Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
włoska uliczka

Inspirujace wycieczki tradycyjne i last minute – Chorwacja oraz Włochy w ofercie organizatora

Coraz większym zainteresowaniem klientów z naszego kraju, którzy marzą o ruszeniu do ciepłych miejsc, cieszą się właśnie Włochy. Ten wyjątkowy kraj zachwyca od dawien dawna. Nie jedynie ze względu na klimat, jakże zróżnicowanego, jednak również przez wzgląd na korzystne ceny polecane jest zwrócić uwagę na aktualne oferty. Ofert wciąż przybywa, co ma przełożenie na jeszcze większe zaangażowanie producenta w szczegółowo dobieranie możliwości.
grecja, sanorini

W jaki sposób fajnie spędzić wczasy w tym roku?

Z pewnością nie jesteśmy w stanie się już doczekać wakacyjnego wyjazdu. Oczekujemy na zasłużone wakacje z niecierpliwością. Przez cały rok w pocie czoła wykonywaliśmy powszednie zajęcia. Ale powoli nasza energia się wyczerpuje. Musimy koniecznie naładować swoje baterie.
Samolot

Egzotyczne wycieczki

Dalekie wyprawy mogą zostać zaplanowane teraz właściwie przez każdego z nas, bez względu na wiek czy posiadane fundusze. Dostępność do rozmaitych usług, jak tanie linie lotnicze czy możliwość rezerwowania miejsc w hotelach motywuje do poszukiwań jak najkorzystniejszych pod względem cen i jakości rozwiązań.
zachód słońca

Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie

Podróż na osławiona Teneryfę to marzenie. Dla niektórych z nas Wyspy kanaryjskie na wakacje są rajem.
Turcja

Niedrogi urlop w Turcji

Turcja to ładny kraj, który ostatnio błyskawicznie się rozwija, tak naprawdę przeistacza się w potęgę. Jednakże może opuśćmy tematy gospodarczo-polityczne, zapewne typowego turystę mało one obchodzą... Zastanówmy się, czy wczasy w turcji są tak naprawdę warte naszej uwagi. Czy na pewno Turcja jest takim miejscem, które gwarantuje nam wypoczynek? Z całą pewnością tak! Przecież można powiedzieć, iż Turcja to taki kraj, który należy do najładniejszych na świecie. A takie jest przynajmniej moje skromne zdanie - w sumie zgadzają się z nim nie tylko Turcy.
jazda konna

Wspaniała przejażdżka – czyli z jakiego względu warto zapisać się na kurs jazdy konnej

Nie wiesz co robić w wolnych chwilach? Chciałbyś mieć jakieś hobby, ale nic interesującego nie przychodzi ci do głowy? Szukasz niebanalnego zajęcia, które by cie całkowicie pochłaniało i rozwijało cię? Znasz różne możliwości, ale żadna nie wydaje się wystarczająco pociągająca? Na pewno warto wypróbować naukę jazdy konnej. Nie jest to bardzo popularne hobby, chociaż nie ulega wątpliwości, że wielu ludzi kocha konie i na naukę jazdy z nieskrywaną przyjemnością, by się zapisali.
morze - zdjęcie

Parę rad jak powinieneś zrzucić zbędny tłuszcz

Chcesz zrzucić niepotrzebne kilogramy? Cóż, niewątpliwie to godne uwagi, ponieważ raczej nie jest żadną tajemnicą, iż taka osoba, która mocno deprecjonuje rangę odchudzania, po pewnym czasie będzie najzwyczajniej czuła negatywne skutki uboczne.
Gorące wakacje

Gdzie najlepiej na wakacje?

Złociste plaże, krystalicznie czysta woda - to wakacyjne marzenie wielu rodzin. Z jakiej przyczyny miałoby pozostać niezrealizowane? Wystarczy odwiedzić biuro podróży i wybrać ofertę dla siebie oraz swoich najbliższych.