Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Czas
nowoczesny autokar

W jaki sposób przygotować interesującą wycieczkę?

Planowanie jakichkolwiek wycieczek dla dużej grupy osób praktycznie w żadnym przypadku nie jest niczym łatwym, ale z drugiej strony przed taką koniecznością raz na jakiś czas może stawać sporo ludzi. Bez wątpienia przekonały się o tym osoby pracujące na przykład jako nauczyciele w szkołach, chociaż jest to oczywiście tylko przykład, ponieważ wycieczki takie są często organizowane w wielu najróżniejszych miejscach.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Wydaje się, że od pewnego czasu jeżdżenie po naszym państwie jest passe. Ludzie, którzy posiadają pieniądze chwalą się dalekimi i egzotycznymi podróżami.
wakacje - selfie

Hiszpania - pyszne jedzenie

Kuchnia hiszpańska nie jest na świecie tak bardzo popularna jak chociażby włoska - a uważamy, że to naprawdę ogromny błąd. Hiszpania ma naprawdę wiele do zaoferowania jeżeli chodzi o jedzenie. Przede wszystkim hiszpańska kuchnia jest bardzo zróżnicowana - wpływ ma na to przede wszystkim duża autonomia poszczególnych części kraju, z których każda ma swoje charakterystyczne potrawy.
Kwatery

Czy interesuje nas agroturystyka Orawa?

Wybierając się na urlop powinniśmy znaleźć dobre dla siebie miejsce, tak abyśmy mieli pewność, że odpoczniemy oraz odnajdziemy tutaj wszystko co okazuje się być dla nas najistotniejsze.

Wyjazd firmowy – organizacja

Nowoczesne przedsiębiorstwa regularnie organizują wyjazdy. To najlepszy sposób|najlepsza metoda na integrację zatrudnionych i motywację do owocnej pracy. Koordynacja firmowej imprezy to wyzwanie i wymaga doświadczania.
wielkanoc w górach

Kiedy warto jechać w góry?

Góry to głównie cudowne widoki, krystalicznie czyste powietrze, wspaniała przyroda i dzikie zwierzęta.


Kiedy warto jechać w góry?

Owe atrakcje zapewnione mamy o każdej porze roku. Jednak kiedy najlepiej wyruszyć w góry tak by w pełni skorzystać z ich uroków zależy od osobistych preferencji każdego turysty.
Domek na wsi

Jak można by obecnie zabukować właściwy nocleg bez ruszania się z domu?

Kiedy nadchodzi czas wakacyjny niemało ludzi zaczyna rozplanowywać swe kolejne wczasy. W jakie miejsce tutaj wyjechać tym razem? Niemało osób woli wyjazdy w Tatry, cząstka natomiast nad morze.
Konie

Dlaczego opłaca się wybrać się na kolonie konne

W tym roku wakacje każdego są w stanie być inne niż zwykle. Aby odnaleźć najlepszy sposób odpoczynku połączony z interesującymi atrakcjami, warto nie tylko przejrzeć wiele katalogów broszur, ale także zainteresować się silniej atrakcyjnymi regionami Polski. Zamiast żywić zainteresowanie tylko obcymi krajami, może należy choć raz zaufać lokalnym krajobrazom, a także – faunie. Dlatego też doskonałym pomysłem jest rozpatrzenie wyjazdu na obóz konny. Obozy konne to dobry sposób na niesamowite, pełne radości ferie.

Tunezja - niezwykle atrakcyjne miejsce na wczasy

Tunezja, jest krajem położonym nad morzem Śródziemnym. Położony jest on w północnej części Afryki. Jest to kraj bardzo lubiany przez wczasowiczów, gdyż są tam doskonałe warunki do odpoczynku. Kraj ten bogaty jest w sporo fantastycznych miejsc, jakie prezentują elementy naturalne, pustynie, wydmy, lecz też i stare miasta, które przedstawiają bardzo ciekawą architekturę i pozwalają każdemu dokładnie zapoznać się z ich przeszłością.
zakupy

Wczasy z biurem podróży - jak uniknąć problemów

Jeżeli już projektujemy wyjazd, często długo wyczekiwany i wyśniony, postarajmy się do niego sumiennie przygotować. Sprawdźmy wyselekcjonowane biuro podróży oraz bądźmy czujni.
1 2 3 4