Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Hotele

Polecane hotele z Wrocławia

W dolnośląskiej stolicy nie brak wartych polecenia hoteli oraz hosteli. Podróżujący często po naszym kraju przedsiębiorcy i biznesmeni mają swe preferowane miejsca. Kiedy chodzi o hotele Wrocław chwali się niezwykle wygodnymi miejscami noclegowymi. Zachowanie europejskich standardów i wyróżniająca wygoda to znaki typowe dla wrocławskich hoteli. Utrzymane w rewelacyjnej stylistyce zachęcają do kolejnych odwiedzin ludzi z całej Polski i nie tylko.
hostel

Noclegi dla kadry pracowniczej

Często zdarza się tak, że robotnicy z rozmaitych gałęzi przemysłu wyjeżdżają na jakiś czas poza własne miasto, bo tam czeka na nich zatrudnienie. W danym miejscu muszą jednak jakoś mieszkać. Do tego celu służą tak zwane kwatery robotnicze. Przybierają one różne formy. Dawniej w każdej miejscowości funkcjonowały hotele robotnicze dla tych pracowników, którzy stale mieszkali gdzie indziej. Aktualnie takich miejsc jest bardzo mało lub przekształcane są w obiekty o innym charakterze. Zapotrzebowanie na kwatery pracownicze jest bardzo duże. Można to zobaczyć na przykładzie częstotliwości wyszukiwania hasła „kwatery pracownicze Wrocław” na stronach WWW.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brakuje miejsc, które znakomite są na spędzenie weekendu bądź letniego urlopu. Wyszukanie takowych miejsc nie jest jakimkolwiek trudem. Znaczna większość regionów naszego kraju prowadzi już akcje reklamowe, których celem jest przybliżenie piękna, jakie możemy tam spotkać. Jednym z takich regionów Polski jest Dolny Śląsk.
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie Morze Bałtyckie mamy dosyć często olbrzymi problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza turystyczna na polskim wybrzeżu jest coraz lepiej rozbudowana i stąd też mamy szansę przebierania spośród wielu. Jednym z najbardziej trafnych wyborów na jaki możemy się zdecydować jest malownicza Ustka.
polańczyk

Dlaczego turyści uwielbiają przepiękne, dzikie Bieszczady, noclegowa baza tego regionu

Jednym z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju, a na pewno bardzo dzikim i odludnym, są Pieniny. Góry te położone są w południowo wschodniej części naszego kraju, nie zaliczają się do bardzo wysokich, bo najwyższy szczyt ma niewiele więcej niż 1300 metrów, lecz nie da się im odmówić niesamowitego uroku.
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy koniec urlopów. Pogoda robi się nieprzychylna, słońce zachodzi coraz szybciej. Jesień to okres powrotów do pracy i na uczelnie. Trzeba niemniej wyrwać się raz na jakiś czas z codziennego kieratu na kilka dni. Nawet niedługi wyjazd pomoże nam zregenerować siły do walki z nadciągającymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są znakomite do krótkich wypadów nawet jesienią. Na co warto patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i potrzebne staną się porządne noclegi w górach?
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wyjazd w góry jest rewelacyjnym sposobem na spędzenie wolnego czasu. Jeżeli zastanawiasz się właśnie, jak skutecznie poszukiwać noclegów w Tatrach, nasz tekst bez wątpliwości będzie Ci w tym niezwykle pomocny.
budka na plaży

Ratownik wodny - interesujące info

Porada dla odrobinę bardziej wysportowanych osób - a może zostać ratownikiem wodnym? Niewątpliwie nobilitujące zajęcie, w czasie wakacyjnym ratownicy wodni są praktycznie na wagę złota. Jednakowoż w ogromnym błędzie jest młody człowiek, który sądzi, że absolutnie każdy kto umie pływać na spokojnie sobie poradzi ze świadczeniem ratowniczych usług. W żadnym razie nie należy tak rozumować!
Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

Góry Stołowe

Urlop z górami w tle

O wakacjach rozmyślamy cały rok. Gdy dłużące się pochmurne godziny nam dokuczają, chwytamy za foldery agencji turystycznych i podziwiamy cudowne fotografie. Zazwyczaj są to malownicze landszafty z błękitnym morzem w tle. Od dawna wielką popularnością obdarzamy wakacje za granicą , w słynnych kurortach. Wybieramy Grecję, Włochy, Egipt,oraz Tunezję, czy Turcję. Przywykliśmy do błogiego lenistwa nad morzem i jedynie w ten sposób widzimy idealny urlop.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miasto o niezwykle bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, było przyczyną do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu istotnych kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu wczasowiczów spędzających wczasy nad morzem Bałtyckim. Zasoby finansowe i status Gdańska wpłynęły na błyskawiczny rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest niezwykle malowniczym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
1 2 3 4 5