Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Lato
Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Morze, Jastrzębia Góra

Morza szum, ptaków śpiew

Wszyscy mamy już dość takiej uciążliwej zimy, która już dostatecznie i upuściła wszystkim krwi. Z utęsknieniem oczekujemy na wspaniałe lato. Przez okrągły rok sumiennie pracowaliśmy, siedzieliśmy przy biurku i wpatrywaliśmy się w monitor, czas więc na wyczekiwany odpoczynek. W tym momencie przypominamy sobie te wspaniałe sytuacje na plaży oraz zabawy w ciepłym morzu. A może wybrać teraz Bałtyk?
samolot na lotnisku

Urlop w górach dobry dla każdego

Polska jest krajem, który oprócz długiej linii brzegowej może się także pochwalić bardzo szerokimi górami. Oba te punkty są najczęstszym kierunkiem podróży rodzimych turystów. Lecz Bałtyk, tak jak najlepszy jest na wakacje, zimą nie ma już dużo nam do zaoferowania.
plaża w Międzyzdrojach

Cudowne odpoczynek 2014 w Zatoce Pomorskiej

Międzyzdroje to letnia stolica Pomorza Zachodniego i miejscowość kuracyjna o ponad 100-letniej historii. Miasto leży w środkowej części wybrzeża wyspy Wolin, nad Zatoką Pomorską. Międzyzdroje to kurort niewymownie śliczny. Urocze domy i hotele rozlokowane pośród drzew, deptak, molo, port rybacki, wydmy, wybrzeże i morze doskonale się tu ze sobą komponują i tworzą wspaniałą całość. Ogromna baza noclegowa proponuje licznym turystom domki mieszczące się przy samej plaży oraz atrakcyjne cenowo noclegi. Międzyzdroje to, bowiem prawdziwy turystyczny raj.
wakacje w mieście

Wszystkie wskazówki jakie musisz dowiedzieć się o organizacji czasu wolnego

Na ten moment nasze dzieciaki czekały z utęsknieniem. Można rzec, że odliczały dni do tego uroczystego momentu, kiedy odezwie się po raz ostatni dzwonek i w końcu zaczną się dni wolne od nauki. Przez cały rok nasze dzieciaki sumiennie spełniały swoje obowiązki. Odrabiały zadania domowe, zdobywały dobre oceny i starały się nie broić za bardzo. Także w gospodarstwie domowym próbowały się okazać pomocne. Dlatego obecnie należy się im za ten wytrwały trud nagroda. Co jednakże uczynić, jeżeli nie stać nas na dwutygodniowe kolonie w jakiejś popularnej miejscowości?
absolwenci

Lato Wczasy - oto o czym marzą wszyscy wiosną - przeczekali zimę i zbliża się lato, dlatego ich instynkt zaczyna tęsknić za odskocznią

Lato to najpiękniejszy okres w roku. Zdają sobie z tego sprawę wszystkie dzieci. Gdy jesteśmy już duzi niestety nie możemy pozwolić sobie na dwa miesiące leniuchowania, gdyż posiadamy tylko w całości 26 dni wolnego na cały rok.
dzieci

Cel na wczasy nad pięknym morzem 2014 – Pobierowo

Pobierowo to nieduży kurort nadmorski. Dawniej turyści przyjeżdżający do Pobierowa, mogli korzystać przede wszystkim z niedużych drewnianych domków letniskowych. Dziś czekają na nich większe i bardziej wygodne obiekty, przygotowane już na wakacje 2014. Niezależnie od rozbudowy, Pobierowo ciągle zachowuje nastrojowy szyk i zapewne warto go zarekomendować osobom, które cenią sobie czynny odpoczynek w cichej atmosferze.
puck noclegi

Spędź fantastyczne wakacje nad Bałtykiem, rezerwując dogodne noclegi blisko plaży

Wakacje nad Morzem Bałtyckim mogą być rzeczywiście fantastyczne, bo na miejscu nie brakuje ciekawych rozrywek. Jednakże aby być usatysfakcjonowanym z takiego pobytu, potrzeba zadbać o dobre warunki wypoczynku, dla tych tymczasem bardzo istotne bywa wybranie właściwych kwater.

W lecie poza kosmetykami, których używa się na co dzień, wiele kobiet zaczyna myśleć również nad dodatkowymi kosmetykami

Lato jest bardzo specyficznym okresem z różnych przyczyn. Przede wszystkim czas letni to podwyższone temperatury, dni czasami wręcz upalne. Okres letni kojarzony jest też z urlopem, a więc z czasem, kiedy można odpocząć. Czas ten bywa także wykorzystany do lepszego zadbania o zdrowie i urodę. Zalecane jest, by w tym okresie stosować mniej kosmetyków kolorowych, czyli takich jak na przykład cienie do powiek czy ciężkie fluidy.
Wycieczki, góry

Śpiwory i nie tylko

Aby dobrze dokonać wyboru dobrego wyposażenia turystycznego najbezpieczniej zapoznać się bliżej z samą kwestią takiego rodzaju sprzętu. Poznać marki produkujące sprzęty turystyczne i kierować się osądami jedynie cenionych fachowców w tej branży. Można także zajrzeć do prasy specjalistycznej, aby dowiedzieć się, jaki sklep górski jest najlepszy w opinii znawców.
Busy Kraków

Busy na wycieczkę

Wakacje to okres kiedy najczęściej wyjeżdżamy na wycieczki. Niekoniecznie muszą to być wielodniowe, zagraniczne wyprawy. Wszak nasz kraj także ma ładne zakątki i urocze miejscowości. Należy tylko trochę poszperać – Kraków, zakopane – możliwości wiele. Na pewno, nawet w najbliższej okolicy uda nam się odkryć mnóstwo starych budowli i miejsc które trzeba odwiedzić. Poszukajmy i zorganizujmy wycieczkę. Wynajmijmy busy Kraków i w drogę.
1 2