Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Konie
Wilno

Wilno - miasto dla Polaków bardzo symboliczne

"LITwo, Ojczyzno moja! Ty jesteś jak zdrowie; Ile cię trzeba cenić, ten tylko się dowie, Kto cię stracił." Tak zaczyna się słynna i znana przez wszystkich Polaków Inwokacja w "Panu Tadeuszu" Adama Mickiewicza. Te słynne słowa pokazują, jak ważna Litwa (i Wilno oczywiście) była dla nas przez wieki.
zabawa

O egzotyce w trochę nietypowym wydaniu, czyli o niesamowitych rozrywkach, jakie czekają na turystów w państwach Północnej Europy

W turystce egzotyka jest łączona z wyjazdami do państw usytuowanych w sąsiedztwie Zwrotnika Raka bądź Koziorożca, jak również Równika. Jeżeli jednak ktoś chce doświadczyć niezwykłych przeżyć, ten niekoniecznie musi wyjeżdżać tak daleko, szczególnie, że pobyt w Egipcie czy Turcji może okazać się dość ryzykowny. Kraje Europy Północnej podsuwają tymczasem turystom atrakcje, których z pewnością nie powstydziłby się żaden śródziemnomorski kurort.
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co planujemy robić podczas urlopu? Gdy przybliżają się wolne dni, rodzice próbują dołożyć wszystkich starań, by dzieci się nie zanudziły i miały zapewnione odpowiednie do ich wieku zajęcia. Dlatego zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a też wyjazdy do przeróżnych członków familii.
miasteczko

W jaki sposób spędzić wyjątkowe wakacje? Co jest doskonałym pomysłem? W jakie miejsce się wybrać?

Pomysłów na spędzenie wakacji w wyjątkowy sposób może być sporo. Nie zawsze trzeba wybierać się do gorących krajów i leżeć na plaży. Są znacznie bardziej interesujące sposoby na udany oraz niezapomniany wypad.


Dieta, odchudzanie

Opis najczęściej wykorzystywanych sposobów na to, żeby zasłonić okna w domach i mieszkaniach.

Jednym z istotniejszych elementów wyposażenia domów, zarówno jeżeli będzie chodzić o stronę użytkową jak i wygląd, są różnego rodzaju firanki, zasłony czy inne akcesoria do przysłaniania okien. Pełnią one parę ważnych funkcji, z tego też powodu należy się nad zakupem porządnie zastanowić, a możliwości jest naprawdę dużo.
Konie

Dzieci uwielbiają wyjazdy na kolonie z rówieśnikami

Jeżeli postanowimy dać naszemu malcowi nieco rozrywki, warto zastanowić się nad jakimś interesującym wyjazdem zorganizowanym. W internecie, na stronach www nierozerwalnie wiążących się z tematyką obozowo-kolonijną, wyszukać można wiele wyjazdów tego rodzaju. Dzieci w określonych przedziałach wiekowych ochoczo ruszająkolonie konne. Do wyboru jest sporo wolnych terminów. Na portalu można także zaznajomić się z opiniami innych rodziców, jacy wysyłają swoje dzieci na takie wczasy.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
koń

Wypróbuj najtrafniejsze pośród masy ofert wakacje dla dzieci i młodzieży

Kolonie i obozy młodzieżowe to udany sposób na wakacje. Dziś wiele biur turystycznych oferuje ciekawe wyjazdy, połączone z różnymi aktywnościami. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez jednostki oświatowe zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Najpopularniejsze lokalizacje, w których organizuje się obozy młodzieżowe to polskie góry lub Bałtyk.
noclegi nowy targ

Kwatery w Nowym Targu - na co warto zwracać baczną uwagę, rezerwując nocleg?

Wybierając się do Nowego Targu, pewnie już uprzednio przewidujemy trasę zwiedzania czy też zabytki oraz miejsca, które chcemy odwiedzić. A co z rezerwacją noclegu?
venicespecial.com/pl/pl

Dlaczego najlepiej pojechać na Kaszuby? Jakie miejsca najlepiej tam zwiedzić? Jak spędzić czas?

Kaszuby są rzeczywiście niezwykłą krainą na Pomorzu, ma ona naprawdę wiele do zaoferowania, na pewno zjawiskowy, kuszący krajobraz, czyli jeziora, lasy, a to wszystko w ciszy oraz spokoju.
1 2