Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zwiedzanie
imprezy integracyjne szklarska poręba

Jaka osada oraz z jakiego powodu zwana jest polskimi Alpami?

Każdy dyrektor w każdej korporacji pragnie, żeby działający w niej ludzie dobrze wzajemnie funkcjonowali. Jedynie w ten sposób wyniki ich pracy będą najlepsze.
Hiszpania

Wakacje miewa się w ciągu roku jedynie raz, więc wypoczynek potrzeba naprawdę dobrze obmyślić

Wyjazdy wakacyjne warto planować z dużym wyprzedzeniem – wtedy ma się czas na to, aby wybrać optymalne oferty oraz dograć wszelkie szczegóły związane z wyjazdem. W obecnych czasach planowanie wypoczynku okazuje się niezwykle dogodne i łatwe, bo w sieci można porównać dostępne propozycje.

Wyjazdy na koncerty

Rodzime agencje koncertowe każdego roku udostępniają coraz większą ofertę wartych uwagi propozycji. Wybudowanie stadionów na piłkarskie mistrzostwa Europy dało możliwości do ściągania do kraju międzynarodowych gwiazd, gromadzących na swoich koncertach kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Stadiony takie zostały wybudowane między innymi w Warszawie, Poznaniu czy we Wrocławiu.
poznań tanie noclegi

Lokalizacje tanich noclegów osiągalne na terenie Poznania

Poznań będzie ochoczo odwiedzanym miastem. Poza tym ma on wielka liczbę mieszkańców i wciąż przybywają do niego osoby w poszukiwaniu zatrudnienia lub te osoby, które odwiedzają swoich bliskich. Toteż w Poznaniu dostępnych bywa dużo miejsc noclegowych.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Wyjazd na kilka dni do Zakopanego? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać ogromnych pieniędzy, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
Geny i styl życia

Upalne wakacje w trakcie letniego sezonu

Dokąd udadzą się rodacy w lato 2013? Można to łatwo przewidzieć, bo właściwie co roku wybierają te same strony.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla turystów poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zobaczenia organizujący wycieczki wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią Polski. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu zwiedzanie naszego kraju jest niemodne. Ci, którzy posiadają pieniądze chełpią się dalekimi i gorącymi podróżami.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadciąga lato, czas, w którym znaczna część z nas stara się wyjechać chociażby na kilkudniową wycieczkę do jakiegokolwiek ciekawego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej krótkie oderwanie się od całej swojej codzienności.
góry w Słowacji

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, które musisz odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są bardzo ładnymi państwami. I choć w sumie na świecie generalnie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez cienia wątpliwości mogą być dumni ze swojego państwa. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południowej części Polski nie mają zbyt za daleko. W takim razie: jak zorganizować dla siebie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji albo Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.