Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Czas
meble

Chcesz zorganizować swoim pracownikom szkolenie łączone z wyjazdem integracyjnym ? Radzimy, dokąd jechać!

Właściwie każdy pracodawca wie doskonale, że nic tak bardzo nie motywuje pracowników jak na przykład zaplanowanie im weekendowego wyjazdu czy imprezy firmowej. Jeśli Ty także zastanawiasz się nad tą możliwością, a równocześnie chciałbyś łączyć taki wyjazd z czymś mocniej pożytecznym, wtedy niewątpliwie musisz zainteresować się możliwością organizacji wyjazdu integracyjnego połączonego z jakimś ciekawym kursem przykładowo w Szklarskiej Porębie.
przekrój - ubrania

Księgarnia to nie tylko literatura piękna

Wielu z nas książki kojarzą się dość jednoznacznie - z obligatoryjnymi nowelami z czasów licealnych, na których przeanalizowanie ze zrozumieniem zazwyczaj byliśmy zbyt niedojrzali. Jednak w sklepach tego typu znajdziemy również odmiennie tytuły, które z upływem lat zaczynają zajmować znacznie więcej miejsca. Dla osób które uwielbiają podróżować, czy to palcem po globusie czy w rzeczywistości, bardzo interesującym fenomenem będą książki podróżnicze. Z kolei jednostki, które interesują się wiedza wszelkiego rodzaju, niezwykle ochoczo ją zgłębią wertując wszelkiego rodzaju czasopisma i prozę historyczną.
Sandomierz

Gdzie można pojechać na weekend?

Nasze życiowe tempo jest bardzo zawrotne. Nasza codzienność to nieustanna gonitwa oraz całe mnóstwo pilnych spraw do załatwienia. W pracy spędzamy co raz więcej godzin, a często zdarza się tak, że jesteśmy zmuszeni ją kończyć w domu. Z tego powodu brakuje nam czasu na kontakt z ukochanymi i właściwy wypoczynek. Za mało sypiamy i bywamy przemęczeni. Chcemy pobudzić się do aktywności wielkimi ilościami napojów energetyzujących.
spływ kajakiem

Co proponuje swym gościom Kutno i dlaczego warto zwiedzić to miasto?

Jest to miasteczko w centralnej Polsce, położone w woj. łódzkim. Miasto to ma powierzchnię 33,59 km2 i ma wiele atrakcji turystycznych, które należy zobaczyć.


Co proponuje swym gościom Kutno i dlaczego warto zwiedzić to miasto?

Do atrakcji znajdujących się w miasteczku Kutno należy park wodny, który do użytku został oddany w maju 2012 r.
Wycieczka do Indii

Odkryj magię Indii- wspaniały kierunek wyjątkowych wakacji

Większość z nas planując każdego roku swój urlop skupia się raczej głównie na regionach położonych dość blisko nas. Wyjeżdżamy więc albo do Polski albo też do jakichkolwiek innych europejskich krajów, co rzecz jasna jest rewelacyjną propozycją, gdyż faktycznie możemy tu znaleźć całe mnóstwo najróżniejszych, bardzo ciekawych miejsc. Równocześnie jednak warto zwrócić uwagę na to, że w ostatnich latach ceny biletów lotniczych spadły już do tak niskiego poziomu, że dosłownie każdy z nas będzie w stanie wyjechać do regionów leżących nieco dalej, które z pewnością będą w stanie zachwycić go swoją egzotyką oraz wyjątkowym klimatem, na który nie moglibyśmy raczej liczyć w naszych stronach.
wakacje w mieście

Wszystkie wskazówki jakie musisz dowiedzieć się o organizacji czasu wolnego

Na ten moment nasze pociechy czekały od dawna. Można rzec, że odliczały dni do tego cudownego momentu, gdy odezwie się po raz ostatni dzwonek i w końcu zaczną się dni wolne od nauki. Przez okrągły rok nasze dzieciaki pieczołowicie spełniały swoje zobowiązania. Odrabiały zadania domowe, zdobywały najlepsze noty i próbowały nie chuliganić. Także w gospodarstwie domowym próbowały się okazać pomocne. Dlatego obecnie należy się im za tę wytrwałą pracę nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie jesteśmy w stanie wyprawić je na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?
zakupy

Wczasy z biurem podróży - jak uniknąć problemów

Kiedy już planujemy wyjazd, nierzadko długo oczekiwany jak też wymarzony, postarajmy się do niego dokładnie przygotować. Przetestujmy wyselekcjonowane biuro podróży i bądźmy czujni.
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Czas urlopowy właśnie zbliża się do końca. Większość z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wypady. Wiele osób bierze urlopy w lecie, ponieważ wówczas dzieciaki mają wolne. I chociaż wyjazdy po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą wracać do szkoły. Jednak ci, którzy nie mają jeszcze potomstwa, mogą się wybrać na urlopowy wypoczynek właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, biura podróży oferują niezwykle atrakcyjne turnusy po bardzo niskich cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?
Architektura Tunezji

Tunezja - niezwykle ciekawe miejsce na urlop

Tunezja, jest krajem zlokalizowanym nad morzem Śródziemnym. Znajduje się on w północnej części Afryki. To kraj wyjątkowo lubiany przez wczasowiczów, ponieważ panują tam świetne warunki do wypoczynku. Kraj ten bogaty jest w bardzo dużo ciekawych miejsc, które przedstawiają elementy naturalne, pustynie, wydmy, jak również i stare miasta, jakie prezentują niezwykle interesującą architekturę i umożliwiają każdemu dokładnie zapoznać się z ich historią.
Poznań

W jakiej części miasta zabukować komfortowy nocleg będąc w Poznaniu?

Podejmowanie ogromnej ilości mniej bądź bardziej kluczowych decyzji powiązanych z wyborem noclegu w tak dużych miastach jak Poznań, zajmuje w dzisiejszych czasach cenny czas, który wielu ludziom ucieka nadzwyczaj prędko przez palce. Czy należy wybrać sprawdzone oraz ciekawe noclegi w Poznaniu czy bardziej coś taniego, ale niepewnego? Ryzyko w tego typu wypadkach rzadko, kiedy jest opłacane.
1 2 3 4