Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zwiedzanie
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Zbliża się lato, czas, w którym bardzo wielu z nas stara się wyjechać chociażby na parudniową wycieczkę do dowolnego interesującego miejsca. Trudno jednak byłoby się temu dziwić, ponieważ przecież jest to świetny sposób na wykorzystanie swojego wolnego czasu i przynajmniej chwilowe oderwanie się od całej swojej codzienności.
noclegi

Jakie atrakcje warto zobaczyć będąc na Cyprze?

Na tę wyspę można by wybrać się o dosłownie dowolnej porze roku, ponieważ atrakcji czy też miejsc do odwiedzenia jest w tamtym miejscu bez liku. Wiosna i jesień to doskonała pora, jeżeli chcemy połączyć zwiedzanie wyspy wraz z odpoczywaniem na plaży.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu zwiedzanie naszego kraju stało się passe. Ci, którzy mają pieniądze chwalą się dalekimi i egzotycznymi podróżami.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla turystów szukających wrażeń oraz coraz ciekawszych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek stale poszukują nowych rozwiązań. Kraków zachęca wszystkich zaciekawionych polskimi legendami oraz zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz szczególnie interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują turystom swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak pełne radości, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
Hiszpania

Wakacje miewa się w ciągu roku jedynie raz, więc wypoczynek potrzeba naprawdę dobrze obmyślić

Wakacje najlepiej planować z dużym wyprzedzeniem – wtenczas ma się czas na to, by powybierać optymalne propozycje oraz dopiąć na ostatni guzik wszelkie szczegóły powiązane z wyjazdem. W obecnych czasach planowanie wypoczynku bywa bardzo wygodne oraz szybkie, bo w internecie można porównać dostępne oferty.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Urlop w Zakopanem? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać fortuny, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
góry w Słowacji

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, które musisz odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są pięknymi krajami. I choć w sumie na tym świecie zasadniczo autentycznie wszystkie kraje mają podróżnym dużo do zaoferowania, to fakty są takie, że tak naprawdę Słowacy i Węgrzy naprawdę powinni być dumni ze swojego kraju. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z naszego punktu widzenia, że naprawdę są bardzo blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południa Polski nie mają zbyt za daleko. Zatem: w jaki sposób zorganizować dla siebie przednią wycieczkę po Słowacji albo Węgrzech? Na początek warto spojrzeć bliżej na Słowację.
imprezy integracyjne szklarska poręba

Jaka osada oraz z jakiego powodu zwana jest polskimi Alpami?

Każdy dyrektor w dowolnej firmie chce, aby pracujący w niej ludzie prawidłowo ze sobą współpracowali. Tylko w ten sposób wyniki ich pracy okażą się najlepsze.
poznań tanie noclegi

Lokalizacje tanich noclegów osiągalne na terenie Poznania

Poznań będzie chętnie odwiedzanym miastem. Poza powyższym ma on dużą liczbę mieszkańców i wciąż przybywają do niego osoby w poszukiwaniu pracy albo takowe osoby, które odwiedzają swoich bliskich. Toteż w Poznaniu dostępnych będzie wiele miejsc noclegowych.
Geny i styl życia

Upalne wakacje w trakcie letniego sezonu

W jakie miejsca wybiorą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Możemy to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie każdego roku stawiają na te same państwa.
1 2