Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zima
Narty, sporty zimowe

Bez względu na porę roku - wypoczywaj w Polsce

Polska na weekend czy też na wakacje staje się dla co poniektórych osób, w dużej mierze obcokrajowców, miejscem gdzie można wypocząć w zgodzie ze środowiskiem naturalnym. Przez nasz kraj przebiegają tysiące szlaków turystycznych w poszczególnych regionach. Każdy region jest unikalny i przyciąga do siebie rozmaitymi atrakcjami, które warto uwzględnić na swojej liście planując wczasy dwa tysiące czternaście!
Odzież sportowa termoaktywna, narty

Jak wypocząć za niedużą kwotę?

Każdy z nas chciałby odpocząć, lecz przecież absolutna większość osób po prostu nie zarabia wiele. Zatem generalnie należy bardzo skrupulatnie analizować wszystkie wydatki. Co w takim razie można robić, jeśli nasze fundusze są stosunkowo nieduże, lecz chcemy gdzieś wyjechać? Na szczęście można bez problemu podać kilka ciekawych rozwiązań, dzięki to którym możemy wspaniale przeżyć kilka-kilkanaście dni.
Domy jednorodzinne z YTONGa

Turystyczna przygoda w Zakopanem

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest fascynujące o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują czubki gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zapraszają zapaleńców górskich z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza noclegowa sprzyja turystyce i udanym wakacjom. Jeżeli jednak chodzi o Zakopane to oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem zalecane jest przejrzeć oferty kilku pensjonatów.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Za oknem lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie myśli o tym co będzie w grudniu, a tymczasem to najodpowiedniejszy czas, by zaplanować kupno nowych opon zimowych do naszego auta. Większość dystrybutorów w sezonie letnim wyprzedaje opony zimowe po niższych cenach.

Zakopane - wspaniała wyprawa. Co podpowiadają eksperci

Zakopane, nazywane zimową stolicą Polski, jest cudowne o każdej porze roku, nie tylko, gdy przysłowiowe mrozy zakują szczyty gór. Sanatoria i pensjonaty wypoczynkowe zachęcają do przyjazdu podróżników z kraju i całego świata przez cały rok. Różnorodna baza noclegowa sprzyja turystyce i rekreacji. Jeżeli jednak chodzi o noclegi to Zakopane oferuje bardzo zróżnicowane ceny, zatem przed wyjazdem należałoby przejrzeć oferty kilku pensjonatów.