Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat się coraz bardziej zmniejsza, globalizacja jest już zjawiskiem bardzo powszechnym i prawdopodobnie nieodwracalny. Postęp w dziedzinie szybkiej komunikacji, takiej jak telefony VoIP a także ogólna dostępność internetu ułatwiają kontakt między ludźmi z przeciwnych końców świata, czyniąc go niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z przejazdem między odległymi miejscami.
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Niektórzy preferują wyjazd zimą do popularnych ośrodków narciarskich, z kolei inni chodź na moment poczuć na własnej skórze wspaniałe słońce świeci latem. Jak powszechnie wiadomo, zima to również bardzo dobry czas na zaplanowanie nadchodzących wakacji, w związku z tym zainteresowanie najchętniej wybieranymi celami wypoczynkowymi sukcesywnie rośnie, rośnie także ruch na serwisach internetowych popularnych touroperatorów.
Aparat cyfrowy BenQ P1410

Sigma – specjaliści w branży fotograficznej

Wakacje to pora urlopów, podróży i sielanki. Wspaniałe krajobrazy, wyborowe towarzystwo, sympatycznie spędzone momenty to bez wątpienia znaki rozpoznawcze najcieplejszej pory roku. Wspomnienia są jednak ulotne a także nader szybko zanikają pod naporem codziennych spraw. Aby tak się nie zdarzyło nasze wakacyjne wojaże należałoby upamiętnić na zdjęciach. Wobec tego sklep fotograficzny to miejsce, jakie winien odwiedzić każdy prawdziwy urlopowicz.
Wakacje w ciepłych krajach

Wyprawy, w trakcie których nie ma potrzeby kłopotać się o nic.

Kiedy turysta udaje się na wyjątkowo luksusowy urlop, to naprawdę nie ma powodu do tego, żeby przejmować się, iż w czasie tej wyprawy cokolwiek będzie nie tak, jak zaplanowano. Będzie albowiem zakwaterowany w wysokiej jakości obiekcie hotelowym, będzie posiadać do dyspozycji wszystkie dogodne możliwości i do tego z pewnością będzie znajdować się w takim miejscu, które bez cienia wątpliwości da się traktować jako raj na ziemi.
Plaża

Jak zaplanować sobie fantastyczne wczasy

Lato to taki czas, w którym ludzie chcą odpocząć, chodzi tu przede wszystkim o odzyskanie sił przed kolejnym rokiem pracy czy nauki. Uczniowie szkół oraz studenci mają najdłuższe wakacje trwające po kilka miesięcy. Dorośli ludzie, pracujący etatowo, zazwyczaj upoważnieni są do brania urlopu trwającego do paru tygodni. Ze względu na stosunkowo niewielką liczbę tych wolnych dni należy zaplanować je jak dokładniej, by być w stanie spędzić wolne chwile jak najintensywniej.

Dlaczego wybrać się na wypoczynek za granicę?

Żeby pojechać na wakacje, nie czekaj do nadejścia lata. Każdego miłośnika wysokich temperatur, egzotycznego klimatu i błękitnych fal zachęcamy do korzystania z zimowych ofert wypoczynkowych w egzotycznych zakątkach świata, gdzie słoneczna pogoda i wakacyjny klimat utrzymują się okrągły rok.
Jezioro, Mazury

Chętnie polecane atrakcje Warmii i Mazur

Terytorium Warmii i Mazur bardzo często nazywamy mianem „Krainy Tysiąca Jezior”, jednak jest on w większym stopniu bogatszy w jeziora, niż sugeruje to jego przydomek. Na terenie Warmii i Mazur doliczono się coś koło 2000 jezior. Ich charakterystyczne położenie, urozmaicona linia brzegowa i otoczenie cudownej natury sprawiły, że stworzono tu kompleksowo zaopatrzony Szlak Wielkich Jezior Mazurskich, na którego przebycie trzeba przeznaczyć 10 dni. Zaznaczyć powinno się fakt, iż w regionie mieści się najpotężniejsze polskie jezioro: Śniardwy.
Plaża, muszla

Jak najlepiej zaplanować czas na kilka dni w długi weekend?

Zorganizowanie znakomitych, pełnych wrażeń wczasów jest niezwykle niełatwe, a zarazem skomplikowanie. Najczęściej wybieranymi miesiącami na wakacyjny wypoczynek są lipiec jak również sierpień. Niemniej jednak, gdy wybieramy się poza granicę kraju do ciepłych państw to takimi najlepszymi miesiącami na odpoczynek są kwiecień, maj bądź wrzesień. Za granicą niezwykle znana jest organizacja wczasów na własną rękę. Wówczas to od nas zależy gdzie i na jak długo chcemy wyjechać.
Chorwacja - wakacje last minute

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na wczasy?

Wreszcie doczekaliśmy się lata. O pogodnych chwilach marzyliśmy już od tak dawna. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W zimowe, chłodne popołudnia umilaliśmy sobie czas, przeglądając radosne zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, gdy tylko nikt nie zauważył, studiowaliśmy broszurki agencji podróży poszukując najlepszych wyjazdów.
morze sopot

Atrakcje Sopotu i Rewalu - przekonaj się co powinieneś zwiedzić

Dzisiejszy styl życia bardzo źle odbija się zarówno na naszym zdrowiu, jak i więzach z rodziną. Dużo czasu przesiadujemy w pracy. Bardzo często musimy zostawać po godzinach lub brać dodatkowy etat, żeby dorobić do pensji. Gdy przychodzimy do mieszkania, jesteśmy wykończeni i rozdrażnieni.