Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże

Grzybowo

Grzybowo to cicha wieś wypoczynkowa mieszcząca się w województwie zachodniopomorskim, 6 km na zachód od Kołobrzegu. Grzybowo jest dosyć specyficznie usytuowane na terenie tak zwanej depresji grzybowskiej (0, 30 - 1, 00 m p.p.m.) . Grzybowo leży w Strefie Chronionego Krajobrazu, gdzie obowiązują zasady Strefy Ochrony Uzdrowiskowej.
skauci

Wyjazd do Portugalii na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to miejsce niezwykłe. Co roku do tego kraju przybywa bardzo wielu ludzi złaknionych wspaniałych krajobrazów, dobrego jedzenia i piaszczystych plaż.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia metropolia Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale piękny. Fantastyczne domy i hotele zlokalizowane wśród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i Bałtyk rewelacyjnie się tutaj ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom apartamenty znajdujące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny raj.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to mała, morska wioska rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach turystycznych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
Morze, Jastrzębia Góra

Jastrzębia Góra - wypraw na urlop 2014

Jastrzębia Góra jest częścią miasta Władysławo, mieszczącego się u nasady Mierzei Helskiej – jednego z najsłynniejszych miejsc, wybieranych przez polskich urlopowiczów na wakacje nad Bałtykiem. Symbolem Jastrzębiej Góry jest efektowny klif, który osiąga wysokość do trzydziestu trzech metrów nad poziomem morza U jego stóp mieści się szalenie urozmaicona plaża - od wschodu kamienista i piaszczysta od zachodu.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Wymarzony urlop zbliża się wielkimi krokami. Okres urlopowy już niedługo, a zatem najwyższa pora pomyśleć o wczasach dla całej rodziny. Wszyscy wyczekujemy z niecierpliwością na należyty odpoczynek. Przez okrągły rok dokładnie wypełnialiśmy wszystkie swoje powinności, zarówno te w domu, jak i w pracy. Teraz czas na relaks i słodkie lenistwo.
łazienka hotelowa

Polskie morze zawsze będzie miało dla rodaków znamienne znaczenie - nieistotne, że nie jest tam tak gorąco jak nad Adriatykiem

Od momentu skończenia się socjalizmu mamy możliwość jechać za granicę, a od chwili, gdy jesteśmy w UE możemy nad Morze Śródziemne lecieć bez jakichkolwiek kłopotów.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, rokrocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Gdzie pojechać na wakacje - dylematy co rok takie same

Wakacje to bardzo ważny czas, który należy przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne roboty każdy marzy tylko o opalaniu się na gorącej plaży, spożywając z satysfakcją zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy każdego roku masowo wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów, takich jak np. Maroko. Można stwierdzić, że są to silnie ograne cele podróży, które poza tym nie dają mnóstwa niezapomnianych przeżyć.
1 2