Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasta
Kopalnia

Niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, jakie wynikają z prosperowania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.

Nie tak całkiem dawno wykryte, znaczące złoża węgla brunatnego w gminie Miejska Górka spowodowały mnóstwo kontrowersji wśród mieszkańców tego miasteczka. Otóż, do nich nie przemawiają opinie włodarzy gminy, jacy wskazują, że wykrycie tak solidnych pokładów okaże się dla Małej Górki czymś nadzwyczaj korzystnym. W większej mierze niż zalety dla gospodarki a także progresu rzucą się bowiem w tym wypadku w oczy potencjalne niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, jakie wynikną z działania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.
agroturystyka kaszuby

Wypady agroturystyczne bardziej popularne niż wylegiwanie się na plaży

Aktualnie standardowy nabywca jest w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej dosłownie w dowolnej sferze codziennego życia. Najjaskrawiej da się to zauważyć na przykładach urlopów.
Wilno

Poszukajmy wartych zobaczenia miejsc

Czasami jest tak, iż nieplanowanie zdecydujemy się na jakiś urlop, po prostu myślimy, iż zajedziemy tam i tam, i dopiero na miejscu rozpoczniemy poszukiwać fascynujących atrakcji do obejrzenia. Prawda jednak jest taka, iż lepiej zawsze wcześniej sprawdzić, czy w miejscowości którą planujemy odwiedzić, naprawdę jest coś interesującego, szczególnie kiedy zakładamy podróż zagraniczną. Wyłącznie takowe zobaczenie w przewodniku da nam gwarancję, że wyjazd ta będzie naprawdę trafiona i równocześnie będziemy wiedzieć, jakie zabytki na pewno warto, a nawet musimy zwiedzić.
sopot kwatery

Jakie rozrywki czekają na turystów w takowym nadmorskim miasteczku jak Sopot i co to jest tajemnicza Krwawa Piwnica?

W czasie wakacyjnym wiele osób ma przed sobą niezwykły dylemat: góry czy też morze? W naszym państwie te dwa miejsca są od siebie bardzo oddalone, wszakże radować się należy, iż w zasadzie takie są.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 już za moment. Okres majowy jest uznawany za czas pierwszych poważniejszych wyjazdów. Przed nami czerwiec, lipiec, sierpień, a więc czas cudnej pogody, którą gro z nas pragnie wykorzystać jak najlepiej. Gro z nas już głowi się jaki kierunek wojaży będzie dla nas najwłaściwszy. Pod uwagę przy doborze miejsca odpoczynku należy brać mnóstwo czynników, które często są kluczowe w tym, w jaki sposób spędzimy swój wolny czas.
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Nieustająca pogoń za pracą to wiele z głównych problemów współczesnego świata. Potrafimy spędzać w naszej firmie całe dnie. Bardzo często nie mamy wyboru aby zajmować się własnymi zobowiązaniami zawodowymi również we własnym domu. Jeśli nie potrafimy rozmyślać o innych rzeczach, jak jedynie o swojej pracy, to znak, że też nas zaraziła ta przykra choroba.
imprezy integracyjne szklarska poręba

Jaka osada oraz z jakiego powodu zwana jest polskimi Alpami?

Każdy dyrektor w każdej korporacji pragnie, żeby działający w niej ludzie dobrze wzajemnie funkcjonowali. Jedynie w ten sposób wyniki ich pracy będą najlepsze.
venicespecial.com/pl/pl

Dlaczego najlepiej pojechać na Kaszuby? Jakie miejsca najlepiej tam zwiedzić? Jak spędzić czas?

Kaszuby są faktycznie niezwykłą krainą na Pomorzu, ma ona naprawdę dużo do zaproponowania, faktycznie zjawiskowy, kuszący krajobraz, czyli jeziora, lasy, a to wszystko w spokoju i ciszy.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie miejscowości, które interesują rzesze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejsc należy się Rzym, to miasto, które już w starożytności było niezwykle rozpoznawalne cały czas raduje się sporym zaciekawieniem turystów z różnorodnych państw. Powinniśmy tutaj zwiedzić sporo pradawnych, jak i współczesnych miejsc co sprawi, że praktycznie każdy wyszuka dla siebie coś interesującego.
hostel

Noclegi dla kadry pracowniczej

Niejednokrotnie zdarza się tak, że pracownicy z rozmaitych branż udają się czasowo poza miejsce zamieszkania, bo tam czeka na nich zatrudnienie. W danym mieście muszą jednak jakoś spać. Dlatego powstają tak zwane kwatery robotnicze. Przybierają one różne formy. Dawniej w każdej miejscowości działały hotele robotnicze dla tych pracowników, którzy na stałe zameldowani byli w innym miejscu. Aktualnie takich punktów istnieje niewiele lub przekształcane są w instytucje o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest niezwykle duże. Można to zaobserwować na podstawie częstotliwości wyszukiwania zapytania „kwatery pracownicze Wrocław” w sieci.
1 2 3