Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Plaże
Chorągiewki, plaża Niechorze

Kąty Rybackie - plan na rodzinne wakacje nad morzem Bałtyckim

Kąty Rybackie to malutka, morska wieś rybacka, znajdująca się w gminie Rewal. Obszar ten mieści się w propozycjach wakacyjnych, jako Wybrzeże Rewalskie. Do najogromniejszych atrakcji miejscowości należy piaszczysta plaża, wysokie urwisko w jednej z zatok, a także latarnia morska.
łazienka hotelowa

Polskie morze zawsze będzie miało dla rodaków znamienne znaczenie - nieistotne, że nie jest tam tak gorąco jak nad Adriatykiem

Od momentu skończenia się socjalizmu mamy możliwość jechać za granicę, a od chwili, gdy jesteśmy w UE możemy nad Morze Śródziemne lecieć bez jakichkolwiek kłopotów.
skauci

Wyjazd do Portugalii na pewno będzie wspaniałym przeżyciem, które zapamiętamy na długo

Portugalia to miejsce niezwykłe. Każdego roku do tego kraju przyjeżdża bardzo wielu turystów złaknionych wspaniałych widoków, świetnego jedzenia oraz piaszczystych plaż.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, rokrocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.

Gdzie pojechać na wakacje - dylematy co rok takie same

Wakacje to bardzo ważny czas, który należy przeznaczyć na relaks, a także na wzbogacanie się doświadczeniami. To jasne, że po roku intensywne roboty każdy marzy tylko o opalaniu się na gorącej plaży, spożywając z satysfakcją zimnego drinka. Tak właśnie czyni wielu Polaków, którzy każdego roku masowo wyjeżdżają na wakacje do ciepłych krajów, takich jak np. Maroko. Można stwierdzić, że są to silnie ograne cele podróży, które poza tym nie dają mnóstwa niezapomnianych przeżyć.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie śliczny. Urocze domy i hotele rozlokowane pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze doskonale się tu ze sobą komponują i tworzą wspaniałą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom domki mieszczące się przy samej plaży oraz atrakcyjne cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem prawdziwy turystyczny raj.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niedużych drewnianych domków letniskowych. Dziś czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo ciągle zachowuje nastrojowy szyk i zapewne warto go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Upragniony wypoczynek nadchodzi wielkimi krokami. Okres urlopowy już tuż tuż, a więc czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla siebie i najbliższych. Wszyscy oczekujemy z utęsknieniem na porządny odpoczynek. Przez okrągły rok sumiennie spełnialiśmy wszystkie swoje powinności, zarówno te domowe, jak i zawodowe. Teraz pora na odpoczynek i słodkie lenistwo.

Sprawdź plusy pobytu w Kołobrzegu

Podczas długich zimowych dni marzyliśmy o wspaniałych wakacjach. Wyobrażaliśmy sobie leniwe dni na piaszczystej plaży i szalone zabawy w lazurowym morzu. W tym roku zima była zbyt długa i z radością przywitaliśmy wiosnę. A wraz z nią ciepłe dni. Okres wakacyjny już niedługo, należy więc zorganizować już jakieś wczasy.
1 2