Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wczasy
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Terytorium Warmii i Mazur często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on bardziej bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej natury spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, iż w regionie znajduje się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Pracoholizm to jedna z poważnych bolączek naszego świata. Potrafimy spędzać w naszej pracy wszystkich chwile. Niezmiernie często musimy zajmować się swoimi obowiązkami związanymi z wykonywaną przez nas pracą też we własnym domu. Jeżeli nie mamy możliwości rozważać o niczym innym, jak jedynie o swojej pracy, to wskazówka, że też nas dopadła ta przykra choroba.
Gorące wakacje

Morza szum, ptaków śpiew - wakacje w nadmorskim kurorcie

Po dłuższej i męczącej zimie z niecierpliwością oczekujemy okresu urlopowego. Rozmarzają o nich zarówno dzieciaki, które przez cały czas przykładnie się uczyły oraz ich opiekunowie, którzy tkwią w zatłoczonych miejscach pracy. Co raz przyjemniejsze dni dają wrażenie, że każdego dnia myślimy o wczasach. W tajemnicy przed szefostwem, czytamy katalogi biur podróży i planujemy wspaniały urlop.
eccotravel

Egzotyczne wakacje- gdzie pojechać

Wiele osób już od dawna planuje w jaki sposób spędzą urlop. Wczasy egzotyczne są w tej chwili bardzo modne, a wycieczki zorganizowane w ten sposób to czas spędzony bardzo ekscytująco. Jasne jest, że urlop musi być czasem, w którym człowiek może odetchnąć i odpocząć od otaczającego go świata. Z tego względu powinno się spędzić go tak, jaki najbardziej lubimy. Może to być Tajlandia Last Minute, lub wycieczka Indie.
Split w Chorwacji

Ciekawe propozycje wypraw

Wakacje muszą być czasem wygody oraz odpoczynku, w praktyce jednak bywa z tym różnie. Nie zawsze łatwo jest wyszukać i zdecydować się na jakieś jedno jedyne miejsce, jakie silnie pragnie się odwiedzić. Jaki biuro turystyczne wybrać, to obecnie dla wielu dość trudne pytanie. Wakacje,bez względu na państwo do jakiego dana osoba pragnie się udać, potrzeba planować z określonym wyprzedzeniem, aby uniknąć potem problemów ze znalezieniem interesujących propozycji.
Barcelona, Hiszpania

Urlop w Hiszpanii wybierany coraz chętniej

Z pewnością każdemu z nas, zapracowanych przydałby się choćby szczególnie krótki urlop. Największym zainteresowaniem w ostatnim czasie, także wśród naszych rodaków, cieszy się Teneryfa. W Hiszpanii wskazać można moc inspiracji, co pozwolą niezwłocznie oraz efektywnie odnaleźć energię do życia. Szans do wykorzystania nie zabraknie, więc warto w sposób systematyczny weryfikować aktualne przeceny. Tanie loty okazały się już wielokrotnie jedną ze znakomitych decyzji, jaką podjęli zaawansowani podróżnicy.
wakacje, wczasy

Bułgaria - wczasy dla każdego

Bułgaria jest krajem, który spełnia wszelkie warunki, ażeby zostać wakacyjnym miejscem, które co roku może być odwiedzane przez bardzo wielu turystów z naszego kraju. W czasie PRL nad Morze Czarne bardzo chętnie jeździliśmy tam na wczasy. Dzisiaj te dobre czasy dla oferty ''Bułgaria wczasy'' mogą znowu powrócić, gdyż kraj ten po latach przestoju ekonomicznego ponownie zaczyna inwestować w turystykę. W te Bałkańskie regiony warto pojechać w szczególności w okresie letnim. W tym czasie można liczyć na słoneczną pogodę, której w Polsce nikt nie jest w stanie zagwarantować.

Gdzie jechać na wakacje z dziećmi?

Gdy ktoś wybiera się na wakacje z dzieckiem, musi wszystko dokładnie zaplanować. Nie powinno się zapominać, że maluch potrzebuje czegoś innego niż człowiek dorosły i należy zapewnić mu rozrywkę dla niego odpowiednią. Nie warto organizować wycieczki przykładowo na Cypr, jeśli najmłodszy członek rodziny ma się tam nudzić. Po pierwsze należy sprawdzić, miejsca noclegu i czy jest dobre dla dzieci. Warto wiedzieć, czy znajdzie ono tam jakieś rozrywki, które umilą mu czas. Oczywiście wczasy rodzinne należy przygotowywać dość długo. Z drugiej strony są też bardzo miłe, a wakacje z dziećmi mogą być źródłem wielu wrażeń i na pewno zbliżą rodzinę.
rehabilitacja

Wakacje z korzyścią dla zdrowia

Przed wszystkimi czas urlopowy. Wyczekiwaliśmy na ten czas okrągły rok. Przecież należy nam się wypoczynek. Już od paru miesięcy planujemy nasz wypoczynek w tym roku. Oglądamy nowe katalogi agencji turystycznej. W ofercie, jak zawsze, mnóstwo egzotycznych wycieczek.
morze

Wspaniałe miejsca, jakie są warte zobaczenia kolejny raz. Masz takie miejsca? W jakim miejscu one się znajdują?

Jak spędzić wolny czas, gdy z każdego medium zalewają nas „oferty nie do odrzucenia”, sanatorium promocje, rażące swoimi wygórowanymi cenami? Tak właściwie, jest kilka ewentualności. Możemy zostać w domu, pójść na działkę albo delektować się spokojem gdzieś na łonie natury.
1 2 3 4 5 6