Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Majówka
Karkonosze, droga na Szrenicę

Odpoczynek w górach to coś niesamowitego!

Jeśli odpoczynek w Polsce, to tylko w górach! Pewnie mieszkańcy Władysławowa, Mikołajek czy pięknych miejscowości umiejscowionych na obszarze Borów Tucholskich całkowicie nie zaakceptują takowej opinii, lecz fakty są takie, że jakby nie patrzeć nasze góry są najpiękniejsze.
wycieczka kajakiem

W jaki sposób spędzić niesamowitą majówkę?

Zapewne nie powiem nieprawdy, jeżeli rzeknę, że aktualnie Polacy uwielbiają weekendy majowe. Myślę, iż te majowe dni to fantastyczna okazja na to by nareszcie odpocząć, zrelaksować się, najzwyczajniej w świecie naładować trochę akumulatory - do wakacyjnego wypoczynku. Pragnę zwłaszcza zalecić tutaj złożenie wizyty na Mazurach. W końcu Mazury to z całą pewnością jedna z najświetniejszych krain leżących na terenie Polski. To generalnie wspaniałe, że Mazury leżą na właśnie terytorium naszego kraju - bo nie zawsze tak było!
wypoczynek, urlop

Lokalizacje które pożądane byłoby spędzić weekend majowy?

Zbliża się weekend majowy, w związku z tym mnogość ludzi zastanawia się gdzie wskazane jest spędzić wolne dni. Bezsprzecznie z niecierpliwością wyczekujemy długiego majowego weekendu i ładnej wiosennej pogody. Majówka to znakomity okres na to, by wypocząć od pracy i powszedniości, dlatego powinno się wyjechać w jakieś intrygujące miejsce, na przykład w góry albo nad morze.
Tatry

Gdzie na weekend majowy

Weekend majowy to okres, w jakim mnóstwo osób może odpocząć od męczącej pracy oraz nabrać świeżych sił do działania, aby mimo to tak było wakacje wypada naprawdę fachowo zaplanować. Porządny pomysł na weekend majowy to mimo to kwestia, która nie za każdym razem przyjdzie komuś do głowy sama. Źle jest zmarnować taki czas wyłącznie przed telewizorem, z kolei udanie się gdzieś poza kraj na te kilka dni w rzadkich przypadkach jest zwykle dobrą inwestycją. Gdzie więc się najdoskonalej wybrać, by mieć pewność, że odpoczynek będzie udany? Odpowiedzi na to pytanie, na pewno dobrze teraz poszukać na dobrych stronkach internetowych z licznymi radami.
Podróże z dzieckiem

Kierunki podróży w Polsce na weekend majowy 2013

Gdy planujemy podróż na długi weekend majowy 2013 można zaskoczyć się jak dużo jest oferowanych propozycji. Warto tylko pamiętać o wcześniejszych rezerwacjach, ponieważ okres ten jest zazwyczaj bardzo zatłoczony. Najczęściej są to podróże w granicach kraju, ale zdarzają się też zagraniczne wyjazdy. Wiele par chce także spędzić ten weekend we dwoje. Biura podróży posiadają niekiedy oferty właśnie dla dwojga.