Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Lek
reecepta na leki

To nieistotne, z jakim problemem zdrowotnym się borykasz, w aptece z pewnością ci pomogą i poradzą, po jakie leki sięgnąć

Zdrowie to bardzo poważna kwestia, nie można go lekceważyć. Jeśli jedynie objawiają się jakieś niepokojące oznaki, warto pójść do doktora i znaleźć przyczynę dolegliwości. W niektórych przypadkach, kiedy sytuacja nie wydaje się nazbyt poważna, można wspomagać się też przeróżnymi środkami sprzedawanymi w aptece bez recepty. Podobnie, jak w przypadku leków na receptę, potrzeba zachować przy ich stosowaniu rozwagę.
ból głowy

Kłopoty zdrowotne, kasłanie, pozostałe kłopoty? To już nie problem. Rozwiązanie problemu jest na wyciągnięcie ręki.

W jaki sposób poradzić sobie z trudnymi momentami spowodowanymi chorobą? Najlepiej skorzystać z konsultacji specjalisty. Ale nie za każdym razem ból jest tak duży, a kolejki do doktora bywają bardzo długie, a sama konsultacja kosztowna. Jest jednak kilka rzeczy, które pomogą, a możemy je kupić na własną rękę.
medycyna domowa

Duża świadomość pań na temat zdrowia całej rodziny. Mamine ABC.

Panie zawsze dużo lepiej się orientują w krainie leków, witamin i w ogóle żywności. Są obeznane z rynkowymi nowościami, lecz zwykle kojarzą też wiele naturalnych sposobów na szybkie wyleczenie nieprzyjemnych dolegliwości oraz zapobieganie im. A jeśli nie znają – telefonują do przyjaciółki lub mamy.