Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Hotele
śnieg

Nocleg w górach - jak i kiedy najskuteczniej poszukiwać i rezerwować?

Wypad w góry jest fantastycznym sposobem na spędzanie wolnego czasu. Jeżeli zastanawiasz się akurat, jak najlepiej szukać noclegów w górach, nasz artykuł na pewno będzie Ci w tym niezwykle przydatny.
dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

Polskie morze przez długi czas było wymijane w naszych kalkulacjach urlopowych. Uważa się, że najchętniej odpoczywa się w zagranicznych kurortach. Zadławiliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego urlopu bez upału i kryształowego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak znakomite wybrzeże oczekuje na nas w Polsce.
bus

Hotel w kołobrzegu dla plażowiczów

Hotel w kołobrzegu odwiedzany jest najczęściej przez wczasowiczów gdy nadchodzą wakacje. W innych okresach roku w tego typu hotelu przebywają osoby, które przyjechały do tego miasta w celach rodzinnych lub zawodowych.
Wrocław

Odszukaj swoje idealne miejsce na rodzinne wakacje

Rodzinne wakacje w polskich górach to świetny pomysł, do którego nie musimy nikogo specjalnie zachęcać. Letnia przerwa to nie tylko czas wypoczynku, ale także okazja do spędzenia czasu razem z bliskimi. Na co dzień jesteśmy bowiem zabiegani i zapracowani, stąd często zbyt mało uwagi poświęcamy temu, co najważniejsze. Rodzinne wakacje to doskonały moment, by nadrobić zaległości.
Gdańsk

Dlaczego warto pojechać do Gdańska?

Gdańsk to miejscowość o nadzwyczaj bogatej, ponadtysiącletniej historii i kupieckiej tradycji. Jego strategiczne umiejscowienie, przyczyniło się do przyjęcia Gdańska do Związku Hanzeatyckiego, nawiązania wielu znaczących kontaktów zagranicznych, znacznego wzbogacenia się miasta i przyciągnięcia wielu turystów spędzających urlop nad morzem. Zasoby pieniężne i status Gdańska wpłynęły na prędki rozwój kultury, nauki i sztuki. Dzięki temu Gdańsk jest wyjątkowo ślicznym miastem, z licznymi zabytkami, muzeami i galeriami sztuki.
Biura podróży, atuty marek godnych zaufania, ranking

Szklarska poręba - a więc, najlepsze hotele i miejsca do odwiedzania położone na dolnym śląsku

Jakie rzeczy warto wiedzieć na temat Szklarskiej Poręby? Jaka rzecz istnieje tam do odwiedzania? A co z hotelami? Jakie istnieją kwoty ze nocleg? Jak wygląda ranking najwspanialszych hotelików według TripAdvisor Polska w tym konkretnym mieście? To wszystko oraz jeszcze bardziej dużo nie mając w posiadaniu żadnego problemiku odnajdziesz wewnątrz naszego pisanego dzisiaj artykułu!
Karpacz, kościółek drewniany

Rodzinny odpoczynek w Karpaczu

Karpacz to bezsprzecznie jeden z najśliczniejszych kurortów górskich Polski. Znajduje się we wschodnich Karkonoszach na wysokości 480 - 885 m n.p.m. tuż u podnóża Śnieżki (1602m n.p.m.), najwyższego szczytu Sudetów.
Śnieżka

Pokoje gościnne w górach

Mamy koniec urlopów. Aura robi się nieprzyjazna, słońce zachodzi coraz wcześniej. Jesień to okres powrotów do pracy i do uczelni. Należy jednak wyrwać się od czasu do czasu z codziennego mozołu na kilka dni. Nawet krótkotrwały wyjazd potrafi zregenerować siły do walki z przyszłymi wyzwaniami. Obojętne, w której części kraju mieszkasz - góry są wspaniałe do niedługich wyjazdów nawet jesienią. Na co musisz patrzeć uważnie, kiedy wybierzesz takie rozwiązanie i niezbędne będą porządne noclegi w górach?
na wesele

Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Zastanawiasz się gdzie w tym roku wybrać się na wakacje? Nasza sugestia to Dominikana.


Dokąd pojechać na urlop? Nasze propozycje

Nie bez powodu jest ona zwana Perłą Karaibów. Wzdłuż jej wybrzeży ciągną się czarowne plaże, uznawane za jedne z najpiękniejszych na świecie, w głębi lądu zaś czekają na wędrowców górskie szczyty i piękne wodospady.
Morze, Mielno

Gdzie wybrać się na wakacje nad morzem?

Wybierając się nad polskie morze mamy dość często niemały problem z wyborem miejsca, które będzie dla nas najwygodniejszym rozwiązaniem. Baza wypoczynkowa na polskim wybrzeżu jest coraz lepiej rozwinięta i dlatego też mamy możliwość wybierania spośród wielu. Jednym z lepszych wyborów na jaki można się zdecydować jest Ustka.
1 2 3 4 5