Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
Tunezja

Ciekawe propozycje podróży

Urlop czy to wiosną, czy również latem należy zaplanować z określonym wyprzedzeniem, aby unikać później kłopotów z odnalezieniem najlepszych ofert. Zwyczajowo najlepiej nie żałować zbyt wiele pieniędzy na wakacje swoich marzeń.

Hiszpania i Włochy – raj dla turystów

Chcąc znaleźć doskonałą okazję na niezapomnianą podróż, doskonałym pomysłem jest wybranie się do dobrego i profesjonalnego biura podróży. Wakacje zaplanowane przez biuro podróży wyróżniają się idealną organizacją oraz interesującym programem zwiedzania, ich ceny nie są zbyt wysokie i zapewniają wszelakie potrzeby. W tej chwili wyśmienite i zaufane biuro oferuje urlop w tak oddalone zakątki świata, jak Hiszpania i Włochy. Są to bez wątpliwości kraje, którym każdy podróżnik musi się skrupulatnie przyjrzeć.
Egipt, wakacje w Egipcie

Dlaczego dobrze jest zabukować wakacje first minute?

W okresie zimowym nostalgicznie wyczekujemy okresu pory wiosennej i letniej. Dłuższe i słoneczne dni wzbudzają energię do życia nawet po pełnym obowiązków dniu i ochoczo planujemy jak spędzić wolny czas poza domem. Choć za oknem jest nieustannie chłodno, szaro i jest to świetny czas na obmyślenie letniego urlopu. Dlaczego akurat teraz?
Tatry

Urlop zdrowotny

Na pewno każdy z nas czuje się już znużony ciągłym pośpiechem i codziennymi kłopotami. Współczesny świat nas nie oszczędza i funkcjonujemy pod ogromną presją. W czasie szalejącego kryzysu obawiamy się o stratę pracy. Przychodzimy po ciężkim dniu do swojego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Gdy kładziemy się nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam zasnąć. I znów na drugi dzień budzimy się zmęczeni.
Barcelona, Hiszpania

Atrakcyjne destynacje na wakacje

Warto zawsze mieć w zanadrzu zorganizowany wyjazd na wakacje, bo znane są wciąż coraz to nowsze historie odnośnie niewypału spontanicznej wycieczki. Costa del Sol może się okazać strzałem w dziesiątkę, nie tylko, patrząc na usatysfakcjonowanie partnera czy partnerki, jednak stanowi także świetną destynację dla całych rodzin. Wybrzeże Słońca to region turystyczny w hiszpańskiej Andaluzji. Swoim zasięgiem obejmuje także wybrzeże śródziemnomorskie, natomiast dokładnie znajduje się między przylądkiem Cabo de Gata a Gibraltarem.
Tajlandia, Bangkok

Tajlandia dla zainteresowanych turystów

Propozycje turystyczne dziś niekoniecznie obejmują tylko oferty w Europie. Spragnieni doznań czy ciekawych emocji pasjonaci wycieczek w odległe kraje poszukują czegoś więcej. Wyjątkowe i niedrogie wycieczki do Tajlandii mogą zaoferować niezapomniane przeżycia, jak również dużo atrakcji. Rozrywka na wysokim poziomie, piękne, urocze trasy zwiedzania, pyszne jedzenie oraz ten klimat! Nie da się tego opisać, to trzeba zobaczyć na własne oczy, więc warto się zdecydować już teraz!
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez powodu odnosi się do jednego z najogromniejszych bałtyckich skarbów, gdyż leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego także powodu, rokrocznie jest organizowany tu finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
Koń

Kolonia jeździecka posiada znacznie więcej fanów

Co obmyśliliśmy na wakacje dla własnego potomstwa? Jeżeli przybliżają się wolne dni, rodzice próbują dołożyć wszelkich starań, żeby dzieci się nie zanudziły oraz posiadały zagwarantowane dobre do ich wieku zajęcia. Przez to zjawiają się podróże rodzinne, kolonie, obozy, a też wyjazdy do różnych członków rodziny.
wczasy-morze

Sprawdź gdzie warto teraz pojechać

Zapewne wiele osób ma już urlopowy wyjazd za sobą. Teraz jedynie możemy wspominać urlopowe szaleństwa i wymyślać wakacje w przyszłym roku. Wiele dorosłych wybiera się na urlop właśnie w sezonie letnim.
infrastruktura

Jakie domki letniskowe Ustka może nam zaproponować?

Jeśli udajemy się na urlop, to powinno się wszystko odpowiednio obmyślić. Im wcześniej się tym będziemy zajmować, tym większa okaże się być szansa, że odnajdziemy dla siebie coś interesującego, co jednocześnie będzie w bardzo przystępnej cenie.