Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Niektórzy kochają spędzać wolny czas nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to połączone z formą odpoczynku jaką preferuje dana osoba, czy lubi ona przebywać na plaży i się opalać, czy może lubi poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką styl odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, ponieważ mamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka głównie swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca wspaniały cel na rodzinne wczasy 2014.
skauci

Wyjazd do Portugalii na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to niezwykłe miejsce. Co roku do tego państwa przyjeżdża bardzo wielu ludzi złaknionych pięknych krajobrazów, dobrego jedzenia oraz piaszczystych plaż.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość lecznicza o ponad 100-letniej historii. Miasto położone jest w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niebywale estetyczny. Cudne domy i pensjonaty umiejscowione pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze perfekcyjnie się tu ze sobą komponują i tworzą cudowną całość. Spora baza noclegowa oferuje licznym turystom apartamenty mieszczące się przy samej plaży a także przyciągające cenowo noclegi. Międzyzdroje to, wszak prawdziwy turystyczny eden.

Gdzie pojechać na wakacje - dylematy co rok takie same

Wakacje to istotny czas, który należy przeznaczyć na byczenie się, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To oczywiste, że po roku wyczerpującej pracy każdy myśli jedynie o opalaniu się na gorącej plaży, spożywając z przyjemnością lodowatego drinka. Tak właśnie czyni wielu mieszkańców Polski, którzy co roku gremialnie wyjeżdżają na wakacje do gorących państw, takich jak np. Egipt. Można powiedzieć, że są to wyjątkowo ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie gwarantują masy ciekawych wrażeń.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. W przeszłości turyści przybywający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niewielkich drewnianych domków letniskowych. Aktualnie czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo w dalszym ciągu utrzymuje kameralny szyk i na pewno trzeba go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie wspaniałych, pełnych wrażeń wczasów jest wyjątkowo ciężkie, a zarazem skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny urlop są lipiec a także sierpień. Aczkolwiek, jeżeli wybieramy się poza granicę kraju do ciepłych krajów to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą niezwykle znana jest organizacja wakacji na własną rękę. Wtenczas to od nas zależy gdzie i na jak długo mamy zamiar wyjechać.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, corocznie odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce istnieje wiele miast, uznawanych za szczególnie atrakcyjne turystycznie. Popularność ta bierze się z różnych czynników. Mogą to być przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga turystów. Bywają to również walory uzdrowiskowe, takie jak przykładowo występowanie wód leczniczych. W takiej sytuacji przyjezdni odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na wyjazdy sanatoryjne.
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to nieduża, nadmorska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Region ten mieści się w propozycjach wczasowych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do największych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, jak również latarnia morska.
1 2