Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Spływ
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Organizując urlop albo wypad na dwa dni, warto wziąć pod uwagę wycieczkę w region Pilicy. rzeka ta to lewy dopływ Wisły, wijący się przez kilka województw. Wizytując ten rejon opłaca się porzucić samochody i wskoczyć na rowery lub kajaki. Pilica jest długa na ponad trzystu kilometrów i na sporej części jej nurtu znakomicie nadaje się na spływy, a przepastne tereny parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od wielu lat cieszą się sporą popularność. Jest to wywołane tym, że poprzez styczność z pięknem natury i fajną grupą osób jest możliwość bardzo przyjemnie spędzić wolny czas. Z perspektywy laików jest to najważniejszym podmiotem, jaki przekłada się na podjęcie decyzji o wykorzystaniu takiej formy odpoczynku. Na terenie naszego kraju funkcjonuje bardzo dużo profesjonalnych torów kajakowych, jednak też na normalnych rzekach wyznaczone są trasy, które pozwalają spokojnie płynąć i podziwiać piękno natury.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Istnieje bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa lub wręcz przeciwnie, na spokojnie na łonie natury. Dużo jest tych okazji, ponieważ poza normalnymi weekendami, są również dłuższe przerwy od pracy, nie mówiąc już o wakacjach.