Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawa

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najdalej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu graniczy ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Mieszczą się na tym obszarze cztery parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a też liczne rejony chronionego krajobrazu. Jego metropolią jest Białystok. Innymi znaczącymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Mieści się tu mnóstwo atrakcyjnych miejsc do zobaczenia.
karta surviwalowa

Użyteczna, skuteczna karta survivalowa dla pasjonatów survivalu i przygody

Karta survivalowa to nieodzowny gadżet w toku wypraw survivalowych. Narzędzie to jest ogromnie poręczne oraz ogromnie efektywne, przyda się każdemu w trakcie dłuższych wypraw, biwaków czy też w toku szkoły przetrwania. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru (jest nie większa od karty bankomatowej, w związku z tym można ją ze sobą zabrać wszędzie) ma dużo drogocennych funkcji.

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Primo, przed trasą rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Mundurowi są zmuszeni do wykonania dokładne kontroli stanu samochodu. To kluczowe, gdyż zdarzało się, że cwani przewoźnicy dzierżawili pojazdy, które były w fatalnej sytuacji technicznej. Kontrola dotyczy też obsługi. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.
Rodzinne zabawy na zdrowie!

Wczasy pełen wrażeń

Wielu ludzi wyobraża sobie idealny urlop tylko nad tropikalnym morzem. Leniuchowanie na gorącej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy urlop w ekskluzywnych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.
dubaj

Jakie egzotyczne zakątki możemy polecić tym wczasowiczom, którzy zamierzają w nadchodzącym roku spędzić wakacje za granicą

Głównie w reklamach promujących usługi parabanków pojawia się jeden charakterystyczny motyw. A mianowicie, szarym obywatelom cały czas przypomina się o niezrealizowanych wielkich marzeniach, czyli na przykład o egzotycznych wycieczkach. Ten fakt bez wątpienia nikogo nie zaskakuje, ponieważ wycieczka dookoła świata, na daleki kontynent albo przynajmniej nad Morze Śródziemne pociąga za sobą tak duże koszty, że rozsądni mężczyźni od razu rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wygórowana cena jednakże z pewnością nie odstraszy wielbicieli dalekich podróży, zatem wycieczki na Bali lub Sumatrę czy Madagaskar raczej w kolejnych miesiącach nie przejdą do historii.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.

Autobusy do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy należy przewieźć sporą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być chociażby wyprawa szkolna albo wędrówka do świętego miejsca. O ile obmyślasz wynajęcie dużego samochodu na wycieczkę, w tym artykule dajemy dla ciebie przydatne wskazówki.
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Okres urlopów właśnie zbliża się do końca. Wielu z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyjazdy. Wiele osób decyduje się na urlop w czasie lata, gdyż w tym czasie dzieci mają wolne. I choć wyjazdy po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dziećmi nie są w stanie sobie na to pozwolić, ponieważ pociechy muszą iść do nauki. Jednakże ci, którzy nie posiadają jeszcze tego problemu, mogą się skusić na urlopowy odpoczynek właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, biura podróży posiadają w ofercie niezwykle interesujące turnusy po bardzo promocyjnych cenach. Może powinniśmy z nich skorzystać?