Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Snowboard
zima

Co przyniesie rok 2013 w sezonie zimowym?

Ośrodki promujące zimowe wyjazdy w najbliższym czasie mają do zaoferowania dużo atrakcyjnych rozwiązań. Jeśli chodzi o narty 2013 rok rozpocznie się niezwykle ciekawie. Miasteczka i kurorty górskie na południu i południowym-zachodzie kraju mogą pochwalić się sporym popytem.
na nartach

Gdzie wybrać się na zimowe wczasy?

Nadchodzi zima i zaczynają się rozmyślania, jak tam się mają nasze narty w piwnicy. Jednak, poza samym sprzętem, myślimy o tym gdzie na narty? Możliwości jest wiele. Jeśli spojrzymy na mapę świata, to przez dwanaście miesięcy znajdą się miejsca, gdzie można byłoby oddać się białemu szaleństwu. Jednak nie wszystkich stać na takie wyjazdy, gdzie nam się tylko podoba. Ale gdy na naszej półkuli jest zima, to posiadamy szalenie przystępną opcje jaką są polskie góry. W naszych górach jest ogrom miejsc, gdzie możemy poszusować na nartach.
noclegi zakopane

Góry są cudowne w każdym miesiącu i w każdym czasie niejeden człowiek znajdzie tam coś dla siebie, czym będzie mógł się zainteresować

Nie jest prawdą, że góry są interesujące tylko zimą. Rzecz jasna, dla miłośników zimowego sportu (choćby snowboard) jest to ta pora roku, gdy w góry przyjeżdżają najczęściej.
uprawiając snowboard

Ferie zimowe w sezonie 2015 - jakie dyscypliny sportowe wybrać i gdzie najlepiej się wybrać.

Można powiedzieć, iż o feriach zimowych, my - rodzice, powinniśmy zastanowić się już latem. Niestety nie da się doprowadzić do sytuacji, aby nasi milusińscy mogli w równym natężeniu uprawiać wszystkie dyscypliny sportowe jeżeli nie możemy pochwalić się nieograniczonym czasem ani bezdennym workiem pieniędzy.