Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Dziecko
przekrój - ubrania

Księgarnia to nie tylko literatura piękna

Gronu z nas książki kojarzą się całkiem jednoznacznie - z obowiązkowymi nowelami z czasów licealnych, na których przeanalizowanie ze zrozumieniem przeważnie byliśmy zbyt niedojrzali. Jednak w sklepach tego rodzaju znajdziemy również inne pozycje, które z biegiem lat mogą zajmować znacznie więcej półek. Dla osób które uwielbiają podróżować, czy to palcem po globusie czy osobiście, niezwykle interesującym fenomenem będą książki krajoznawcze. Z kolei jednostki, które ciekawią się wiedza różnego typu, bardzo chętnie ją zgłębią wertując różnego rodzaju podręczniki i prozę historyczną.
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Lato to ten moment, kiedy zasadnicza większość ludzi bierze urlop wypoczynkowy.Zazwyczaj w okresie letnich miesięcy planujemy sobie czternaście dni, które chcemy mieć wolne. Czasem zdarza się, że jakiś procent ludzi decyduje się na długi urlop wypoczynkowy na jesień, albo wczesną wiosną. Zwłaszcza, jeżeli wyjeżdżają do egzotycznych miejsc, gdzie tych kilka tygodni nie ma znaczenia gdy idzie o temperaturę, albo wypoczywają aktywnie. Wędrówki górskie o wiele przyjemniej uprawia się w czasie jesiennych miesięcy niż w połowie lata, gdy w górskich okolicach przez większość czasu pada deszcz.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Wybieramy wakacje dla dziecka

Dla dzieci oraz młodzieży znakomitym pomysłem okazują się obozy konne. Doświadczeni organizatorzy dołożą wszelkich starań do tego, by były one ciekawe i odpowiednio zorganizowane. Wśród dziś dostępnych opcji można przebierać dowolnie, natomiast poszczególne propozycje dostosowywane indywidualnie. Wskazane jest już dziś zwrócić uwagę na ogromne możliwości, z którymi wychodzą do osób zainteresowanych profesjonaliści. Mogą zapewnić oni Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia oraz ogromną dawkę aktywności fizycznej.
biuro podróży

Dzieci w dzisiejszych czasach mają o wiele większe szanse, żeby spełniać swe marzenia, aniżeli ich rodzice jeszcze 30 lat temu

Oseski mają różne hobby. Czasami muszą spróbować wielu sportów, aby przekonać się, czym naprawdę chcą się zająć.
góry

Urlop z najmłodszymi w niewysokich górach

W okresie urlopu sporym problemem bywają czasem dzieci. Nadzwyczaj w młodym wieku trudno przecież liczyć na to, by te zabrać do muzeów czy też na oglądanie zabytków wielorakich obiektów. Opłaca się więc przeważnie tak planować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie nudzili, co jednak często nie okazuje się kwestią prostą, a wręcz odwrotnie, jest to jedna z kwestii, która niemal zawsze wywołuje kłopoty. Odpowiedzią na nie mogą być jednak interesujące i naprawdę ciekawe wczasy z dziećmi w górach. Na pewno warto więc zaznajomić się z takim intrygującym tematem bliżej a, także zastanowić się choćby nad wycieczką w Karkonosze.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
Obóz harcerski

Pociechy nie powinny się nudzić

Nie od teraz wiadomo, iż im więcej wolnego czasu mają dzieci, tym więcej niebezpiecznych zabaw przychodzi im do głowy. Dlatego właśnie rodzice próbują dokładać wszelkich sił, by w okresie wakacyjnym ich dzieci miały nie wyłącznie najlepszą opiekę, lecz równocześnie żeby miały jak najbardziej zorganizowany czas, bo wtenczas już nie będą miały wolnego oraz sił na robienie głupstw, których potem mają szansę żałować.
żeglówka

Szkolenia żeglarskie - parę niezbędnych informacji

Jeżeli chcemy być w czymś faktycznie porządni powinniśmy pamiętać, że należy ćwiczyć. Ćwiczenia tworzą mistrza. Niektóre osoby od dziecka coś robią, bo ich rodzice są fanami jakiegoś sportu. W takiej sytuacji dzieciakom jest zdecydowanie prościej. Ale nie trzeba się przejmować, kiedy nasi rodzice nie są fanami żeglowania, bo przykładowo przez szkolenia żeglarskie też uda nam się pojąć wszystko.
Roztocze

W jaki sposób można zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w naszym kraju, zresztą nie tylko u nas, są długie - chociaż naturalnie fakty są takie, że uczniowie z pewnością narzekają na to, iż letnia przerwa jest zbyt krótka. Można śmiało powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić swoje dziecko przed nudą. Bo chociaż niby dzieciaki czekają na dwumiesięczną przerwę od szkoły, to kiedy już nadejdzie końcówka czerwca, zaczynają się niemałe problemy... Jednak nie można powiedzieć, że we wszystkich przypadkach dzieci nie będą mieć nieprzeciętnych wspomnień z lata. O co dokładnie chodzi?