Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Trasy
Muzeum

Jeśli szukamy wyjątkowych ścieżek rowerowych to warto wziąć pod uwagę okolice Zakopanego i Roztocza

Jeśli kochamy wielokilometrowe wycieczki rowerowe, to powinniśmy poszukać dla siebie doskonałych tras i zorganizować wypad z bliskimi. Nasz kraj ma mnóstwo kilometrów przepięknych i niezwykłych tras o zróżnicowanym stopniu trudności.
górski potok

Górski wypoczynek jest niezwykle efektywny

Szczególnie dla tych osób, które nie odwiedziły jeszcze gór izerskich właściciele hoteli pragną przedstawić szczególnie atrakcyjną ofertę. Wyjątkowo atrakcyjne ceny oraz doskonałe dopasowanie do oczekiwań podróżujących propozycje okazują się odpowiednim wyborem. Warto zwrócić uwagę na dawane nam aktualnie do dyspozycji możliwości, ponieważ są one niezwykle dobrze dopasowane do oczekiwań większości. Polecane trasy rowerowe góry izerskie znaleźć można również razem ze szczegółowym opisem na stronie internetowej.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Wyjazd na kilka dni do Zakopanego? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać ogromnych pieniędzy, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne akcesoria na górskie eskapady

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne wędrówek i wrażeń, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co tam należy nabyć? Przede wszystkim porządne obuwie – to elementarz górskich wypraw. Bez właściwego obuwia nie można w ogóle wychodzić na trudny teren.

Nie tylko Zakopane

Jeżeli myślisz o wypadzie nad Podhale, zastanów się, czy nie warto zwiedzić odmienny kurort niż popularne Zakopane. Kraina Tatr ma w sobie wiele atrakcyjnych miejsc, które są niedoceniane przez krajan. Najlepszym przykładem jest urocza Białka Tatrzańska, która leży jedynie dwadzieścia km od Stolicy Tatr. Jest to spokojna i niewielka miejscowość turystyczna, która zapewnia mnóstwo atrakcji dla gości.
las

Najlepiej odpoczywać w regionie podlaskim

Każda pora jest dobra, aby wyruszyć na Podlasie. Region ten urzeka przebogatą przyrodą, historią architektury i kultury. Najbardziej uroczą porą na wypoczynek na Podlasiu jest jednakowoż okres letni, kiedy obfitość i okazałość rzek i jezior rzuca się w oczy najbardziej. Wszystkiego co proponuje ten obszar nie da się zobaczyć w standardowy weekend.