Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsce
góry

Gdzie wyruszyć ze wszystkimi

Przeważnie jeżeli udajemy się na urlop calutką familią, to poszukujemy takich rejonów, gdzie każdy będzie miał szanse znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to także sprawia, iż przykładamy bardzo wiele wagi do tego, w jakim hotelu pragniemy zarezerwować nocleg. Na szczęście jest ich tak dużo, że bez najmniejszego trudu możemy tego dokonać, tak by było schludnie, na odpowiednim poziomie, aby każdemu się podobało i równocześnie również żeby nam pasowała kwota.
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym czasie mają do zaoferowania dużo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niezwykle ciekawie. Miasteczka i kurorty górskie na południu i południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się sporym popytem.
źródło

Kiedy interesuje nas Karpacz noclegi Karkonoska nam oferuje

Jeżeli udajemy się na wakacje, to obowiązkowo powinniśmy się zastanowić gdzie chcemy pojechać, tak aby uzyskać świadomość, że powrócimy z danego wyjazdu usatysfakcjonowani.
uroczy domek w górach

Wyprawa w góry - wyśmienity sposób na aktywny odpoczynek w zimowej aurze

W jaki sposób kojarzy Ci się zima? W mojej głowie to chłodne popołudnia ,podczas których przesiaduję przy kominku, z gorącym, znacznie przewyższającym temperaturę na dworze pięknie pachnącym napojem w ręku i siedzeniu z bliskimi na puchatym dywanie.
góry

Wakacje na każdą kieszeń w górach? Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych wiadomości

Po calutkim roku ostrej pracy albo edukacji nasz organizm doprasza się relaksu, chwili oddechu i podładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest jeśli wtenczas pojedziemy gdzieś poza miejscowość zamieszkania, gdyż zostając na miejscu może się okazać, iż co chwilę posiadamy coś istotnego do załatwienia. A tak wyjeżdżając powinniśmy być przekonani, iż odnajdziemy czas na to, aby tylko i wyłącznie odpoczywać.
Mierzeja Helska, plaża

Zwiedzaj Polskę razem z nami

Polacy coraz częściej wybywają poza kraj na urlop. Ekonomiści-amatorzy liczą kasę i jedni twierdzą, że w Polsce jest taniej, inni wręcz odwrotnie. I komu przyznać rację Wydaje mi się, iż to nie jest ważne, gdyż najważniejsze to się rewelacyjnie bawić i zwiedzić miejsca o których będziemy pamiętać przez długie lata, a może nawet i do końca życia.
zegarmistrz

Końcówka roku to czas, kiedy pomału zaczynamy ustalać plany przyszłorocznego wypoczynku

Powinno się zrealizować to z dużym wyprzedzeniem, bo wśród bardzo dużej liczby ofert jaką znajdziemy na rynku niezwykle trudno okazuje się szybko na coś zdecydować.
wesele

Hotel Legnica cudownie pasuje na przygotowywanie wielkich imprez

Wybierając się w podróż poszukujemy jak najwspanialszego miejsca, który równocześnie będzie w przystępnej cenie. Dlatego sprawdzamy internet pod względem grupy noclegowej w konkretnym miejscu, tak by posiadać możliwość zrównania propozycji oraz wzięcia tego, co będzie dla nas najlepsze. Wpisując w wyszukiwarkę hotel Legnica, wejdziemy do miejsca, które przedstawia się bardzo elegancko, gustownie, posiada we własnym menu najróżniejsze potrawy dzięki czemu każdy wyszuka coś dla siebie, a na dodatek oferuje nam pokoje w przeróżnych wielkościach, więc z łatwością będziemy mogli się tam zameldować znaczniejszą grupą.
zachód Słońca we Włoszech

Niezapomniane wakacje niewielkim kosztem

Generalnie wakacje kojarzone są odpoczynkiem. Odpoczywać można z kolei bardzo różnie, w zależności od chęci i gustu. Bardzo duża funkcję ma tutaj tryb życia, jaki prowadzony jest w życiu codziennym. Część osób preferuje aktywne formy spędzania wolnego czasu, na przykład w postaci uprawiania rozmaitych dyscyplin sportowych. Inni natomiast będą woleli odpoczywać biernie i dużo spać. Od tego elementu zależy również wybór miejsca na urlop.
Chorwacja

Chorwacja to jeden z najlepszych krajów na Starym Kontynencie! Zobacz czemu

Chorwacja to urokliwy kraj - bardzo modny wśród szczególnie Niemców, ale również naszych rodaków. W sumie łatwo zauważyć tzw. hype na Chorwację: ciężko ogromnej popularności Chorwacji zbytnio się dziwić, przecież mówimy o bardzo ładnym państwie, tak naprawdę nie ma na świecie za wielu bardziej urokliwych miejsc, aniżeli właśnie Chorwacja.
1 2 3