Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Niektórzy lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment poczuć na własnej skórze wspaniałe słońce świeci latem. Powszechnie wiadomo też, że zima to również bardzo dobry moment na zaplanowanie przyszłych wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami turystycznymi intensywnie staje się większe, a za nim intensywny ruch na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.
Tatry

Wczasy dla zdrowia

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Madryt

Najpiękniejsze miejsca na świecie. Dobre podpowiedzi od naszej redakcji

Nikomu nie musimy raczej nawet wspominać, że świat jest pełen różnych, naprawdę pięknych miejsc które świetnie sprawdzą się jako cel naszych wakacyjnych wycieczek. Z pewnością warto zainteresować się nimi odrobinę bardziej, bowiem sporo ludzi organizujących swoje wakacje koncentruje się nierzadko jedynie na tych najbardziej znanych z nich; z jednej strony jest to całkowicie zrozumiałe, ale równocześnie dobrze jest czasami wybrać się tam, gdzie nie jeździ aż tak wielu turystów.
Wakacje w ciepłych krajach

Wyprawy, w trakcie których nie ma potrzeby kłopotać się o nic.

Kiedy dana osoba udaje się na wyjątkowo luksusowy urlop, to rzeczywiście nie ma przesłanek do tego, by martwić się, iż w czasie takiej wycieczki coś wyjdzie nie tak, jak powinno. Będzie albowiem zakwaterowany w renomowanym hotelu, będzie posiadać do dyspozycji wszystkie dogodne opcje i przy tym z pewnością będzie przebywać w tego typu miejscu, jakie bez cienia wątpliwości można uznać za niebo na ziemi.
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk stanowi świetną alternatywę, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie miejscowości prezentują zróżnicowaną ofertę rozrywkową i noclegową zależnie od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynne z wyjątkowo czystych i urokliwych plaż. Natomiast nierzadko jest tak, że najliczniej odwiedzane i popularne nadmorskie miejscowości mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Oprócz tego popularne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
Gorące wakacje

Niezapomniane wakacje w słonecznej Turcji - z folderów biur podróży

Na wczasy oczekujemy z niecierpliwością cały rok. Teraz, gdy na zewnątrz panuje tak piękna aura, niezmiernie trudno jest nam się skupić na swojej pracy zawodowej. Szukamy każdej wymówki, aby choć na chwilę odciąć się od codziennych obowiązków. A gdy szef nas nie widzi, z energią przeglądamy broszury agencji turystycznych.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzone jest przede wszystkim z letnim okresem wakacyjnym, który skupia się w Polsce głównie na okolicach Morza Bałtyckiego. Każdego roku miasto to próbuje skorzystać z takich tendencji, i pozyskać pieniądze z przedsięwzięć typowo turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie potrzebne predyspozycje.
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wyjątkowej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego wspaniałe miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Zainteresowały nas wakacje na statku?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Kiedy przynależymy do tych osób, które lubią odpoczywać nad wodą, które radują się z możliwości przeżycia paru chwil na statku, ponieważ twierdzimy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony okazuje się być możliwością na przeżycie niesamowitej przygody, to z pewnością musimy na wakacje się udawać w takie miejsca, w których będziemy mieli szansę naprawdę skorzystać z takich ewentualności oraz w których będziemy mieli szansę się spisać, podczas takiego pływania.