Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Miejsce
góry

Gdzie wyruszyć ze wszystkimi

Przeważnie jeśli udajemy się na urlop całą familią, to szukamy takich rejonów, gdzie każdy będzie miał szanse znaleźć coś dla siebie, gdzie każdy będzie się czuł dobrze, a to też powoduje, iż zwracamy bardzo sporo wagi do tego, w jakim hotelu chcemy wynająć nocleg. Na szczęście jest ich tak wiele, że bez żadnego trudu powinniśmy tego dokonać, tak by było schludnie, na odpowiednim poziomie, by każdemu się podobało i równocześnie także by nam odpowiadała cena.
nocleg

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Marzy Tobie się spokój i relaks w lokalizacji, w której bez problemiku odpoczniesz? Poszukujesz lokalizacji, gdzie będziesz mógł przyjechać o każdej porze roczku? Zachęcamy do przyjeżdżania do województwa małopolskiego, a konkretnie miasta Limanowa!

Miasteczko Limanowa - a wiec, miejsce, wewnątrz którym odpoczniesz, uradujesz się i porządnie zjesz

Miasteczko Limanowa posiada na tę konkretną chwilkę koło piętnastu tysięcy mieszkańców.
odbicie - mieszkania

W wypadku, gdy planuje się wyprawę rowerową, zawsze warto mieć w zanadrzu dobre mapy

Jazda na rowerze cieszy się wielkim zainteresowaniem u Polaków. Czasami jeżdżą oni tylko okazjonalnie, lecz zdarza się również, że wybywają na dłuższe wyprawy.
Polanica Zdrój

Interesującym miejscem będzie spa polanica zdrój

Jeżeli ostro funkcjonujemy, nadchodzi taki czas, że poczujemy się przemęczeni i zaczynamy rozglądać się za miejscem, w którym będziemy mogli wypocząć oraz zregenerować własne siły. Warto wtenczas się zastanowić, czy poza psychicznym wypoczynkiem, naszemu organizmowi nie przyda się również wypoczynek, który będzie regeneracją dla naszego ciała i sprawi, że będzie ono wyglądało na młodsze aniżeli jesteśmy w rzeczywistości.
salon

Eleganckie i tanie pensjonaty i apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu odpowiedniejszych miejsc na odpoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednak piękno polskiej części Tatr to jeszcze nie wszystko.
zakopane

Polskie Tatry zawsze w modzie

Nasza ojczyzna jest ślicznym krajem. Nie uważają tak jedynie jej dumni mieszkańcy, ale głównie przybysze z zagranicy (do choćby modnej ostatnio Białki co przeglądając oferty choćby tutaj: http://www.eholiday.pl/noclegi-bialka_tatrzanska-1393.html nie dziwi). My, obywatele Polski, posiadamy kilka prawdziwych perełek. Jednym ze skarbów narodowych są strzeliste Tatry.
tajlandia wycieczki

Kilka słów na temat wycieczek do Tajlandii

Chcąc wybrać odpowiednie oraz tropikalne miejsce na wakacje, wycieczkę powinno się wykupić, bądź zarezerwować już nawet na kilka miesięcy przed zaplanowanym wyjazdem, dlatego też już w lutym oraz marcu niezwykle oblegane są wszelkie biura podróży, a bilety lotnicze i hotele - bukowane z dużym wyprzedzeniem.
Wyprawy w góry

Eleganckie i niedrogie domki oraz apartamenty w Tatrach

Nie ma wielu ciekawszych miejsc na wypoczynek, aniżeli Tatry - przynajmniej jeżeli wchodzi w grę pobyt w Polsce. Jednakże piękno polskich gór to jeszcze nie wszystko. Trzeba także wiedzieć, iż czymś ze wszech miar istotnym jest to by dla ludzi wyruszających w tatry pensjonaty czy apartamenty były ze wszech miar komfortowe, a jeszcze oprócz tego niezbyt drogie. Co zatem powinna zrobić taka osoba, która poszukuje komfortowych oraz relatywnie niedrogich noclegów w np. Zakopanem, a więc stolicy polskich gór?
Mierzeja Helska, plaża

Zwiedzaj Polskę razem z nami

Mieszkańcy Polski coraz częściej jeżdżą na wakacje poza kraj. Ekonomiści-amatorzy liczą mamonę i jedni twierdzą, że w Polsce jest znacznie taniej, inni wręcz odwrotnie. Jaka jest prawda? Wydaje mi się, że to nie jest istotne, gdyż najistotniejsze to się genialnie bawić i zwiedzić miejsca o których będziemy pamiętać przez długie lata, a może nawet i do końca życia.
góry2

Osprzęt na wyprawę górską lub rowerem

Zbliżają się dużymi krokami mniej chłodne tygodnie, w trakcie których, długo przed rozpoczęciem sezonu, wielu ludzi wyrusza na piesze i rowerowe wędrówki. Jest to bardzo dogodne z niektórych względów rozwiązanie – zapewnienie sobie urlopu, zanim na ścieżkach górskich, biwakach i w hotelikach pojawi się sto tysięcy turystów – ale wymaga silnego charakteru i fizycznej sprawności, a z całą pewnością dobrego stanu zdrowia.
1 2 3