Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Transport
Morze Bałtyckie

Wybierasz się na wypoczynek nad Morzem Bałtyckim? Trochę rzeczy, o których nie wiedziałeś

Bałtyk to doskonała alternatywa, jeśli chodzi o spędzenie letniego urlopu. Nadmorskie kurorty prezentują różnorodną ofertę rozrywkową i noclegową w zależności od wielkości i lokalizacji. Są w Polsce miejsca słynące z bardzo zadbanych i pięknych plaż. Za to nierzadko jest tak, że najbardziej oblegane i popularne nadbałtyckie kurorty mają bardzo wąską i krótką plażę. Tak jest na przykład w Sopocie. Poza tym modne kurorty są w większości przypadków bardzo zatłoczone, co utrudnia odpoczynek.
samolot

Bezpieczne rejsy lotnicze po całym świecie

Kiedy już zaplanujemy cel wakacyjnej podróży, zazwyczaj stajemy przed dylematem,który środek transportu wybrać. Bywają ludzie, którzy nie myślą nawet o innej formie niż pojechanie autem.Chcą być niezależni, mieć, możliwość zmiany trasy, zatrzymywania się gdy tylko mają ochotę i tego rodzaju podobne aspekty.
Bus, podróżowanie

W jaki sposób niedrogo podróżować po obszarze Europy?

W owym artykule zostaną omówione najistotniejsze sposoby podróżowania po Starym Kontynencie. A więc jak szybko, wygodnie, bezpiecznie, a do tego względnie niedrogo jeździć po tym niesamowicie ładnym kontynencie?
widok z samolotu

Poznaj swoje prawa - taka wiedza może Ci się przydać

Przede wszystkim przy zakupie biletu sprzedawca nie powinien wymagać od ciebie wyższej ceny wyłącznie ze względu na obywatelstwo czy punkt kupna biletu. Po drugie przysługują Ci także prawa w razie pojawienia się kłopotów.

Wynajem autokaru pomysłem na wakacje

Planując wakacje, można zrezygnować z biura podróży i samodzielnie zorganizować środek transportu dla jakiejś liczby osób. Jest to dobra opcja, zwłaszcza jeżeli lubimy wolność poruszania się i nie znosimy być krępowani przez z góry ustalone ramy wyjazdów. Oprócz tego możemy zabrać w tym przypadku ze sobą tylko przyjaciół, nie wystawiając się na sąsiedztwo obcych osób. Czym kierować się, wybierając firmę przewozową?
nowoczesny autokar

W jaki sposób przygotować interesującą wycieczkę?

Przygotowywanie różnych wycieczek dla dużej grupy osób właściwie w żadnym przypadku nie jest proste, choć z drugiej strony przed taką koniecznością raz na jakiś czas może stawać sporo ludzi. Niewątpliwie przekonały się o tym osoby pracujące przykładowo jako nauczyciele w szkołach, ale jest to oczywiście tylko przykład, ponieważ wycieczki tego typu są regularnie organizowane w wielu różnych miejscach.
Samochód terenowy marki Ford

Kraków, doskonałe miejsce na spędzenie weekendu.

Kraków uchodzi za najbardziej atrakcyjne z miast polskich. Jego niezliczone zabytki i bogata historia powodują, że miasto jest nader atrakcyjne turystycznie. Jest najczęściej odwiedzanym polskim miastem, rocznie przyjeżdża spędzić tu urlop 7 do 8 mln turystów. Liczba jest ogromna, a duża ilość turystów nie może się mylić. A zatem co trzeba zobaczyć?

Na jakie aspekty zwrócić uwagę poszukując firmy proponujące wynajem busów?

Późna wiosna to dobry czas dla szkolnych wycieczek. Powoli kończy się rok szkolny. W liceach odbywają się matury, więc niższe roczniki zabiera się na wyjazdy, żeby nie przeszkadzały starszym kolegom. Pogoda robi się coraz bardziej słoneczna. Na nauczycieli i wychowawców barki kładzie się przymus zaplanowania wycieczek.
wysoki autokar

W licznych przypadkach wynajem autokarów jest najlepszym rozwiązaniem - przewóz osób Warszawa

Okazja prędkiego poruszania się jest dzisiaj niezmiernie doceniana. Wielorakie środki transportu pozwalają na pokonywanie rozlicznych odległości w krótkim czasie, jaki dla ludzi jest nadzwyczaj atrakcyjny. Zależnie od potrzeb wybieramy różne środki komunikacji, jednakże w transporcie miejskim w największym stopniu lubiane są autokary.
komunikacja miesjka, wnętrze autobusu

najbardziej wygodny przewóz - czyli podróż taxi

Jest sporo sytuacji, gdy należytym rozwiązaniem jest skorzystanie z transportu taryfą.
1 2 3