Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasta
venicespecial.com/pl/pl

Dlaczego najlepiej pojechać na Kaszuby? Jakie miejsca najlepiej tam zwiedzić? Jak spędzić czas?

Kaszuby są faktycznie urokliwą krainą na Pomorzu, ma ona rzeczywiście wiele do zaoferowania, z pewnością piękny, kuszący krajobraz, taki jak jeziora, lasy, a wszystko w spokoju i ciszy.
Kopalnia

Niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, jakie wynikają z prosperowania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.

Nie tak całkiem dawno wykryte, duże pokłady węgla brunatnego w gminie Miejska Górka wywołały wiele kontrowersji pośród mieszkańców tego regionu. Mianowicie, do nich nie dotarły opinie władz gminy, którzy udowadniają, że wykrycie tak bogatych złóż okaże się dla Małej Górki czymś nadzwyczaj korzystnym. W większej mierze aniżeli walory dla przemysłu i rozwoju rzucają się albowiem w tym przypadku w oczy potencjalne niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, które wynikną z powstania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.
ozdoby sylwestrowe

Gdzie celebrować tego roku Sylwestra?

Sylwester to jeden z takich momentów w roku, kiedy robimy, co w naszej mocy, aby wszystko odbyło się według planu. Powitanie Nowego Roku traktujemy niezwykle poważnie. Zazwyczaj przykładamy olbrzymią wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to wyjątkowe święto. I chociaż znajdą się ludzie, którzy ostentacyjnie nie uznają Sylwestra i traktują go jak każdy powszedni dzień, to jednak większość z nas poddaje się sylwestrowemu szaleństwu.
morze

Wczasy w Kołobrzegu

Północne regiony Polski i wybrzeże Morza Bałtyckiego z całą pewnością są świetną propozycją dla każdego, kto tylko chciałby spędzić swój urlop w faktycznie ciekawym miejscu. Spotkamy się tam przede wszystkim z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną, przez co właściwie zawsze spędzimy swój czas właśnie w takich warunkach, jakie tylko spełnią nasze preferencje. Ponadto nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, że w dosłownie każdej możliwej kwestii region ten jest niezwykle atrakcyjny dla wszystkich turystów.
atrakcje turystyczne Wrocław

Wrocław i atrakcje turystyczne znane w całej Polsce

Stolica Dolnego Śląska – Wrocław – ma dużo tajemnic. Miasto to jest popularne wśród mieszkańców Europy i to nie tylko dzięki mającej tu miejsce imprezie Euro 2012. Jest to istotny ośrodek kulturalno-akademicki i ogromnie popularne miejsce na wymiany europejskie. Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne w Polsce Wrocław trzeba wymienić wśród miast o niezwykłym znaczeniu i barwnej ofercie spędzania wolnego czasu.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Okres majowy jest uznawany za okres pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami czerwiec, lipiec, sierpień, a mianowicie czas słonecznej pogody, którą wielu chce wykorzystać w jak najlepszy sposób. Gro z nas właśnie teraz głowi się jaki kierunek wojaży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wybieraniu miejsca odpoczynku należy brać szereg czynników, które często są najistotniejsze w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
sopot kwatery

Jakie rozrywki czekają na turystów w takowym nadmorskim miasteczku jak Sopot i co to jest tajemnicza Krwawa Piwnica?

W okresie wakacyjnym wiele osób ma przed sobą nie lada dylemat: góry czy królestwo Neptuna? W naszym państwie te dwa zakątki są od siebie niezwykle oddalone, jednak radować się należy, że w zasadzie takie są.
autobus

Parę sprawdzonych miejsc na krótki wypad

Nieustająca pogoń za pracą to wiele z wystających ponad wszystko bolączek współczesnego świata. Jesteśmy zachęcani aby spędzać w naszej pracy wszystkich chwile. Niesamowicie często nie mamy wyboru aby zajmować się swoimi zobowiązaniami zawodowymi też w naszym domu. Jeśli nie potrafimy rozmyślać o innych rzeczach, jak jedynie o swojej pracy, to znak, że również nas zaraziła ta przykra choroba.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, pełne dawnego uroku i bogate w kulturalne wydarzenia. Miasto, w którym czas płynie tylko sobie znanym rytmem... Czy istnieje jednak możliwość dla turystów, aby choć przez krótką chwilę wczuli się w klimat tego miejsca? Bo jednak aby w pełni radować się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami musimy zapewnić sobie choć parę noclegów.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie miejscowości, które interesują rzesze turystów i o zobaczeniu których śni właściwie każdy. Do jednych z takich miejsc wlicza się Rzym, to miasto, które już w dawnych latach było niezwykle rozpoznawalne cały czas cieszy się sporym zaciekawieniem turystów z różnorodnych krajów. Powinniśmy tutaj obejrzeć sporo pradawnych, jak i teraźniejszych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy znajdzie dla siebie coś ciekawego.
1 2 3