Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Buty
stanik

Tegorocznym przebojem świątecznym są walizki marki Samsonite , a także firmowe ciuchy

Święta Bożonarodzeniowe tuż, tuż. Już w tym momencie udaj się na sprawunki, aby nie musieć o tym myśleć na trzy dni przed Wigilią.

Kapitalnym upominkiem dla każdej kobiety są biustonosze Alles, ponieważ są ładne i równocześnie wygodne.
Wycieczka w góry

Wyposażenie na górskie wycieczki czyli co warto ze sobą zabrać, żeby wędrowanie było w pełni bezpieczne.

Jedną z popularniejszych form aktywnego wypoczynku są wędrówki po górach. O ich dużej popularności bardzo dobrze będą świadczyć szlaki, na jakich przy ładnej pogodzie da się spotkać rzeczywiście sporo miłośników tej aktywności. Jednak wybierając się nawet na łatwą trasę przy pięknej pogodzie pamiętać należy, że idzie się w góry, jakie niekiedy mogą być mało przewidywalne. A tymczasem bardziej nieprzewidywalni są niektórzy turyści, bo to co czasem się widzi na szlakach niekiedy naprawdę przeraża.
wyprawy turystyczne

Jak optymalnie przysposobić się się do wakacji w terenie?

Wakacje wchodzą już w swoją końcową fazę. Dla wielu uczniów to ostatnia chwila, by wybrać się w jakieś miejsce z przyjaciółmi. Powinni skorzystać z ostatnich dni wolności, nim wrócą do szkół, książek i zobowiązań, tym bardziej, że letnia aura w naszej ojczyźnie wyjątkowo rozpieszcza nas tego roku. Studenci są w dużo lepszej sytuacji, ponieważ są w stanie poświęcić jeszcze cały wrzesień na wyjazdy. Wrzesień to także dobry moment na wykorzystanie urlopu. W różnych firmach otrzymamy go bez kłopotu, gdyż wielu pracowników wybrało wcześniejsze miesiące na rodzinne wczasy. Powinniśmy się przekonać do tego pięknego miesiąca, który co roku jest w naszym kraju co raz cieplejszy.
Zdjęcie tatr

Najlepszy sklep turystyczny w mieście

Jeśli naszą pasją jest chodzenie po górach, wspinaczka także przy okazji na przykład zwiedzanie jaskiń musimy posiadać odpowiednio dopasowany sprzęt, który zapewni nam wygodę i bezpieczeństwo w czasie wypraw. Każdy dobry sklep turystyczny ma takie wyposażenie w swoich katalogach. Często, o wiele za często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy giną na szlakach, gdyż wybierają się na wędrówki bez przygotowania. To ludzka głupota najczęściej jest główną przyczyną tragicznych wydarzeń w górach.
na kajakach w Ciechocinku

Ważne jest to, by własne buty górskie były odpowiednio dobrane

Nawet najwspanialsza wycieczka w góry nie będzie dawała nam radości, jeśli będziemy mieli nieodpowiednie buty. Kiedy będziemy czuli każdą skałkę i co chwilę będziemy musieli zwracać ogromną uwagę na to, żeby nie wykręcić nogi.
Polskie góry

Jak wybrać dobry sprzęt górski?

Gdy naszym hobby jest chodzenie po górskich szlakach, wspinaczka także przy okazji przykładowo eksplorowanie jaskiń powinniśmy mieć dobrze dobrany sprzęt, który zapewni nam komfort i poczucie bezpieczeństwa w czasie wyjazdów. Sprawdzony sklep górski jest w takim przypadku bezcenny. Ostatnio, zdecydowanie zbyt często słyszy się w wielu serwisach informacyjnych wiadomości o ludziach, którzy tracą życie na szlakach, gdyż wybierają się w góry bez przygotowania. To nie warunki atmosferyczne i trudność szlaku są przyczynami tragedii. To ludzka głupota.
wakacje - fotogram

Co powinny gwarantować dobre buty trekkingowe i z jakiego materiału mogłyby być one wykonane?

Każdy sympatyk górskich wycieczek musi się do nich prawidłowo przygotować. Niezależnie od stopnia dostępności terenu czy czynników pogodowych, tego typu miłośnik gór musi wyekwipować się m.
Podróże z dzieckiem

Wakacyjne akcesoria na górskie eskapady

Jeśli obmyślasz aktywne lato pełne wędrówek i wrażeń, musisz bezwzględnie przed urlopem odwiedzić dobrze zaopatrzony sklep górski. Co tam należy nabyć? Przede wszystkim porządne obuwie – to elementarz górskich wypraw. Bez właściwego obuwia nie można w ogóle wychodzić na trudny teren.
Do wakacji, gotowi, start!

Który ekwipunek może okazać się konieczny podczas wspólnych wakacji


Wkrótce przyjdą wakacje i warto zacząć ustalać już nasze podróże. W chwili obecnej mamy bardzo wiele ofert różnorodnych biur podróży. Pomyślmy może teraz, co należy ze sobą spakować na taką wycieczkę, żeby mieć komfort i nie musieć się niczym stresować. W zależności od miejsca, w które mamy zamiar wyruszyć, koniecznym jest zaplanować także swój ekwipunek. Wiele osób wybiera na miejsce swojego wypoczynku okolice nadmorskie. Wówczas wypoczynek na pewno będzie przyjemny, ale też nieco pasywny.
snowboard

Sklep snowboardowy ma ogromny asortyment sprzętów oraz dodatków do wyśmienitego sportu zimowego

Snowboard przynależy do sport zimowy ceniony przez wielu wielbicieli zjeżdżania na desce po stromym pochyleniu góry. Każdego roku przyjeżdża sporo pasjonatów snowboardu w góry, żeby móc uprawiać ten sport. Lib Darker Series to deska o najnowszej technologii dla entuzjastów tego sportu. Oryginalny wyprofilowany kształt spełnia wyczekiwania najbardziej wymagających sportowców.