Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Transport
widok z samolotu

Poznaj swoje prawa - taka wiedza może Ci się przydać

Przede wszystkim przy zakupie biletu zbywca nie powinien żądać od ciebie wyższej ceny tylko ze względu na obywatelstwo albo punkt kupna biletu. Poza tym przysługują Ci również prawa w przypadku pojawienia się problemów.
nowoczesny autokar

W jaki sposób przygotować interesującą wycieczkę?

Przygotowywanie różnych wycieczek dla dużej grupy osób właściwie w żadnym przypadku nie jest proste, choć z drugiej strony przed taką koniecznością raz na jakiś czas może stawać sporo ludzi. Niewątpliwie przekonały się o tym osoby pracujące przykładowo jako nauczyciele w szkołach, ale jest to oczywiście tylko przykład, ponieważ wycieczki tego typu są regularnie organizowane w wielu różnych miejscach.
Samochód terenowy marki Ford

Kraków, doskonałe miejsce na spędzenie weekendu.

Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast polskich. Jego niezliczone zabytki i bogata historia powodują, że miasto jest nader atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża spędzić tu urlop 7 do 8 mln turystów. Liczba jest ogromna, a duża ilość turystów nie może się mylić. A zatem co trzeba zobaczyć?

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to dobry czas dla szkolnych wycieczek. Powoli kończy się rok szkolny. W liceach odbywają się matury, więc niższe roczniki zabiera się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały starszym kolegom. Pogoda robi się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców barki kładzie się przymus zaplanowania wycieczek.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując wycieczkę, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie zorganizować wypad dla pewnej liczby osób. Jest to dobra opcja, zwłaszcza gdy cenimy sobie wolność poruszania się i nie chcemy być ograniczani przez gotowe ramy wycieczek. Poza tym możemy zabrać w tym przypadku ze sobą jedynie przyjaciół, nie wystawiając się na obecność nieznanych ludzi. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
wysoki autokar

W licznych przypadkach wynajem autokarów jest najlepszym rozwiązaniem - przewóz osób Warszawa

Okazja prędkiego poruszania się jest dzisiaj niezmiernie doceniana. Wielorakie środki transportu pozwalają na pokonywanie rozlicznych odległości w krótkim czasie, jaki dla ludzi jest nadzwyczaj atrakcyjny. Zależnie od potrzeb wybieramy różne środki komunikacji, jednakże w transporcie miejskim w największym stopniu lubiane są autokary.
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taxi

Jest sporo sytuacji, gdy należytym rozwiązaniem jest skorzystanie z transportu taryfą.
Samolot na lotnisku

W jaki sposób zmieścić latanie po świecie w domowym budżecie?

Wczasy i urlopy w odległych, ciekawych i przeważnie leżących w atrakcyjniejszym klimacie miejscach zawsze były szczególnie kuszącą perspektywą spędzania wolnego czasu. Podróże wraz z rozkwitem cywilizacji i co się z tym wiąże techniki stawały się możliwie coraz szybsze, odleglejsze i bardziej komfortowe. Rozrost lotnictwa i wzrost niezawodności sprawił, że ten sposób podróżowania zaczyna być coraz szerzej ceniony dzięki czemu zyskuje oddanych klientów.
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Kiedy już zdecydujemy się na wakacyjny wyjazd, zazwyczaj stajemy przed pytaniem, jaki środek transportu wybrać. Bywają osoby, które nie wyobrażają sobie innej formy niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się kiedy tylko mają chęć i temu podobne kwestie.
podróż

Różnorodne pomysły na podróże - dlaczego opłaca się korzystać z usług biur podróży

Dzięki dzisiejszym możliwościom zdecydowanie każda pora roku jest idealna na podróż. Zimą na pewno warto wybrać się, w zależności od osobistych upodobań, na łyżwy i inne sporty zimowe lub na egzotyczne wyspy – jest to świetna alternatywa dla krótkich i męczących dni zimowych w Polsce, z kolei latem warto odpocząć w przyjemnym miejscu. Wiosną podczas weekendu majowego także sporo ludzi marzy o zacisznym miejscu wśród natury, natomiast jesień to doskonały czas na wakacje last minute.
1 2 3