Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
kobiety na koniu

Wakacyjne inspiracje

Wolny czas,w którym można podjąć wiele wspaniałych i wciągających aktywności, zbliża się coraz szybciej. Wraz z latem zalecany jest przyjemny, aktywny odpoczynek przynoszący niezwykłe wrażenia. Z tego powodu rewelacyjnym pomysłem jest rozważenie wyjazdu na obóz konny. Gdy bardzo pragnie wyjechać na wakacje, należy wziąć z jasnych względów takie czynniki, jak budżet, czas wyjazdu i rodzaj aktywności. Czym innym odznaczają się typowe wakacje nad morzem, a czym innym obozy konne. W tym roku urlop każdej osoby są w stanie być inne niż zwykle. Zamiast Zachwycać tylko innymi krajami, warto chociaż raz zaintrygować się lokalną fauną i florą ,jak również licznymi szansami na zachwycające przygody, może warto pomyśleć w tym roku o tym, co mają w zanadrzu wakacje w siodle?
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Terytorium Warmii i Mazur często określamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednakże jest on bardziej bogatszy w jeziora, aniżeli sugeruje to jego pseudonim. Na obszarze Warmii i Mazur doliczono się plus minus dwóch tysięcy jezior. Ich charakterystyczne usytuowanie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie okazałej natury spowodował, że utworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie powinno się poświęcić dziesięć dni. Podkreślić należy fakt, iż w regionie znajduje się najogromniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
jacht, statek

Żeglarstwo to naprawdę interesujące hobby, ale powinno się zdobyć właściwe upoważnienia, by pływać bezpiecznie

Rejsy żeglarskie szczycą się w naszym kraju coraz znaczniejszym zainteresowaniem, gdyż to niezwykle interesujący i oryginalny sposób relaksu i planowania wakacji. Polacy z chęcią żeglują oraz wykorzystują do tego różnorakie akweny wodne oraz rzeki. Dużym zainteresowaniem cieszą się rejsy po jeziorach mazurskich, gdyż panują tam ku temu doskonałe warunki i piękne okoliczności przyrody.
Międzyzdroje  - nadmorska plaża

Urlop nad polskim Bałtykiem należy znacznie wcześniej zorganizować

Wakacje nad morzem powinno się zaplanować wcześniej. Gwarantuje to szczególnie spory komfort w odnalezieniu atrakcyjnej bazy noclegowej, która będzie posiadać wszystkie niezbędne elementy, a przy tym będzie niedroga. To także daje okazję do tego, żeby dobrać nie tylko nocleg, lecz również i miejsce, w którym spędzi się czas urlopu wakacyjnego. W sytuacji wyjazdu duża liczbą osób, wcześniejsze przygotowanie wyjazdu jest tak naprawdę konieczne.
dzieci

Jantar - i niesamowita tajemnica Bursztynowego Szlaku

Jantar to wieś letniskowa mieszcząca się w województwie pomorskim, na pograniczu Mierzei Wiślanej i Żuław Wiślanych. Nazwa wsi nie bez przyczyny odnosi się do jednego z największych bałtyckich skarbów, ponieważ leży ona na trasie dawnego Szlaku Bursztynowego. Z tego również powodu, corocznie odbywa się tutaj finał Mistrzostw Świata w Poławianiu Bursztynu.
narty

Wymarzone wczasy w atrakcyjnej cenie. Dobre podpowiedzi od ekspertów

Z pewnością większość z nas praktycznie w ciągu całego roku wręcz marzy o wyjechaniu na rzeczywiście idealne dla siebie wakacje. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, gdyż przecież jest to nade wszystko fantastyczna okazja do odpoczęcia od całej swojej codzienności, co z kolei umożliwi nam zgromadzenie nowych sił na cały następny rok.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna mieszcząca się na Mierzei Wiślanej pomiędzy morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i zarazem najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska urzeka przede wszystkim swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy czyniąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie wyjątkowych, pełnych wrażeń wakacji jest niezwykle nieproste, a jednocześnie skomplikowanie. Najpopularniejszymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Jednak, jeśli wybieramy się za granice do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na wypoczynek są kwiecień, maj albo wrzesień. W krajach zagranicznych niezwykle znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wtedy to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy pojechać.
statek na morzu

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Czy lubimy odpoczywać nad wodą?

Rejsy żeglarskie to wspaniała zabawa

Jeśli należymy do tych osób, które lubią wypoczywać nad wodą, które cieszą się z możliwości spędzenia kilku godzin na statku, bo twierdzimy, że nas to uspokaja, a z drugiej strony będzie możliwością na przeżycie niesamowitej przygody, to bez wątpienia powinniśmy na wakacje się udawać w takie miejsca, w których będziemy mogli naprawdę korzystać z takich ewentualności i w których będziemy mogli się sprawdzić, w czasie takiego pływania.
Gorące wakacje

Niezapomniane wakacje w słonecznej Turcji - z folderów biur podróży

Na urlop czekamy z niecierpliwością cały rok. Teraz, kiedy na zewnątrz panuje taka cudowna pogoda, niezwykle ciężko jest nam się skoncentrować na własnej pracy zawodowej. Szukamy dowolnej wymówki, aby choć na chwilkę oderwać się od codziennych obowiązków. A gdy szef nas nie widzi, z energią przeglądamy broszury biur podróży.