Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to niewielka, morska wieś rybacka, położona w gminie Rewal. Obszar ten figuruje w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niesłychanie schludny. Cudne domy i pensjonaty zlokalizowane pośród drzew, bulwar, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk doskonale się tu ze sobą komponują i stanowią śliczną całość. Spora baza noclegowa proponuje licznym wczasowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży oraz przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, albowiem prawdziwy turystyczny raj.
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Mnóstwo Polaków ma już urlopowy wypad za sobą. Małżeństwa są zmuszone prosić o wolne w okresie letnim przez wzgląd na swoje dzieci, które pierwszego września wracają do szkół. Dlatego rodzicie wykorzystują swoje dni urlopowe właśnie w szczycie sezonu, kiedy na plażach jest okropny ścisk, a ceny są niezwykle wysokie. Jeśli jednakże możemy zaplanować sobie urlopowy wypoczynek po sezonie, to naprawdę warto to zrobić. We wrześniu turnusy są już o wiele tańsze, a w bardzo obleganych miejscach nie ma już takich mas turystów.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to prawdziwa męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, gdy na zewnątrz panuje taka piękna pogoda? Ale gdy tylko mamy możliwość, odrywamy się od naszych zajęć i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe ulotki biur podróży i kiedy nikt nas nie obserwuje, z uśmiechem na twarzy je wertujemy, w poszukiwaniu atrakcyjnych ofert na wczasy.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać cały czas nad morzem, niektórzy w górach. Na pewno jest to połączone z stylem wypoczynku jaką kultywuje konkretna osoba, czy uwielbia ona przebywać na plaży i się opalać, czy może kocha wdrapywać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku preferujemy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, bo mamy niezastąpiony dostęp na równi do morza, jak i do gór.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle nieproste, a zarazem skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny odpoczynek są lipiec a także sierpień. Jednakże, jeżeli udajemy się poza granicę kraju do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych wyjątkowo znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Upragniony urlop zbliża się wielkimi krokami. Okres letni już blisko, a zatem czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla siebie i najbliższych. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na należyty wypoczynek. Przez okrągły rok dokładnie spełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na relaks i słodkie lenistwo.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, albowiem znajduje się ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, dorocznie odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Chorwacja - wakacje last minute

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na wczasy?

W końcu doczekaliśmy się lata. O słonecznych dniach marzyliśmy już tak bardzo. Tegoroczna zima niezmiernie dała się nam we znaki. W długie, mroźne wieczory umilaliśmy sobie czas, przeglądając kolorowe fotografie z zeszłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, kiedy tylko szef nie zauważył, studiowaliśmy ulotki biur turystycznych poszukując atrakcyjnych ofert.
łazienka hotelowa

Polskie morze zawsze będzie miało dla rodaków znamienne znaczenie - nieistotne, że nie jest tam tak gorąco jak nad Adriatykiem

Od czasów skończenia się Polski Ludowej możemy wyjeżdżać za granicę, a od kiedy jesteśmy w Unii możemy nad Adriatyk jechać bez jakichkolwiek problemów.
1 2