Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
Karkonosze, rzeka

Karkonosze atrakcją dla całej rodziny

Najwyższe pasmo Sudetów jest jednocześnie najwyższym pasmem górskim w Czechach. Po Polskiej stronie leży jedynie nieduża, północna część Karkonoszy, aczkolwiek góry te okazują się być jednymi z najatrakcyjniejszych w Sudetach.
Hotel Belvedere Zakopane

Co sprawia, że tak mocno uwielbiamy nasze góry?

Wypoczynek to niemalże nasz obywatelski obowiązek. Szczególnie ten poza miejscem zamieszkania. W końcu należy wspierać polską turystykę! Naturalnie to znaczna przesada, bo przecież nikt nie nakazuje wypoczywać, ale absolutnie nikt kto chce żyć w zdrowiu oraz przez wiele lat, nie powinien odmawiać sobie często wypoczynku. To zapewne oczywiste?
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Niektórzy lubią jeździć w okresie ferii zimowych porze zimowej do najbardziej znanych ośrodków narciarskich, z kolei inni chociaż na moment poczuć na własnej skórze wspaniałe słońce świeci latem. Powszechnie wiadomo też, że zima to również bardzo dobry moment na zaplanowanie przyszłych wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi kierunkami turystycznymi intensywnie staje się większe, a za nim intensywny ruch na serwisach internetowych zaufanych touroperatorów.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to słynna miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i równocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska zachwyca przede wszystkim swym położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody między Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą prawie białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca znakomity cel na rodzinne wczasy 2014.
Tatry

Wczasy dla zdrowia

Bez wątpienia każdy z nas jest już zmęczony ciągłym pośpiechem i codziennymi sprawami. Współczesny świat nas nie szczędzi i jesteśmy pod wielką presją. W czasie szalejącego kryzysu boimy się stracić pracę. Przychodzimy po ciężkim dniu do naszego mieszkania, a tam czekają na nas kłopoty z dziećmi. Kiedy idziemy nareszcie do łóżka, stres nie pozwala nam usnąć. I znów na drugi dzień jesteśmy zmęczeni.
budynki w Madrycie

W jakie miejsca dobrze jest wybrać się na długi weekend ?

Początek każdego roku, dla wielu z nas, to czas planowania i podejmowania zupełnie nowych postanowień. Wszystko to robimy po to, by nie poddawać się rutynie, pielęgnować zdrowie, albo wzbogacać się o nowe doświadczenia. Dla niektórychbędzie to zmiana diety, dla innych systematyka w uprawianiu ulubionego sportu, a dla jeszcze innych nowe hobby. Warto próbować nowych rzeczy – jeśli okażą się one inne i mniej ciekawe niż zakładaliśmy, zawsze przecież można powrócić do starych przyzwyczajeń.
wzgórza w Nepalu

A Ty jaki masz pomysł na udany wyjazd?

Zagraniczne, odległe wycieczki nie zawsze muszą pobierać całe nasze oszczędności. Szczególna jakość i niezapomniane wrażenia nie zawsze idą w parze z wysoką, wygórowaną wręcz ceną. Biorąc pod uwagę możliwość wczasów czy podróży poślubnej, takiej jak wycieczka do Nepalu, powinno się zastanowić się nad tym, jaki termin wchodziłby w grę. Doświadczeni specjaliści ze znakomitego biura podróży z pewnością pomogą wyszukać ofertę idealną, by całkowicie spełniła wszystkie oczekiwania wyjeżdżających na podbój świata turystów.
dzieci

Gdzie na urlop?

Ogromnymi krokami idą do nas takie miesiące, w których to często chcemy zrealizować nasze wyjazdy w celach wypoczynkowych. Najbliższą nadarzającą się okazją wydaje się być długi weekend w maju, po którym to, w najbliższym czasie rozpoczną się również wakacje. A wakacje, choć nie każdego z nas dotyczą, są jak wiadomo okresem najliczniejszych wyjazdów w dalekie podróże, dlatego też często słusznie nazywane są także sezonem urlopowym.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Madryt

Najpiękniejsze miejsca na świecie. Dobre podpowiedzi od naszej redakcji

Nikomu nie musimy raczej nawet wspominać, że świat jest pełen różnych, naprawdę pięknych miejsc które świetnie sprawdzą się jako cel naszych wakacyjnych wycieczek. Z pewnością warto zainteresować się nimi odrobinę bardziej, bowiem sporo ludzi organizujących swoje wakacje koncentruje się nierzadko jedynie na tych najbardziej znanych z nich; z jednej strony jest to całkowicie zrozumiałe, ale równocześnie dobrze jest czasami wybrać się tam, gdzie nie jeździ aż tak wielu turystów.