Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk to doskonała alternatywa, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie kurorty prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową w zależności od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynące z bardzo zadbanych i pięknych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadbałtyckie kurorty mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Poza tym modne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
Samolot

Poszukujesz interesujących lotniczych połączeń? Boisz się jednakże, iż zapłacisz za to niezwykle dużo? Jest na to sposób

Chociaż nasze lotniska nie mogą się równać do tych w bardziej rozwiniętych krajach, jak choćby Anglia czy Niemcy, nie mówiąc już o Stanach Zjednoczonych, to i tak poczyniono postęp w tej dziedzinie. Kiedyś właściwie to mieliśmy jedno lotnisko z prawdziwego zdarzenia, które na domiar złego nie spełniało najważniejszych standardów, a do tego było dość mało estetyczne.
Śnieżka

Możliwości noclegowe w okolicach Białce Tatrzańskiej

Wyruszając na wczasy w pobliskie góry, należy uprzednio znaleźć nocleg na określony okres. Biorąc pod lupę tanie oraz luksusowe noclegi Murzasichle jako podhalańska wieś cieszy się sporą popularnością wśród turystów. Znajduje się w gminie Poronin w Małopolsce. Urokliwa miejscowość sprzyja miłemu spędzaniu wolnego czasu w górach, gdzie powietrze jest rześkie, natomiast wieczory pełne magii. Dodatkowo ciężko spotkać na ulicach mnóstwo turystów, czyli jest to znakomita propozycja dla osób chcących wypocząć.

Urlop w górach

Polskie góry to nie jedynie Zakopane. Wielu turystów woli stawiać na inne, mniej tłumne i przepełnione hałaśliwą tandetą miejscowości. Rozsądnie jest wziąć do ręki mapę, gdyż w okolicy malowniczych Tatr leży mnóstwo wiosek, do których warto pojechać letnią porą. Niewielkie górskie wsie to znakomity kierunek dla turystów, którzy pragną odpocząć w miejscu spokojnym i cudnym równocześnie. W naszym artykule omawiamy dwie tatrzańskie miejscowości, do których warto wybrać się latem.
Plaża i morze, Niechorze

Nadmorskie kurorty - Kołobrzeg i Władysławowo

Nadmorski Kołobrzeg jest miejscem, które kojarzy się w szczególności z wakacyjnym okresem wakacyjnym, który skupia się w Polsce w głównej mierze na terenach Morza Bałtyckiego. Rokrocznie miasto to próbuje skorzystać z takich tendencji, i zarobić pieniądze z działań typowo turystycznych. Kołobrzeg ma do tego wszelkie predyspozycje.
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wypoczynku marzymy okrągły rok. Jeśli dłużące się zimowe dni nam dokuczają, chwytamy za katalogi biur podróży i patrzymy na cudowne obrazki. Często są to malownicze landszafty z lazurowym morzem w tle. Od dawna największą popularnością obdarzamy urlopy za granicą , w słynnych ośrodkach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,a także Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa na plaży i tylko w ten sposób widzimy idealny odpoczynek.
dzieci

Gdzie na urlop?

Niezwykle szybko idą do nas te miesiące, na które to najczęściej chcemy zrealizować swoje wyjazdy w celach rekreacyjnych. Ostatnią zbliżającą się chwilą wydaje się być długi weekend majowy, po którym to, w najbliższym czasie rozpoczną się także wakacje. A wakacje, choć nie wszystkich obejmują, są jak oczywiście czasem najczęstszych wyjazdów daleko od domu, dlatego też bardzo często słusznie mówi się o tym jako o sezonie urlopowym.
samolot

Wybierz nad morze do Chorwacji.

Nasz świat cały czas się zmniejsza, globalizacja jest już czymś powszechnym i nieodwracalnym. Rozwój technologii elektronicznej komunikacji, takiej jak połączenia VoIP a także ogólna dostępność internetu upraszczają kontakt między ludźmi z dwóch krańców globu, czyniąc je niemalże natychmiastowym. Podobnie rzecz ma się z transportem między odległymi miejscami.
plaża w Maroko

Tropikalne eskapady - dowiedz się, w jakie miejsce możesz wyjechać w tym roku na urlop

Masz dość brzydkiej aury w Polsce? Nie chcesz przeżyć następnego urlopu w pokoju hotelowym? Już dziś sprawdź jakie są najpopularniejsze kierunki na wczasy w tym sezonie!
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, dalekie wycieczki nie zawsze muszą pobierać całe nasze portfele. Najwyższa jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze wraz z najwyższą, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę propozycję wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, warto zastanowić się nad tym, jaki okres byłby najlepszy. Doświadczeni eksperci ze znakomitego biura podróży bez wątpienia pomogą wyszukać ofertę doskonałą, aby w pełni spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.