Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten znajduje się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysoki klif w jednej z zatok, a także latarnia morska.

Grzybowo

Grzybowo to przytulna wieś urlopowa znajdująca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest całkiem charakterystycznie położone na terenie tzw. depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo jest położone w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa która leży w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, corocznie jest organizowany tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to popularna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska czaruje przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą nieomal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wakacje 2014.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest częścią miasta Władysławo, mieszczącego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najpopularniejszych miejsc, wybieranych przez polskich letników na wakacje nad morzem Bałtyckim. Symbolem Jastrzębiej Góry jest efektowny klif, który osiąga wysokość do 33 metrów nad poziomem morza U jego stóp mieści się wyjątkowo urozmaicona plaża - od wschodu kamienna i piaszczysta od zachodu.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto mieści się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie piękny. Fantastyczne domy i pensjonaty rozlokowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, plaża i Bałtyk doskonale się tu ze sobą komponują i stanowią wspaniałą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak autentyczny turystyczny raj.
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce jest wiele miast, uznawanych za bardzo atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z różnych warunków. Są to na przykład różnego rodzaju zabytki architektury, których uroki przyciągają turystów. Mogą to być również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo obecność wód leczniczych. W takim przypadku turyści odwiedzający daną miejscowość wybierają się tam na wyjazdy sanatoryjne.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. W przeszłości turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. W dzisiejszych czasach czekają na nich większe i bardziej komfortowe obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo nadal utrzymuje przytulny czar i na pewno należy go polecić osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
skauci

Wyjazd do Portugalii na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to miejsce niezwykłe. W każdym roku do tego kraju przybywa bardzo wielu ludzi złaknionych pięknych krajobrazów, dobrego jedzenia i piaszczystych plaż.
Chorwacja - wakacje last minute

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na wczasy?

Nareszcie doczekaliśmy się okresu letniego. O pogodnych dniach marzyliśmy już od tak dawna. Zima w tym roku bardzo dała nam w kość. W zimowe, mroźne wieczory umilaliśmy sobie czas, oglądając wesołe zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Natomiast w pracy, gdy tylko szef nie zauważył, studiowaliśmy foldery agencji turystycznych poszukując najkorzystniejszych turnusów.
1 2