Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miasta
agroturystyka kaszuby

Wypady agroturystyczne bardziej popularne niż wylegiwanie się na plaży

Obecnie przeciętny konsument jest w stanie pozwolić sobie na o wiele więcej dosłownie w dowolnej sferze powszedniego życia. Najwyraźniej da się to zauważyć na przykładzie wyjazdów urlopowych.
venicespecial.com/pl/pl

Dlaczego najlepiej pojechać na Kaszuby? Jakie miejsca najlepiej tam zwiedzić? Jak spędzić czas?

Kaszuby są faktycznie piękną krainą na Pomorzu, ma ona naprawdę bardzo dużo do zaoferowania, z pewnością piękny, kuszący krajobraz, czyli jeziora, lasy, a to wszystko w ciszy oraz spokoju.
łuk triumfalny

Warto chociaż raz być w Rzymie

Są takie regiony, które przyciągają rzesze turystów i o podziwianiu których śni praktycznie każdy. Do jednych z takich miejscowości należy się Rzym, to miasto, które już w starożytności było niezwykle odwiedzane cały czas raduje się sporym zaciekawieniem turystów z przeróżnych krajów. Możemy tu obejrzeć wiele pradawnych, jak i współczesnych miejsc co spowoduje, iż praktycznie każdy wyszuka dla siebie coś interesującego.
Kraków, Wawel

Zakwaterowanie w Krakowie i Warszawie

Kraków. Miasto historyczne miasto, zabytkowe i bogate w przedsięwzięcia kulturalne. Miasto, w którym czas płynie innym rytmem... Czy jest jednak szansa dla przybyszy odwiedzających miasto, aby choć przez moment poczuli magię tego miejsca? Ponieważ aby w pełni cieszyć się krakowskimi, turystycznymi atrakcjami mamy obowiązek zagwarantować sobie choć parę noclegów.
Nysa

Polska i zabytki

Polska słynie na arenie międzynarodowej z przepięknej, zabytkowej architektury. Turyści z zachodu ogromnie chętnie oglądają miejscowości pełne architektonicznych pereł, do takich miejsc zalicza się między innymi Kraków ze słynnym na cały świat zamkiem na Wawelu, Wrocław z jego wspaniałą architekturą sakralną i wielkim rynkiem czy Toruń, w którym znajduje się cenione na całym świecie stare miasto. Wszystkie te miejsca, są jednak jednymi z największych na terenie kraju. Dużo pięknych okazów architektury znajduje się w małych miasteczkach, znajdujących się gdzieś w zakątkach kraju.
Kopalnia

Niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, jakie wynikają z prosperowania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.

Nie tak całkiem dawno wykryte, duże pokłady węgla brunatnego w gminie Miejska Górka wywołały wiele kontrowersji pośród mieszkańców tego regionu. Mianowicie, do nich nie dotarły opinie władz gminy, którzy udowadniają, że wykrycie tak bogatych złóż okaże się dla Małej Górki czymś nadzwyczaj korzystnym. W większej mierze aniżeli walory dla przemysłu i rozwoju rzucają się albowiem w tym przypadku w oczy potencjalne niebezpieczeństwa dla środowiska przyrodniczego, które wynikną z powstania kopalni odkrywkowej w Małej Górce.
ozdoby sylwestrowe

Gdzie celebrować tego roku Sylwestra?

Sylwester to jeden z takich momentów w roku, kiedy robimy, co w naszej mocy, aby wszystko odbyło się według planu. Powitanie Nowego Roku traktujemy niezwykle poważnie. Zazwyczaj przykładamy olbrzymią wagę do tego, w jaki sposób spędzimy to wyjątkowe święto. I chociaż znajdą się ludzie, którzy ostentacyjnie nie uznają Sylwestra i traktują go jak każdy powszedni dzień, to jednak większość z nas poddaje się sylwestrowemu szaleństwu.
morze

Wczasy w Kołobrzegu

Północne regiony Polski i wybrzeże Morza Bałtyckiego z całą pewnością są świetną propozycją dla każdego, kto tylko chciałby spędzić swój urlop w faktycznie ciekawym miejscu. Spotkamy się tam przede wszystkim z bardzo rozbudowaną bazą turystyczną, przez co właściwie zawsze spędzimy swój czas właśnie w takich warunkach, jakie tylko spełnią nasze preferencje. Ponadto nikomu nie trzeba chyba nawet mówić o tym, że w dosłownie każdej możliwej kwestii region ten jest niezwykle atrakcyjny dla wszystkich turystów.
atrakcje turystyczne Wrocław

Wrocław i atrakcje turystyczne znane w całej Polsce

Stolica Dolnego Śląska – Wrocław – ma dużo tajemnic. Miasto to jest popularne wśród mieszkańców Europy i to nie tylko dzięki mającej tu miejsce imprezie Euro 2012. Jest to istotny ośrodek kulturalno-akademicki i ogromnie popularne miejsce na wymiany europejskie. Jeśli chodzi o atrakcje turystyczne w Polsce Wrocław trzeba wymienić wśród miast o niezwykłym znaczeniu i barwnej ofercie spędzania wolnego czasu.
fototapeta - morze

W jakie miejsce za granicą jechać na wypoczynek?

Wakacje 2013 zbliżają się coraz większymi krokami. Okres majowy jest uznawany za okres pierwszych dużych wyjazdów. Przed nami czerwiec, lipiec, sierpień, a mianowicie czas słonecznej pogody, którą wielu chce wykorzystać w jak najlepszy sposób. Gro z nas właśnie teraz głowi się jaki kierunek wojaży będzie dla nas najlepszy. Pod uwagę przy wybieraniu miejsca odpoczynku należy brać szereg czynników, które często są najistotniejsze w tym, w jaki sposób spędzimy swój wakacyjny czas.
1 2 3