Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Zwiedzanie
poznań tanie noclegi

Lokalizacje tanich noclegów osiągalne na terenie Poznania

Poznań będzie chętnie odwiedzanym miastem. Poza powyższym ma on dużą liczbę mieszkańców i wciąż przybywają do niego osoby w poszukiwaniu pracy albo takowe osoby, które odwiedzają swoich bliskich. Toteż w Poznaniu dostępnych będzie wiele miejsc noclegowych.
Kraków, Wawel

Wczasy w Małopolsce – Kraków i Zakopane zapraszają

Dla podróżników poszukujących emocji oraz kolejnych miejsc do zwiedzenia organizatorzy wycieczek wciąż poszukują nowych rozwiązań. Kraków zaprasza wszystkich zainteresowanych polskimi legendami czy zainteresowanych historią naszego kraju. Atrakcyjne oraz wyjątkowo interesujące szlaki dopracowane przez cenionych przewodników imponują podróżującym swoją złożonością. Zwiedzanie Krakowa jeszcze nigdy nie było tak przyjemne, natomiast gama noclegowo-gastronomiczna tak rozbudowana.
Geny i styl życia

Upalne wakacje w trakcie letniego sezonu

W jakie miejsca wybiorą się mieszkańcy Polski w lato 2013? Możemy to skutecznie przewidzieć, ponieważ generalnie każdego roku stawiają na te same państwa.
Drewniany domek ogrodowy Veltin

Polska to piękny kraj - trzeba o tym pamiętać w czasach, kiedy modne są tylko dalekie oraz egzotyczne wyjazdy

Wydaje się, że od pewnego czasu jeżdżenie po naszym państwie stało się niemodne. Ci, którzy posiadają pieniądze chełpią się dalekimi oraz gorącymi kierunkami.
Hiszpania

Wakacje miewa się w ciągu roku jedynie raz, więc wypoczynek potrzeba naprawdę dobrze obmyślić

Urlopy lepiej planować z dużym wyprzedzeniem – wtenczas miewa się czas na to, by wybrać optymalne propozycje i dopiąć na ostatni guzik wszystkie detale powiązane z wyjazdem. Dzisiaj planowanie wypoczynku bywa niezwykle dogodne i proste, ponieważ w sieci można porównać dostępne oferty.

Wyjazdy na koncerty

Polskie agencje organizujące koncerty każdego roku udostępniają coraz szerszą ofertę ciekawych propozycji. Wybudowanie stadionów na mistrzostwa Europy w piłce nożnej stworzyło możliwości do zapraszania do kraju wielkich artystów, gromadzących na swoich koncertach kilkadziesiąt tysięcy ludzi. Stadiony takie powstały na przykład w stolicy, Poznaniu czy we Wrocławiu.
Mapa i kompas

W jaki sposób przygotować się do podróży samochodem?

Nadchodzi lato, okres, w którym zdecydowana większość z nas stara się wybrać przynajmniej na parudniową wycieczkę do jakiegokolwiek interesującego miejsca. Trudno jednak jest się temu dziwić, gdyż przecież jest to fantastyczny sposób na wykorzystanie swego wolnego czasu i przynajmniej chwilowe oderwanie się od całej swojej codzienności.
Snowboard, zima

Tani nocleg Zakopane

Planujesz wyjazd do Zakopanego Świetny pomysł, ponieważ to miasto już od jakiegoś czasu stało się niezwykle przyjazne i przede wszystkim niesamowicie ciekawenie tylko dla młodych ludzi. Żeby zatrzymać się w Zakopanem nie trzeba wcale wydawać majątku, wystarczy znaleźć tani hostel Zakopane albo w wyszukiwarce wpisać na przykład hasło: noclegi zakopane tanio.
imprezy integracyjne szklarska poręba

Jaka osada oraz z jakiego powodu zwana jest polskimi Alpami?

Każdy prezes w dowolnej korporacji pragnie, żeby pracujący w niej ludzie dobrze ze sobą funkcjonowali. Tylko w taki sposób efekty ich pracy będą najlepsze.
góry w Słowacji

Niesamowite obiekty na Węgrzech i Słowacji, które musisz odwiedzić

Słowacja oraz Węgry są bardzo ładnymi państwami. I choć w sumie na świecie generalnie wszystkie państwa mają podróżnym sporo do zaoferowania, to fakty są takie, że w sumie Słowacy i Węgrzy bez cienia wątpliwości mogą być dumni ze swojego państwa. Bardzo dużym atutem owych miejsc jest to, z polskiego punktu widzenia, że jakby nie patrzeć są blisko nas. Szczególnie mieszkańcy południowej części Polski nie mają zbyt za daleko. W takim razie: jak zorganizować dla siebie niezapomnianą wycieczkę po Słowacji albo Węgrzech? Początkowo warto spojrzeć bliżej na Słowację.