Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Trasy
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest najlepsza, aby pojechać na Podlasie. Region ten ujmuje przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najwspanialszą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednak sezon letni, kiedy obfitość i powab rzek i jezior widoczna jest najbardziej. Wszystkiego co ma do zaoferowania ten region nie da się zaliczyć w jeden weekend.
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeżeli kochamy długie wycieczki rowerowe, to warto poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad ze znajomymi. Nasz kraj posiada mnóstwo kilometrów pięknych i niezwykłych tras o każdym stopniu trudności.

Nie tylko Zakopane

Jeśli myślisz o wyjeździe nad Podhale, zastanów się, czy nie warto odwiedzić inne miejsce niż popularne Zakopane. Podhale chowa w sobie mnóstwo atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez rodaków. Klasycznym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie 20 km od Zakopanego. Jest to cicha i niewielka wieś górska, która gwarantuje wiele atrakcji dla gości.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Urlop w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
górski potok

Górski wypoczynek jest niezwykle efektywny

Szczególnie dla tych osób, jakie nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić szczególnie atrakcyjną ofertę. Wyjątkowo niskie ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Wskazane jest zwrócić uwagę na dawane nam dziś do dyspozycji możliwości, gdyż są one niesamowicie dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Polecane trasy rowerowe góry izerskie odnaleźć można również wraz z dokładnym opisem na stronie internetowej.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne akcesoria na górskie eskapady

Jeśli organizujesz aktywne wakacje pełne wędrówek i doświadczeń, musisz koniecznie przed wyjazdem odwiedzić dobry sklep górski. Co tam należy zamówić? Po pierwsze, mocne obuwie – to podstawa górskich wypraw. Bez właściwego obuwia nie powinno się w ogóle wychodzić na ciężki teren.