Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Hotele
wycieczka

Poznaj klimat Krakowa - czemu tak często przyjeżdżamy do Krakowa

Kraków to jak wiadomo ostoja tradycji, również architektonicznej. Z tej przyczyny zachęcamy by popatrzeć na miasto z lotu ptaka. Pagórkowaty teren, Stare Miasto z Wawelem - ich widok pozostanie w naszej pamięci na zawsze. Lubimy Kraków za zabytki, kulturę, specyficzny klimat oraz miłe wspomnienia.

Poznań motywuje do zapoznania z komfortowymi miejscami na nocleg

Odróżniające się niekwestionowanym komfortem hotele Poznań poleca osobom z całego kraju, którzy chcą stawiać na rewelacyjne warunki. Do pełnej ich dyspozycji są pokoje o różnorodnej wielkości. Profesjonalna obsługa oraz wysoki standard zapewniają niezapomniany pobyt. Innym atutem są wyjątkowo atrakcyjne ceny za noclegi. Wyjazdy z całą rodziną do Poznania wcale nie muszą być finansowo wymagające, a mogą okazać się zapamiętaną na długo wycieczką, pełną inspiracji. Najniższe ceny za wynajem sal robią wrażenie!
Olsztyn

Podróż biznesowa do Olsztyna. Gdzie przenocować?

Gdy jesteśmy personą na określonym stanowisku i nieraz w ramach naszego zawodu trzeba nam wykonywać wyjazdy po całej Polsce, zapewne kilkukrotnie przyszło nam spać w hotelach. W rozróżnieniu od tego, kto za nie płacił, wybieraliśmy różne wymagania. Jednak jeżeli ciekawią nas warunki mieszkaniowe jakie posiadają hotele Olsztyn musi przypaść nam do gustu. Jeśli udajemy się na Pojezierze Mazurskie w interesach, na pewno przyjdzie nam wypróbować tamtejsze hotele Olsztyn, który jest dużym miastem wojewódzkim, posiada niezwykle atrakcyjne standardy zakwaterowania.
Kołobrzeg

Masz hotel? Promuj się!

Osoby, które są właścicielami pensjonatów lub posiadają domy czy apartamenty do wynajęcia mogą zastanowić się nad promocją w internecie. Dziś zdecydowana większość turystów właśnie w ten sposób poszukuje noclegów na wakacje. Wybierz się nad polskie
nasze morze – apartamenty Kołobrzeg.
Villa Mare

Polskie morze na urlop

Rozpoczyna się lato, okres urlopów, wyjazdów i odpoczynku. Każdy z nas marzy o chwili oddechu po miesiącach ciężkiej pracy. Wielu Polaków decyduje się dziś na wojaże zagraniczne, ale nie trzeba lecieć na egzotyczną wyspę, by idealnie odprężyć się i wspaniale spędzić urlop. Nasz kraj też obfituje w piękne miejsca, jak choćby wybrzeże. Choćby apartamenty Kołobrzeg, to rewelacyjna propozycja.
Pokój dzienny - kolekcja CLASSIC

Uroki miejsc noclegowych pracowniczych

Hotele pracownicze to specjalne przybytki, które kwaterują na pobyt czasowy zatrudnionych w okolicznych instytucjach i firmach. Firmy oferujące noclegi pracownicze są prowadzone zwykle przy szpitalach, komisariatach policji, szkołach różnego szczebla, pocztach, budynkach wojskowych i oddalonych fabrykach. Niektórym kojarzą się one z PRL, ponieważ w epoce ogromnych państwowych zakładów przemysłowych hotele robotnicze były bardzo często spotykane.
1 2 3 4 5