Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże
łazienka hotelowa

Polskie morze zawsze będzie miało dla rodaków znamienne znaczenie - nieistotne, że nie jest tam tak gorąco jak nad Adriatykiem

Od czasów upadku Polski Ludowej możemy wyjeżdżać za granicę, a od chwili, gdy jesteśmy w Unii możemy nad Morze Śródziemne jechać bez żadnych kłopotów.
skauci

Wyjazd do Portugalii na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to miejsce niezwykłe. Każdego roku do tego państwa przybywa wielu ludzi spragnionych pięknych widoków, dobrego jedzenia oraz idealnych plaż.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni kochają spędzać cały moment nad morzem, inni w górach. Na pewno jest to złączone z stylem wypoczynku jaką lubi konkretna osoba, czy woli ona przebywać na plaży oraz się opalać, czy może kocha wdrapywać się na górskie szlaki. Na szczęście bez względu na to, jaką formę wypoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie wybierać za granice naszego kraju, bo mamy niezasłonięty dostęp na równi do morza, jak i do gór.
wakacje w Egipcie

Biuro podróży, jakie jest wyjątkowo rekomendowane na rodzimym rynku

Chwalone na rynku przez klientów biuro podróży idealnie trafia ze swoją aktualną ofertą w wymogi i zapotrzebowanie klientów na rynku. Wybierając spośród rozbudowanej bazy propozycji, trafić można na dobrze przygotowane opcje. Nasi profesjonalni konsultanci dołożą wielu starań do tego, by indywidualnie dopasować każdą ofertę. Ma ona w założeniu spełniać perfekcyjnie potrzeby oraz ostateczne oczekiwania konsumentów. Niewysokie ceny są rekomendacją samą w sobie.
Karpacz, kościółek drewniany

Długi weekend w najbardziej popularnych polskich miejscowościach

W Polsce istnieje wiele miast, uznawanych za niezwykle atrakcyjne turystycznie. Popularność ta wynika z rozmaitych elementów. Mogą to być przykładowo różnorodne zabytki historyczne, których uroda przyciąga turystów. Mogą to być także walory uzdrowiskowe, takie jak na przykład obecność wód leczniczych. W takim przypadku przyjezdni odwiedzający dane miasto jeżdżą tam na urlopy sanatoryjne.

Gdzie pojechać na wakacje - dylematy co rok takie same

Wakacje to bardzo ważny okres, który warto przeznaczyć na byczenie się, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To oczywiste, że po roku intensywne pracy każdy marzy tylko o wylegiwaniu na złocistej plaży, pijąc z rozkoszą lodowatego drinka. Tak właśnie robi wielu Polaków, którzy każdego roku gremialnie wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów, takich jak m.in. Egipt. Można powiedzieć, że są to silnie ograne kierunki wakacji, które dodatkowo nie dają mnóstwa wyjątkowych wrażeń.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skupić na zawodowych zajęciach, gdy na zewnątrz jest taka słoneczna pogoda? Ale gdy tylko wyczujemy możliwość, odrywamy się od naszych zajęć i marzymy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma skryte w najgłębszej szufladzie radosne katalogi agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie podgląda, z uśmiechem na twarzy je oglądamy, wyszukując najlepszych propozycji na wczasy.
wakacje nad morzem

Fantastyczny urlop na Wyspach Kanaryjskich - co trzeba zwiedzić

Mnóstwo naszych rodaków ma już wakacyjny wyjazd za sobą. Rodziny są zmuszone prosić o wolne dni w sezonie letnim ze względu na swoje dzieci, które pierwszego września wracają do szkół. Dlatego rodzicie wykorzystują swoje dni urlopowe właśnie w czasie szczytu sezonu, kiedy na plażach jest największy ścisk, a ceny są bardzo wysokie. Jeśli jednak jesteśmy w stanie sobie pozwolić na urlop poza sezonem, to zdecydowanie trzeba to uczynić. We wrześniu oferty są już o wiele tańsze, a w bardzo obleganych miejscach nie ma już takich mas wczasowiczów.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto znajduje się w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort wyjątkowo śliczny. Śliczne domy i domy wczasowe rozlokowane w otoczeniu drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, piaszczysty brzeg i morze perfekcyjnie się tu ze sobą komponują i stanowią barwną całość. Ogromna baza noclegowa oferuje licznym urlopowiczom kwatery mieszczące się przy samej plaży a także interesujące cenowo noclegi. Międzyzdroje to, albowiem prawdziwy turystyczny raj.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to niewielki kurort nadmorski. Dawniej turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z małych drewnianych domków letniskowych. We współczesnych czasach czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wczasy 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo do tej pory utrzymuje przytulny urok i z pewnością trzeba go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w spokojnej atmosferze.
1 2