Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Jeziora
egzotyczna ryba

Męskie hobby - o wędkarstwie i nieodkrytych łowiskach

Powszechnie przyjęto, że wyprawy wędkarskie to typowo męskie zajęcie, trzeba także przyznać, iż tak naprawdę niewiele pań frapuje się wędkarstwem. Powszechna Encyklopedia mówi, iż wędkarstwo to również typ sportu jaki i pasji, które polega przeważnie na łapaniu ryb na wędkę.
Wyprawy wędkarskie

Od czego zacząć wędkowanie?

Wyprawy wędkarskie są bardzo popularną formą spędzania czasu przez mężczyzn. Łowienie ryb okazuje się pomysłem na miłe spędzenie wolnego czasu dla osób w różnym wieku. Często jest to tradycja pokoleniowa przekazywana z ojca na syna. Taki rodzaj sportu daje czas na odprężenie oraz rozmowy w dobrym towarzystwie.
ratusz

Atrakcje na Dolnym Śląsku

W naszym kraju nie brakuje miejsc, które znakomite są na spędzenie weekendu bądź letniego urlopu. Wyszukanie takowych miejsc nie jest jakimkolwiek trudem. Znaczna większość regionów naszego kraju prowadzi już akcje reklamowe, których celem jest przybliżenie piękna, jakie możemy tam spotkać. Jednym z takich regionów Polski jest Dolny Śląsk.

Zapraszamy do zobaczenia województwa podlaskiego

Podlasie jest najbardziej wysuniętym na północny-wschód województwem naszego kraju. Od wschodu sąsiaduje ono z Białorusią,a od północy z Litwą. Mieszczą się na tym obszarze 4 parki narodowe, trzy krajobrazowe, aż osiemdziesiąt siedem rezerwatów przyrody a też rozliczne tereny chronionego krajobrazu. Jego metropolią jest Białystok. Innymi istotnymi ośrodkami miejskimi są Łomża a także Suwałki. Znajduje się tu wiele atrakcyjnych miejsc do zobaczenia.
Pieniny, góry

Które przyrodnicze atrakcje Pienin warto zobaczyć na własne oczy?

Pieniny to piękny masyw skalny w rejonie wapiennych skałek, zajmujący pas o długości ponad 500 km na linii Bratysława – Morawy – południowe stoki Beskidów Zachodnich – rumuńska Marmarosza. Warto, w związku z tym wziąć ten obszar pod uwagę organizując wczasy w górach!
Jezioro, Bory Tucholskie

Super podróż w Bory Tucholskie

Tajemnica wyjątkowej w skali kraju czystości, jaką charakteryzują się Bory Tucholskie tkwi w ich lokalizacji. Obszar tucholskich lasów oddalony jest od potężnych miast i zakładów przemysłowych, co czyni z niego wspaniałe miejsce na urlop 2014. Środowisko naturalne nie zostało tu zdegradowane, a rzadkie gatunki roślin i porostów miały korzystne warunki do rozwoju.
polańczyk

Dlaczego turyści uwielbiają przepiękne, dzikie Bieszczady, noclegowa baza tego regionu

Jednym z najpiękniejszych miejsc w naszym kraju, a na pewno bardzo dzikim i odludnym, są Pieniny. Góry te położone są w południowo wschodniej części naszego kraju, nie zaliczają się do bardzo wysokich, bo najwyższy szczyt ma niewiele więcej niż 1300 metrów, lecz nie da się im odmówić niesamowitego uroku.
prawo

Od czasu do czasu każdy z nas chce uciec od pogoni wielkiego miasta i od pracy - warto może uciec na Kaszuby

Cudze chwalicie, swego nie znacie - głosi staropolskie i mądre przysłowie. I jest w tym duża dawka gorzkiej prawdy. Rodacy w ostatnim czasie zwykle latają na urlop na południe Europy.
krasnobród

Który zakątek można zwiedzić w województwie lubelskim oraz co tam można zobaczyć?

Gdy namyślamy się w jakie miejsce pojechać na kilkudniowy odpoczynek, możemy mieć niemały kłopot. Jest w należącym do nas państwie taka ilość ślicznych miejsc, że niełatwo zdecydować się na coś konkretnego.
różne ryby

Jak przygotować się na wędkarską przygodę?

Turystyka wędkarska w kraju jest znacznie rozwinięta. Co roku nad klarowne jeziora przybywają coraz to liczniejsze rzesze miłośników aktywnego wypoczynku jakim jest na przykład wędkarstwo. Dużym plusem kraju jest wielka ilość zbiorników wodnych oraz ich różnorodność. Dobrze nastawić się w tym roku na bardziej czynne formy odpoczywania oraz na co bardziej ciekawe propozycje biur podróży, szczególnie w wypadku, gdy jest się zawodowym wędkarzem. Czy jest ktoś, kto by nie marzył, aby wyjazd na ryby stał się teraz faktem? Obecnie dzięki odpowiednim ofertom świetnych, profesjonalnych biur jak najbardziej jest to możliwe.
1 2