Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Spływ
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wypad na dwa dni, należy wziąć pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon poleca się zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na powyżej trzystu kilometrów i na znacznej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a rozległe tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych eskapad.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Jest bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa albo wręcz przeciwnie, w spokoju na łonie natury. Sporo jest tego rodzaju okazji, gdyż poza zwykłymi weekendami, są także bardziej długie przerwy od pracy, nie mówiąc już o urlopie.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się sporą popularność. Jest to wywołane tym, że poprzez styczność z pięknem natury i fajną grupą osób jest możliwość bardzo przyjemnie spędzić wolny czas. Z perspektywy laików jest to najważniejszym podmiotem, jaki przekłada się na podjęcie decyzji o wykorzystaniu takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju funkcjonuje bardzo dużo profesjonalnych torów kajakowych, jednak też na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które pozwalają spokojnie płynąć i podziwiać piękno natury.