Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Muzeum
Noclegi

Masz w planach odwiedzić Dolny Śląsk. Miej na uwadze, iż jest tu do zobaczenia nie tylko stolica Dolnego Śląska, są pozostałe wspaniałe miejsca

Jedną z tych miejscowości, jakiej powinniśmy poświecić troszkę więcej uwagi w okresie wycieczki po województwie dolnośląskim, jest Brzeg Dolny. Jedną z najbardziej istotnych atrakcji jest tu Muzeum von Hoyma a także pałac, który też przypomina o tym istotnym rodzie. Zwiedzenie tych obiektów to zajmująca lekcja historii dla tych, dla jakich Dolny Śląsk to przede wszystkim cudowna przeszłość. Pałac, jako niezapomniana rezydencja z drugiej połowy XVIII wieku, z pewnością zasługuje na uwagę. Za sprawą renowacji fasady pałacowe wyglądają rewelacyjnie, a turyści mogą w okresie swej wycieczki zapoznać się z jedną z ciekawszych rezydencji w tej części naszego kraju.
plaża w Hiszpanii

Majorka i Tajlandia – idealny urlop

Majorka i Tajlandia to dwa wspaniałe miejsca będące gwarancją udanego wypoczynku. Cudowne chwile przeżyją tam zarówno osoby pragnące spędzić czas w rodzinnym gronie, dzielni poszukiwacze przygód, jak i wielbiciele dyskotek i pysznej zabawy. Tak Majorka, jak i Tajlandia są miejscami w których zobaczyć można wspaniałe zabytki, zrelaksować się na piaszczystych plażach i smakować wyszukane specjały.
Busy Kraków

Czym poruszać się po aglomeracji krakowskiej i sąsiedztwie?

Kraków, dawna stolica Polski, jest jedynym z najstarszychaglomeracji miejskich , o ponad tysiącletniej historii, z wieloma atrakcjami turystycznymi oraz zamkiem królewskim na Wawelu, magnetyzuje nie tylko polskich przyjezdnych ale i zagranicznych. Zanim jednak pojedziemy do Krakowa i okolic, warto zastanowić się, jak przemieszczać się w wybrane przez nas miejsce oraz jaki środek lokomocji wybrać. Najlepiej wybrać busy Kraków.
most

Wypoczynek w pobliżu Warszawy

Rozejrzyjcie się dookoła! Tak można zwrócić się do mieszkańców Warszawy, którzy masowo nawiedzają Tatry i Bałtyk, a omijają urocze Mazowsze. A bez wątpienia jest tam wiele do zobaczenia!

Co tak naprawdę warto zwiedzić interesującego w Italii?

Uważam, że Włochy to najatrakcyjniejszy kraj na Starym Kontynencie. Być może trochę przesadzam, w końcu ciężko w jednoznaczny sposób wskazać lidera, lecz w końcu Italia to niesamowite miejsce. Zwłaszcza bardzo lubię Florencję. Pół roku temu byłem we Florencji - niesamowite miasto, które jakby nie patrzeć jest jednym wielkim muzeum. Gdybym w sumie miał takową możliwość, to zostałbym we Florencji na dłużej. Bez najmniejszego cienia wątpliwości klimatyczne miasto - jedno z najpiękniejszych na tym świecie.

Popularne miejsca - wprost idealne na urlop

Na ciekawe nie można narzekać. Niełatwo zrozumieć zatem ludzi, którzy nie mają pojęcia, jakie urokliwe miejsca w ojczyźnie zobaczyć i preferują wyprawy zagranicę. Jest takie porzekadło „swego nie znacie, cudze chwalicie”. A przecież Polska to wspaniały kraj – można tu zobaczyć wielką różnorodność natury i obfitość reliktów dawnych stuleci.
egipt

Muzeum Egipskie

Czy jest wśród nas osoba, która nie zachodzi w głowę jak prezentowała się nasza planeta gdy chodziły po niej dinozaury? Ową historię będziemy mogli bliżej poznać przy pomocy Muzeum Historii Naturalnej. Lecz aby nasza wyprawa stała się niezapomniana i pełna atrakcji, nakłaniamy Państwa aby wybrać się na krótką eskapadę do Muzeum Historii Naturalnej w Londynie.