Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Domy
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub mają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promowaniem się w internecie. W obecnych czasach zdecydowana większość turystów właśnie w taki sposób poszukuje kwater na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
hostel

Noclegi dla kadry pracowniczej

Często zdarza się tak, że robotnicy z rozmaitych gałęzi przemysłu wyjeżdżają na jakiś czas poza własne miasto, bo tam czeka na nich zatrudnienie. W danym miejscu muszą jednak jakoś mieszkać. Do tego celu służą tak zwane kwatery robotnicze. Przybierają one różne formy. Dawniej w każdej miejscowości funkcjonowały hotele robotnicze dla tych pracowników, którzy stale mieszkali gdzie indziej. Aktualnie takich miejsc jest bardzo mało lub przekształcane są w obiekty o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest bardzo duże. Można to zobaczyć na przykładzie częstotliwości wyszukiwania hasła „kwatery pracownicze Wrocław” na stronach WWW.
autostrada

Przed wyjazdem, wyznacz trasę

Internetowy lokalizator Zumi funkcjonuje w Polsce już blisko 5 lat, jednak pomimo mijającego czasu nie traci zaufania użytkowników i wciąż jest jednym z najczęściej używanych serwisów umożliwiających poszukiwanie i określanie lokalizacji różnych obiektów.
plaża Jastarnia

Zdrowie jest ważne

Jedni uwielbiają spędzać wolny urlop nad morzem, inni w górach. Z pewnością jest to związane z stylem wypoczynku jaką kultywuje dana osoba, czy lubi ona odpoczywać na plaży i się opalać, czy może woli poznawać na górskie trasy. Na szczęście bez względu na to, jaką formę odpoczynku wybieramy, nie musimy się nigdzie przenosić za granice naszego państwa, bo posiadamy niezasłonięty dostęp zarówno do morza, jak i do gór.