Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zwiedzanie

Wyjazdy na koncerty

Polskie agencje organizujące koncerty każdego roku posiadają coraz szerszą ofertę ciekawych wydarzeń. Wybudowanie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej dało możliwości do zapraszania do kraju międzynarodowych gwiazd, ściągających na swoje koncerty tysiące ludzi. Stadiony takie powstały między innymi w Warszawie, Poznaniu czy we Wrocławiu.
poznań tanie noclegi

Lokalizacje tanich noclegów osiągalne na terenie Poznania

Poznań jest chętnie odwiedzanym miastem. Poza takim posiada on sporą liczbę mieszkańców i ciągle przybywają do niego osoby w poszukiwaniu pracy albo takowe osoby, które odwiedzają swych bliskich. Zatem w Poznaniu dostępnych jest sporo miejsc noclegowych.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Wyjazd na kilka dni do Zakopanego? Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie interesującedla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać ogromnych pieniędzy, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
Geny i styl życia

Upalne wakacje w trakcie letniego sezonu

Dokąd udadzą się rodacy w lato 2013? Można to łatwo przewidzieć, bo właściwie co roku wybierają te same strony.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla turystów poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zobaczenia organizujący wycieczki wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zafascynowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią Polski. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez doświadczonych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak atrakcyjne, natomiast możliwości noclegowo-gastronomiczne tak szerokie.
imprezy integracyjne szklarska poręba

Jaka osada oraz z jakiego powodu zwana jest polskimi Alpami?

Każdy dyrektor w każdej firmie pragnie, aby pracujący w niej ludzie prawidłowo ze sobą funkcjonowali. Jedynie w taki sposób efekty ich pracy okażą się wprost idealne.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Mogłoby się wydawać, że od jakiegoś czasu zwiedzanie naszego kraju jest niemodne. Ci, którzy posiadają pieniądze chełpią się dalekimi i gorącymi podróżami.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadciąga lato, czas, w którym znaczna część z nas stara się wyjechać chociażby na kilkudniową wycieczkę do jakiegokolwiek ciekawego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to rewelacyjny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej krótkie oderwanie się od całej swojej codzienności.
góry w Słowacji

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, które musisz odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są bardzo ładnymi państwami. I choć w sumie na świecie generalnie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez cienia wątpliwości mogą być dumni ze swojego państwa. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południowej części Polski nie mają zbyt za daleko. W takim razie: jak zorganizować dla siebie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji albo Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.