Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Spływ
Jeziora Mazurskie

Urlop poza miastem

Planując wakacje albo wyprawę na weekend, warto brać pod uwagę wycieczkę w okolicę Pilicy. rzeka ta to jeden z dopływów Wisły, wijący się przez kilka województw. Zwiedzając ten rejon warto zostawić auta i przesiąść się na rowery lub kajaki. Pilica ma ponad 300 kilometrów i na dużej części jej nurtu idealnie nadaje się na spływy, a przepastne obszary parków krajobrazowych zachęcają do rowerowych przejażdżek.
wycieczka kajakiem

Spływy kajakowe to wciąż popularna forma relaksu

Spływy kajakowe już od dawna posiadają ogromną popularność. Jest to wywołane tym, że poprzez kontakt z pięknem natury i znajomą grupą osób można wyjątkowo miło spędzić czas. Z perspektywy amatorów jest to najważniejszym podmiotem, który przekłada się na podjęcie decyzji o korzystaniu z takiej formy odpoczynku. Na obszarze Polski funkcjonuje sporo profesjonalnych torów spływowych, lecz również na normalnych rzekach wyznaczone są tory, które umożliwiają spokojnie płynąć i oglądać wiele atrakcji dookoła.
zabytek

Jak spędzić wolny czas? Czy spływ kajakowy to dobry pomysł? W jakim warto podjąć tę aktywność?

Jest bardzo dużo okazji podczas roku, aby spędzić ten czas interesująco, z dozą szaleństwa albo wręcz przeciwnie, w spokoju na łonie natury. Sporo jest tego rodzaju okazji, gdyż poza zwykłymi weekendami, są także bardziej długie przerwy od pracy, nie mówiąc już o urlopie.