Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Pogoda

Dokąd wybrać się na wakacje tego lata?

Praca w okresie wiosenno- letnim to istna męka. Jak tu się bowiem skupić na codziennych obowiązkach, kiedy na zewnątrz króluje tak cudowna aura? Ale gdy tylko wyczujemy okazję, odrywamy się od naszych spraw i myślimy o tegorocznym urlopie. Wielu ludzi ma schowane w głębokiej szufladzie kolorowe broszurki agencji turystycznych i kiedy nikt nas nie widzi, z zapałem je oglądamy, poszukując najlepszych propozycji na wczasy.

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to dobry czas dla szkolnych wycieczek. Powoli kończy się rok szkolny. W liceach odbywają się matury, więc niższe roczniki zabiera się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały starszym kolegom. Pogoda robi się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców barki kładzie się przymus zaplanowania wycieczek.
dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

dzieci

Zalety wakacji nad polskim morzem

Polskie morze przez długie lata było pomijane w naszych planach wycieczkowych. Uważa się, że najchętniej przebywa się w zagranicznych kurortach. Zachwyciliśmy się wspaniałą Toskanią, słoneczną Grecją, czy tajemniczym Egiptem. Nie wyobrażamy sobie już dobrego leniuchowania bez upalnej pogody i błękitnego morza. Zapomnieliśmy już o tym, jak wspaniałe wybrzeże czeka na nas w Polsce.
bielizna, stanik, kobieta

Wypoczynek nad Bałtykiem nie tylko latem

Każdy z nas chce czasami udać się na urlop, który pomoże nam podładować baterie na następny rok. Typujemy wówczas niekiedy rodzime kurorty, innym razem te europejskie, zwłaszcza nadmorskie, niekiedy także porywamy się na daleką wycieczkę, przykładowo do Ameryki.
Agroturystyka na Kaszubach

Jazda konna - sposób na lato?

Każdego roku jesteśmy stawiani przed tym samym problemem. Co robić w trakcie urlopu? Leżenie przez dwa tygodnie dla niektórych osób jest nudne, zwłaszcza gdy nie przepadają za palącym słońcem. Spacery po górach zazwyczaj są męczące, a przecież urlop powinien być czasem relaksu. Może w związku z tym spróbować czegoś zupełnie odmiennego? Ciekawym pomysłem może być jazda konna - sport skupiający w sobie ruch na łonie natury, a jednocześnie dostarczający wiele radości oraz szansę kontaktu z końmi - ładnymi i dumnymi zwierzętami.
Chorwacja - wakacje last minute

W końcu doczekaliśmy się okresu letniego. Gdzie wybrać się na wczasy?

Wreszcie doczekaliśmy się lata. O pogodnych chwilach marzyliśmy już od tak dawna. Tegoroczna zima niezmiernie dała nam w kość. W zimowe, chłodne popołudnia umilaliśmy sobie czas, przeglądając radosne zdjęcia z ubiegłorocznego wakacyjnego wyjazdu. Tymczasem w pracy, gdy tylko nikt nie zauważył, studiowaliśmy broszurki agencji podróży poszukując najlepszych wyjazdów.
Kaszuby

Jak pojechać na udane wczasy w naszym kraju

Porównując wydatki, zwykle bardziej przyjazne mogą wydawać się wczasy w ciepłej Chorwacji niż w Polsce. Mądrzy jednak zwykle sobie radzą. Nasze morze i góry to świetne miejsca na odpoczynek. Jak wyjechać na niezapomniane wakacje?

Letni czas na wyjazdy za pasem

Sezon wakacyjny już niedługo, można będzie uznać za rozpoczęty. Super okazją na otwierający wyjazd będzie weekend majowy, który w Polsce uznawany jest za świetny termin dla pierwszych zagranicznych wojaży. Każde biuro podroży działające na terenie naszego kraju znakomicie zdaje sobie z tego sprawę, że jest to pierwsza okazja do sprzedania większej liczby różnych wycieczek. Na pewno w tym roku dużym zainteresowaniem będzie się cieszyła Hiszpania.

Planujemy wakacje - wybierz doskonałe miejsce

Upragniony urlop zbliża się wielkimi krokami. Okres letni już blisko, a zatem czas najwyższy pomyśleć o odpoczynku dla siebie i najbliższych. Wszyscy czekamy z utęsknieniem na należyty wypoczynek. Przez okrągły rok dokładnie spełnialiśmy wszelkie swoje obowiązki, zarówno te w domu, jak i zawodowe. Teraz pora na relaks i słodkie lenistwo.

Jak dobrać idealne zimowe opony?

Na dworze lato w pełni, gorąco, nikt z nas na pewno nie rozmyśla o zimie, a tymczasem to najodpowiedniejszy moment, by zaplanować zakup nowych opon zimowych do samochodu. Większość pośredników sprzedaży w sezonie letnim sprzedaje opony zimowe po niższych cenach.
1 2