Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Krajobraz
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wypad na dwa dni, należy wziąć pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon poleca się zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na powyżej trzystu kilometrów i na znacznej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a rozległe tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.
restauracje słupsk

Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

Podróże urzekaniejednego z nas. Istnieje przecież tyle ciekawych miejsc na całym świecie, a także w Polsce.


Słupsk jako jedno z atrakcyjnych miast w północnej Polsce na przygotowywany urlop

restauracje słupsk
Żeby w najwyższym stopniu czerpać radość z wyprawy należy odpowiednio ją przygotować.


noclegi słupsk
góry

Wakacje na każdą kieszeń w górach? Mamy dobre podpowiedzi dla poszukujących fachowych wiadomości

Po calutkim roku ostrej pracy albo edukacji nasz organizm doprasza się relaksu, chwili oddechu i podładowania akumulatorów. Oczywiście najlepiej jest jeśli wtenczas pojedziemy gdzieś poza miejscowość zamieszkania, gdyż zostając na miejscu może się okazać, iż co chwilę posiadamy coś istotnego do załatwienia. A tak wyjeżdżając powinniśmy być przekonani, iż odnajdziemy czas na to, aby tylko i wyłącznie odpoczywać.
Roztocze

Komfortowe pensjonaty w województwie podlaskim zapraszają turystów

Podlasie obfituje w atrakcje. Odkryje tu coś dla siebie przyrodnik amator i kajakarz sportowiec. W regionie roi się od pamiątek historii, kultury i sztuki architektonicznej. O przelicznych wartościach przyrody da się opowiadać godzinami. Należałoby więc znaleźć czas na ten fragment Polski. Wprzódy jednak należy wyszukać w miejscu , gdzie zmierzamy się zatrzymać, pensjonaty na Podlasiu, aby móc zatrzymać się tam na jakiś czas.
Bali

Dalekie wyprawy okazują się rzeczywiście interesujące, może najbliższy urlop spędzisz na Bali?

Z każdym rokiem egzotyczne podróże cieszą się pośród Polaków coraz znaczniejszym powodzeniem. Spowodowane bywa to w dużej mierze łatwością podróżowania po świecie, jak także obniżeniem kosztów zagranicznych wycieczek w stosunku do odpoczynku w kraju. Naturalnie na ekskluzywne wczasy w egzotycznym zakątku świata trzeba zagospodarować znaczniejsze sumy, lecz często urlopowicze są skłonni inwestować znaczniejsze fundusze raz na kilka lat i przeżyć niezapomnianą przygodę.
Villa Mare

Apartamenty w Kołobrzegu – szum morza cały czas

Jak wyszukać najlepszy hotel czy apartament, w sytuacji gdy wyjeżdżamy na wakacje? Przed takim dylematem stoją ludzie jadący na przykład na wybrzeże. Na co zwracać uwagę? Gdy idzie o hotele i pensjonaty najczęściej nie ma problemu – są stawiane praktycznie na samej plaży, ale gdy idzie o prywatne apartamenty Kołobrzeg może nas zaskoczyć ich położeniem, zatem sprawdzajmy to dokładnie.