Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
hotel w górach

Dlaczego warto wolny czas spędzać w górach? Co mają do zaoferowania? Czemu działają zbawiennie?

Każdy z nas potrzebuje odpoczynku, miejsca, w jakim jest w stanie się zaszyć, podbudować siły, spojrzeć na wszystko z dystansu. tym miejscem jest bez wątpienia dom, lecz z innej strony nie da się w nim rzeczywiście odpocząć, gdyż kojarzy nam się z codziennym życiem, pracą, gonitwą, załatwianiem spraw itd.
wino

Enoturystyka rewelacyjnym pomysłem na udane spędzenie urlopu

Rozważasz, w jaki sposób spędzić nadchodzący urlop? Jeżeli nie masz w planie tradycyjnego wyjazdu w góry czy nad morze w jednym z gorących, zagranicznych krajów, wybierz enoturystykę. Chociaż enoturystyka w Polsce jeszcze nie jest mocno rozwinięta, to jest parę miejsc, które można odwiedzić, by pozyskać ciekawą wiedzę na temat wina.
startująct samolot

Jak na czas dotrzeć na lotnisko?

Wycieczki i wyjazdy to marzenia wielu z nas. Wakacje w pełni, chociaż półmetek już za nami, ciągle myślimy o urlopach, a słoneczna aura za oknami tylko zachęca do wyjeżdżania i nie siedzenia w domu.
jazda konna

Wspaniała przejażdżka – czyli z jakiego względu warto zapisać się na kurs jazdy konnej

Nie wiesz co porabiać w wolnym czasie? Chciałbyś mieć atrakcyjne hobby, ale nic interesującego nie przychodzi ci na myśl? Szukasz ciekawego zajęcia, które by cie całkowicie pochłaniało i rozwijało cię? Znasz różne możliwości, ale żadna nie jest wystarczająco pociągająca? Na pewno warto wypróbować naukę jazdy konnej. Nie jest to wyjątkowo popularne hobby, choć nie ma wątpliwości, że jest wśród nas sporo miłośników koni.
Samolot

Poszukujesz interesujących lotniczych połączeń? Boisz się jednakże, iż zapłacisz za to niezwykle dużo? Jest na to sposób

Chociaż nasze lotniska nie mogą się równać do tych w bardziej rozwiniętych krajach, jak choćby Anglia czy Niemcy, nie wspominając już Stanów Zjednoczonych, to i tak możemy odnotować znaczny postęp w tej materii. Kiedyś w sumie to mieliśmy jedno lotnisko z prawdziwego zdarzenia, które na domiar złego nie spełniało najważniejszych standardów, a do tego było dość brzydkie.
Greece

Ciekawe pomysły na wakacje? Śledź na bieżąco różnego rodzaju okazje lotnicze!

Praktycznie każdemu człowiekowi przynajmniej raz na jakiś czas należy się relaks. Jeśli dawno nie byłeś nigdzie na wakacjach i potrzebujesz odpoczynku, wówczas niewątpliwie nasz post jest kierowany właśnie do Ciebie - teraz dowiesz się, jak zorganizować fantastyczne wakacje za przysłowiowe grosze!
wypożyczanie kajaków

Jak sportowo spędzać czas w czasie wakacji? Kilka wskazówek.

Jeżeli wybierasz się akurat na wczasy, niewątpliwie masz zamiar porządnie wypocząć. Nie zapominaj jednak, że nie można w nieskończoność oddawać się słodkiemu lenistwu - o ile przez pierwszych kilka dni leniuchowanie daje nam wielką radość, o tyle po jakimś czasie zaczynamy się zwykle zastanawiać, co można porobić ciekawego w okolicy, w której spędzamy wakacje. Nic w tym nadzwyczajnego - po jakimś czasie praktycznie każdego zaczyna nudzić nicnierobienie. Co więc można robić na wczasach? Jak aktywnie spędzić ten czas zamiast marnować go na leżakowanie na plaży?
szklarska poręba

Organizujemy weekendowy wypad do Szklarskiej Poręby i dobieramy tani apartament

Organizowanie wakacyjnego czy weekendowego wyjazdu to rzeczywiście przyjemne zajęcie. Nie zmienia to jednak faktu, że nierzadko mamy z tym trudności. Trudno znam odnaleźć odpowiednie obiekty noclegowe, połączenia autobusowe albo lotnicze itd. Jak zaplanować krótki wyjazd do Szklarskiej Poręby, by uniknąć niepotrzebnego rozczarowania?
Samolot

Egzotyczne wycieczki

Odległe wyprawy mogą zostać zaplanowane obecnie właściwie przez każdego, bez względu na wiek czy posiadane fundusze. Dostępność do różnego rodzaju usług, jak niedrogie linie lotnicze czy opcja rezerwowania miejsc w hotelach może zachęcać do poszukiwań jak najlepszych cenowo i jakościowo rozwiązań.
zachód słońca

Wycieczka na Wyspy Kanaryjskie

Podróż na Teneryfę albo Fuerteventurę to jak spełnienie marzeń. Dla niektórych z nas Wyspy kanaryjskie na urlop są rajem.