylko niekorzystnie odbija się na naszym zdrowiu, ale także negatywnie wpływa na nasz nastrój.
Last minute Turcja

Urlop z biurem podróży

Kiedy chcemy wyjechać na wakacje letnie warto z wyprzedzeniem zabrać się do organizowania wojaży. Przede wszystkim podejmijmy decyzję czy chcemy zorganizować sobie wczasy we własnym zakresie, czy może skorzystać z usług biura podróży. Oczywiście biuro podróży jest dużo bardziej wygodnym wyjściem, bo nie musimy martwić się organizowaniem transportu na miejsce, zabukowaniem noclegów w hotelu itp. Biuro wykona to za nas. Teraz łatwo wyjechać za granicę. Wystarczy wyszukać np. maroko wakacje i wybrać najlepszą ofertę. Jednak na kilka rzeczy trzeba uważać.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżników poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.

Wakacje Pomysł na wymarzone wakacje uzależniony jest od różnych elementów

Sposób na wymarzone wakacje zależy od rozmaitych czynników. Każdy człowiek preferuje inne formy wykorzystywania wolnych chwil, toteż hasło „lato 2014” dla każdego będzie oznaczać coś innego. Część ludzi spędzi nadchodzące wczasy we własnych mieszkaniach. Niektórzy na pewno pozostaną w kraju, gdzie istnieje mnóstwo możliwości wypoczynku.
Boże Narodzenie

Romantyczny weekend z wyjątkową osobą w wspaniałej scenerii, czyli gdzie?

Czas spędzony z wyjątkową osobą to bardzo dobra inwestycja w przyszłość oraz pretekst do zasłużonego wypoczynku. W jaki sposób zaplanować wyjazd, aby nic nie było w stanie zaburzyć tych wyczekiwanych chwil?
Plaża, morze

Wczasy w naszym kraju - - popularne miasta

Na co dzień nie za bardzo możemy sobie pozwolić na odpowiedni wypoczynek. Nieustannie się gdzieś spieszymy. W pracy dajemy z siebie wszystko, a później czeka nas jeszcze opieka nad gospodarstwem i pociechami. W międzyczasie trzeba jeszcze pójść na zakupy i załatwić wiele spraw nie cierpiących zwłoki. Wszystko to sprawia, że jesteśmy wiecznie przemęczeni i niewyspani. Każdego ranka próbujemy ratować się olbrzymim kubkiem kawki, ale to nie przynosi oczekiwanych efektów.
boże narodzenie w górach z dziećmi

Spędź rodzinne święta w górskim otoczeniu

Boże Narodzenie to bardzo istotny czas w ciągu roku, także dla ludzi niereligijnych. Jest to bowiem okres, kiedy nasza familia spotyka się razem na wspólnej wieczerzy, śpiewając kolędy.
1 2 3 4 5 6