Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wyspa
Wakacje w Hiszpanii

Wytęsknione wakacje - pakuj bagaże!

Upragniony odpoczynek już tuż tuż. Nadchodzi sezon urlopowy oraz czas pomyśleć o upragnionym odpoczynku. Cały rok w pocie czoła pracowaliśmy, zamknięci w czterech kątach, na niewygodnych fotelach, przed monitorem.
egzotyczna plaża

Może odpoczynek w słonecznej Hiszpanii?

Gdy zapytamy losową osobę o to, która europejska wyspa jest niemalże rajem, bardzo często usłyszymy, że niezwykła jest leżąca na terenie Hiszpanii Majorka.
plaża w Hiszpanii

Majorka i Tajlandia – idealny urlop

Majorka i Tajlandia to dwa cudowne miejsca będące gwarancją satysfakcjonującego wypoczynku. Wspaniałe chwile przeżyją tam zarówno osoby chcące w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze przygód, jak i miłośnicy tańca i szampańskiej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których zwiedzić można czarujące zabytki, wypocząć na piaszczystych plażach i jeść wytworne dania.

Spływy organizowane w Polsce

Aktywny wypoczynek właściwy jest głównie dla osób prowadzących bierny tryb życia, czyli pracujących w biurach, w urzędach itp. Taka forma wypoczynku pozwala im na odzyskanie sił oraz utrzymanie formy. Inaczej sytuacja wygląda u osób posiadających pracę fizyczną – wymagają oni wypoczynku biernego. Jednym ze sposobów na takie spędzanie czasu mogą być spływy kajakowe. Ich popularność widoczna jest w Internecie, gdzie coraz częściej i chętniej wyszukiwane są frazy w rodzaju „wypożyczalnia kajaków Pilica”, „spływy kajakowe Polska” i tym podobne.