Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Sport
Morze, Mielno

Wakenboard powoli zyskuje coraz więcej fanów

Wakeboard jest kombinacją snowboardingu, surfingu oraz nart wodnych. Każdy z wielbicieli wspomnianych sportów winien więc spróbować swoich sił na wyciągu wakeboardingowym, a z pewnością nie będzie zawiedziony.
kitesurfing

Na kitesurfing eskapady są proponowane

Czy kochamy wszelkie sporty posiadające miejsce nad wodą?Czy zaciekawią nas sporty wodne?

Warto się namyślić jaki rodzaj sportu będzie nas najbardziej interesować i co ma szansę nam sprawić najwięcej satysfakcji. Gdy okazują się być to sporty wodne, to musimy się namyślić, czy powinno to okazać się pływanie, czy może zainteresuje nas coś bardziej niecodziennego, przy czym będziemy zmuszeni korzystać z dodatkowego sprzętu oraz jeszcze wykazać się nieprawdopodobnymi umiejętnościami utrzymania równowagi.

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

nordic walking

Nordic walking – nowoczesny sport nie tylko dla starszych

Wraz z coraz szerszym otwieraniem się na świat przyjmujemy kolejne tradycje i zwyczaje. Często do naszego kraju trafiają sporty, które w innych krajach rozkwitły już lata temu. Sportem niezwykle popularnym ostatnimi laty w Polsce stał się nordic walking.
święta wielkanocne w górach

Gdzie można spędzić weekend majowy w kraju?

Majowy weekend w górach to świetna alternatywa dla tych osób, które mają zamiar rzeczywiście wypocząć
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Organizatorzy wyjazdów zimowych w najbliższym sezonie mają do zaproponowania dużo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok zapowiada się niesamowicie innowacyjne. Miasteczka i kurorty górskie na południu i południowym-zachodzie kraju cieszą się niesłabnącym zainteresowaniem.
wakacje w Chorwacji

Gdzie wybrać się na urlop?

W dzisiejszych czasach warto mocno postarać się, aby wakacje były naprawdę czymś cudownym. Dlatego w momencie, kiedy na wakacje jest poszukiwane miejsce doskonałe, wspaniałym wyborem jest lot do Chorwacji. Ten z pozoru mały kraj jest powalającym miejscem na spędzenie w nim czasu ze względu na wspaniały klimat, niezrównane widoki i rozmaite możliwości, jakie ma w zanadrzu.
wakacje

Wakacje i wolny moment

Znowu mamy wakacje, wydaje się myśleć każdy uczeń gimnazjum i liceum. Czym by się tu zająć, to pytanie pada bardzo rzadko, lecz i ono się pojawia. Myślenie każdego człowieka nie musi być wcale tak klarowne, nie można założyć, że absolutnie wszyscy się cieszą, bo nastały wakacje. Są osoby, które wiecznie szukają własnego miejsca, dobiega końca rok szkolny, otwierają się różne możliwości, jednak ciągle nie ma chęci do nowych działań. Co wtedy począć?
Agroturystyka na Kaszubach

Jazda konna - sposób na lato?

Każdego roku jesteśmy stawiani przed tym samym problemem. Co robić w trakcie urlopu? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych osób jest nudne, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach zazwyczaj są męczące, a przecież urlop powinien być czasem relaksu. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna - sport skupiający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dostarczający wiele radości oraz szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.
narty

W jaki sposób najlepiej przygotować się do wyjazdu na narty?

Zbliżająca się zima to okres, kiedy namiętni zwolennicy sportów zimowych myślą o wyjeździe na narty. Góry zimą są urzekające, a zjeżdżanie ze stoków to niebywała frajda, trzeba tylko wiedzieć, w jaki sposób się przygotować.
widok na Giewont

Kierunki naszych wakacyjnych wypraw są rzeczywiście różne

Jest jednakże jeden szczegół, który najczęściej się powtarza - wielu udaje się tam, gdzie dopisuje pogoda. Ciepłe kraje to w bardzo wielu przypadkach najbardziej popularny kierunek.
1 2