Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Wakacje
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wybitnej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Rejon tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego doskonałe miejsce na wczasy 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a unikatowe gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.
Piękno gór

Dobrze się spakuj w góry!

No i są. Wreszcie nadeszły. Długo wyglądane, wytęsknione i wypatrywane. Pełne ciepła, morza, góry i radośnie wypełnionego czasu. Okres relaksu i oddechu, odejścia od rutyny i nijakości. Wizytujemy nasz sprawdzony sklep górski i już pora wyjazdu. Ulubiona pora w roku – wakacje.
Do wakacji, gotowi, start!

W jakie miejsce polecieć na wypoczynek w 2014 roku?

Są osoby, które preferują wyjazd na ferie do popularnych ośrodków narciarskich, inni zaś chodź na krótką chwilę przywołać niezwykłe słońce świeci latem. Powszechnie wiadomo też, że zima to również bardzo dobry moment na zaplanowanie zbliżających się wakacji, z tego też powodu zainteresowanie najpopularniejszymi ofertami wypoczynkowymi żywo rośnie, rośnie także ruch na stronach najlepszych touroperatorów.
piękne góry

Wypoczynek w pensjonacie górskim

Góry Izerskie, leżące na pograniczu Polski i Czech, to niesłychanie ciekawe miejsce dla pragnących wrażeń turystów. Sławne z prześlicznych krajobrazów, bogatej w atrakcje turystyki rowerowej, narciarskiej a nawet konnej, w dzisiejszych czasach kusi dodatkowo bardzo rozbudowaną bazą turystyczną. Pozostałe interesujące rzeczy, które trzeba ujrzeć, to wyścigi psich zaprzęgów oraz Izerski Park Ciemnego Nieba. Jednym z największych atutów to jednak nadzwyczaj rozwinięta agroturystyka.
Plaża i morze, Krynica Morska

Idealne miejsce na wakacje – Krynica Morska

Krynica Morska to znana miejscowość turystyczna położona na Mierzei Wiślanej między morzem Bałtyckim a Zalewem Wiślanym i jednocześnie najmniejsze polskie miasto. Krynica Morska oczarowuje głównie swoim położeniem na pasie lądu wcinającego się w wody pomiędzy Bałtykiem a Zalewem Wiślanym, gdzie sąsiadują ze sobą niemal białe plaże i zielone lasy robiąc z tego miejsca doskonały cel na rodzinne wakacje 2014.
wczasy-morze

Sprawdź gdzie warto teraz pojechać

Bez wątpienia mnóstwo osób ma już urlopowy wyjazd za sobą. Teraz tylko można wspominać wakacyjne szaleństwa i planować przyszłoroczny urlop. Wiele dorosłych wybiera się na urlop właśnie w sezonie letnim.

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, kiedy na zewnątrz króluje tak cudowna aura? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odrywamy się od naszych spraw i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe broszurki agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie widzi, z zapałem je oglądamy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.
plaża

Turystyka w słonecznych krajach

Każdy powinien od czasu do czasu wypocząć. Wiele osób preferuje różne formy odpoczynku. Niektórym, żeby w pełni zregenerować energię wystarczy parę wieczorów z dobrą książką. Duża liczba niemniej jednak woli wziąć parę tygodni urlopu i wyruszyć, na zwiedzanie świata.
goście

Tanie noclegi wewnątrz Pieninach - czyli, kolejny tekścik z cyklu "w jakim miejscu poszukiwać?" oraz "w jaki sposób odnaleźć?"

Zazwyczaj wczasy, wakacje, ferie oraz tym podobne, często się nam kojarzą tak naprawdę nie jedynie z odpoczywaniem, ale również jednym wielkim wydatkiem - często oszczędzamy na nie cały rok, by móc cieszyć się błogim leniuchowaniem, lub aktywnym odpoczynkiem - wszystko jest zależne od naszych własnych preferencji.
Ogród pełen cienia

Spędź swój czas na Podlasiu - odkryj, jak piękny jest to region

Podlasie nie zalicza się prawdopodobnie do tych cieszących się największą popularnością wśród turystów miejsc w Polsce. Najczęściej północne regiony naszego kraju kojarzone są przede wszystkim z morzem albo pięknymi Mazurami, ale samo Podlasie dość często jest nieco zaniedbywane. Warto w związku z tym wiedzieć o tym, że taki sposób myślenia jest bardzo dużym błędem, gdyż w praktyce jest to region oferujący całe mnóstwo fantastycznych atrakcji dosłownie każdemu z nas, bez względu nawet na to, jakie mamy tak właściwie indywidualne oczekiwania.