Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Dzieci
aktywny wypoczynek

Atrakcyjna Szczawnica Tego nie możesz przegapić

Szczawnica jest położona na granicy Małych Pienin oraz Beskidu Sądeckiego w dolinie Grajcarka. Jej ciekawe usytuowanie sprawia, że panuje w tej okolicy wyjątkowy mikroklimat, duże nasłonecznienie a niewielka ilość opadów. Miejscowość ta jest otoczona przez szczyty górskie ochoczo odwiedzane przez trampów: Wysoka, Rabsztyn, Sokolica, Trzy Korony.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Morze, Mielno

Wczasy w domku letniskowym w nadmorskiej miejscowości

Dopisująca aura, pełna mokrego piasku plaża i wakacje to trzy rzeczy o których myśli prawie każdy z nas. Upalne lato dobrze nam służy, więc nie pozostaje nic innego, jak tylko wybrać miejscowość, zarezerwować domek wakacyjny i wsiąść do pociągu.
rynek

Czy wybrałeś już gdzie spędzisz z calutką swą familią najbliższy urlop?

Wszelakiego roku posiadamy ten sam problem. Góry lub królestwo Neptuna? A może Roztocze? Gdzie wyjechać, aby urlop był udany oraz abyśmy powrócili z niego wypoczęci? Dzisiaj posiadamy niezwykle dużo ofert, trzeba się wyłącznie na coś zdecydować.
zabieg

Kurtki sportowe - czyli, kurtki nie wyłącznie dla aktywnych sportowców

Szukasz doskonałej kurtki na jakąś konkretną porę roczku? Zależy Tobie na dobrym materiale, lub wzorze, który będzie na kurteczce? Marzy Ci się jakiś konkretny kolor lub styl? Jeśli cokolwiek z tego wszyściutkiego się zgadza, to doskonale trafiłeś z doborem temaciku! W naszym pisanym dzisiaj felietonie poruszymy temacik najlepszych kurtek, które to mogą bez problemiku rozwiązać twoje własne imaginacje, a mianowicie temat kurtek sportowych!


Kurtki sportowe - czyli, kurtki nie wyłącznie dla aktywnych sportowców

Przeciwko pozorom kurtki sportowe nie bywają jedynie dla amatorów sportu typu aktywnego, ale jednocześnie przeznaczony dla person, którym podoba się ów styl, i pragną chociaż wyglądać na osoby, które to uwielbiają aktywnie spędzać czas.
wczasy-morze

Sprawdź gdzie warto teraz pojechać

Zapewne wiele osób ma już urlopowy wyjazd za sobą. Teraz jedynie możemy wspominać urlopowe szaleństwa i wymyślać wakacje w przyszłym roku. Wiele dorosłych wybiera się na urlop właśnie w sezonie letnim.
morze sopot

Atrakcje Sopotu i Rewalu - przekonaj się co powinieneś zwiedzić

Dzisiejszy styl życia niezwykle źle odbija się tak na naszym zdrowiu, jak i relacjach z najbliższymi. Dużo czasu spędzamy w pracy. Niezwykle często musimy zostawać po godzinach lub brać dodatkowy etat, aby dorobić do wypłaty. Gdy przychodzimy do domu, jesteśmy wykończeni i rozdrażnieni.
wakacje w mieście

Wszystkie wskazówki jakie musisz dowiedzieć się o organizacji czasu wolnego

Na ten moment nasze dzieciaki czekały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały dni do tego uroczystego momentu, kiedy odezwie się po raz ostatni dzwonek i w końcu zaczną się dni wolne od nauki. Przez cały rok nasze dzieciaki sumiennie spełniały swoje obowiązki. Odrabiały zadania domowe, zdobywały dobre oceny i starały się nie broić za bardzo. Także w gospodarstwie domowym próbowały się okazać pomocne. Dlatego obecnie należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie stać nas na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?
Jazda konna

Może urlop w stadninie koni?

To fajnie, że ferie w naszym kraju są podzielone na kilka terminów, ponieważ tak naprawdę pewne stadniny koni, zwłaszcza umiejscowione w górach, dużo bardziej pękałyby w szwach. Należy wiedzieć, iż ciągle wśród dzieciaków i młodzieży rośnie miłość do koni. To dobrze, bo tak naprawdę nie sposób napisać o wadach jazdy na koniu. Bo takie nie istnieją!
koń

Wypróbuj najtrafniejsze pośród masy ofert wakacje dla dzieci i młodzieży

Kolonie dla dzieci to doskonały pomysł na wakacje. Dziś wiele biur turystycznych oferuje atrakcyjne wyjazdy, połączone z różnymi aktywnościami. Kolonie dla dzieci są organizowane także przez ośrodki kształcenia zarówno w Polsce, jak i zagranicą. Najpopularniejsze lokalizacje, w których organizuje się kolonie to nadmorskie lub górskie miejscowości.
1 2 3