Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyprawa

Miejskie dobre pomysły na ferie!

Po pierwsze, przed wyruszeniem w podróż rozsądnie jest zadzwonić po drogówkę. Funkcjonariusze są zobowiązani do przeprowadzanie dokładne analizy stanu autokaru. To niezwykle ważne, ponieważ zdarzało się, że nieuczciwi przewoźnicy wynajmowali autokary, które były w koszmarnej formie technicznej. Analiza dotyczy też kierujących. Kierujący musi być trzeźwy i wypoczęty.

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najbardziej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu sąsiaduje ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Występują tu 4 parki narodowe, 3 krajobrazowe, aż 87 rezerwatów przyrody jak również rozliczne obszary chronionego krajobrazu. Jego miastem stołecznym jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża jak również Suwałki. Mieści się tutaj mnóstwo osobliwych miejsc do zwiedzenia.
widoki Izraela

Indie ciekawym rejonem dla osób poszukujących oryginalnych kierunków na zagraniczny wyjazd

Okres urlopowy właśnie ma się ku końcowi. Większość z nas na pewno ma już za sobą wakacyjne wyprawy. Dużo osób bierze urlopy w okresie letnim, gdyż wtedy dzieciaki mają wakacje. I chociaż wyjazdy po sezonie są dużo tańsze, rodziny z dzieciakami nie mogą sobie na to pozwolić, gdyż małolaty muszą iść do szkoły. Jednakże ci, którzy nie mają jeszcze tego problemu, muszą się wybrać na urlopowy wyjazd właśnie wczesną jesienią. Wówczas, po sezonie, agencje turystyczne oferują niezwykle interesujące wycieczki w bardzo promocyjnych cenach. Może warto z nich skorzystać?
karta surviwalowa

Użyteczna, skuteczna karta survivalowa dla pasjonatów survivalu i przygody

Karta survivalowa to nieodzowny gadżet w toku wypraw survivalowych. Narzędzie to jest ogromnie poręczne oraz ogromnie efektywne, przyda się każdemu w trakcie dłuższych wypraw, biwaków czy też w toku szkoły przetrwania. Mimo swojego niewielkiego rozmiaru (jest nie większa od karty bankomatowej, w związku z tym można ją ze sobą zabrać wszędzie) ma dużo drogocennych funkcji.
Rodzinne zabawy na zdrowie!

Wczasy pełen wrażeń

Wielu ludzi wyobraża sobie idealny urlop tylko nad tropikalnym morzem. Leniuchowanie na gorącej plaży od dawna jest jednoznaczne z udanym urlopem. Uwielbiamy urlop w ekskluzywnych ośrodkach, gdzie do naszej dyspozycji są wszystkie wygody. Można skorzystać z zabiegów pielęgnacyjnych w nowoczesnych gabinetach odnowy biologicznej.
dubaj

Jakie egzotyczne zakątki możemy polecić tym wczasowiczom, którzy zamierzają w nadchodzącym roku spędzić wakacje za granicą

Głównie w reklamach promujących usługi parabanków pojawia się jeden charakterystyczny motyw. A mianowicie, szarym obywatelom cały czas przypomina się o niezrealizowanych wielkich marzeniach, czyli na przykład o egzotycznych wycieczkach. Ten fakt bez wątpienia nikogo nie zaskakuje, ponieważ wycieczka dookoła świata, na daleki kontynent albo przynajmniej nad Morze Śródziemne pociąga za sobą tak duże koszty, że rozsądni mężczyźni od razu rezerwują nocleg nad polskim morzem. Wygórowana cena jednakże z pewnością nie odstraszy wielbicieli dalekich podróży, zatem wycieczki na Bali lub Sumatrę czy Madagaskar raczej w kolejnych miesiącach nie przejdą do historii.
Wyprawy wędkarskie

Wyprawa wędkarska – sport dla odważnych

Łowienie ryb większości osób kojarzy się z monotonną pseudorozrywką dla staruszków. Najczęściej widzimy starszego człowieka siedzącego sobie bez ruchu na składanym krzesełku nad brzegiem Jeziora, trzymającego w ręku wędkę i.. tyle. Nuda nie do pojęcia, nic się nie zmienia, ewentualnie książkę można przeczytać.

Autobusy do wynajęcia

Wynajem autokaru jest niezbędny wtedy, kiedy należy przewieźć sporą grupę ludzi w wybrane miejsce. Może to więc być chociażby wyprawa szkolna albo wędrówka do świętego miejsca. O ile obmyślasz wynajęcie dużego samochodu na wycieczkę, w tym artykule dajemy dla ciebie przydatne wskazówki.