Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Spływ
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując wakacje albo wyprawę na sobotę i niedzielę, trzeba brać pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, płynący przez kilka województw. Wizytując ten rejon warto porzucić auta i wsiąść na dwa kółka lub kajaki. Pilica ma ponad trzystu kilometrów i na znacznej części jej biegu znakomicie nadaje się na spływy, a rozległe tereny parków krajobrazowych zapraszają do rowerowych przejażdżek.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od wielu lat posiadają bardzo dużą popularność. Jest to wywołane tym, iż poprzez kontakt z naturą i przyjazną grupą ludzi jest możliwość wyjątkowo przyjemnie spędzić czas. Z perspektywy laików jest to najważniejszym czynnikiem, który wpływa na podjęcie decyzji o wykorzystaniu takiej formy wypoczynku. Na obszarze naszego kraju jest sporo profesjonalnych torów spływowych, lecz też na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które pozwalają swobodnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Istnieje bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa lub wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Dużo jest tych okazji, ponieważ poza normalnymi weekendami, są również dłuższe przerwy od pracy, nie mówiąc już o wakacjach.