Menu strony
III Millenium
Biuro podry
Dziecko
biuro podróży

Dzieci w dzisiejszych czasach mają o wiele większe szanse, żeby spełniać swe marzenia, aniżeli ich rodzice jeszcze 30 lat temu

Szkraby mają różne zainteresowania. Czasami muszą spróbować wielu rzeczy, aby przekonać się, czym naprawdę chcą się zająć.
żeglówka

Szkolenia żeglarskie - parę niezbędnych informacji

Jeśli chcemy być w czymś faktycznie porządni powinniśmy pamiętać, że musimy ćwiczyć. Ćwiczenia tworzą mistrza. Niektóre osoby od maleńkości coś robią, bo ich rodzice są pasjonatami jakiegoś sportu. W takiej sytuacji dzieciom jest zdecydowanie łatwiej. Jednak nie musimy się martwić, gdy nasi rodzice nie żeglują, bo przykładowo przez szkolenia żeglarskie też uda nam się pojąć wszystko.
przekrój - ubrania

Księgarnia to nie tylko literatura piękna

Wielu z nas książki kojarzą się całkiem zwyczajnie - z obligatoryjnymi nowelami z czasów szkolnych, na których przeczytanie ze zrozumieniem przeważnie okazywaliśmy się zbyt młodzi. Lecz w sklepach tego typu odszukamy również odmiennie pozycje, które z biegiem lat zaczynają anektować znacznie więcej miejsca. Dla Jednostek które lubią wędrować, czy to palcem po globusie czy w rzeczywistości, niezwykle interesującym fenomenem są książki krajoznawcze. Z drugiej strony jednostki, które ciekawią się wiedza różnego typu, bardzo chętnie ją zgłębią przeglądając różnego typu podręczniki i literature historyczną.
Kolekcja wiosna-lato 201 Reserved Kids

Wybieramy wakacje dla dziecka

Dla dzieci oraz młodzieży znakomitym pomysłem okażą się obozy konne. Doświadczeni organizatorzy dokładają wszelkich starań do tego, by były one ciekawe i odpowiednio zorganizowane. Wśród obecnie dostępnych opcji można przebierać nieskrępowanie, natomiast poszczególne propozycje dostosowywane indywidualnie. Warto już dzisiaj zwrócić uwagę na ogromne możliwości, z którymi wychodzą do osób zainteresowanych profesjonaliści. Zagwarantują oni Twojemu dziecku niezapomniane wrażenia oraz niemałą dawkę aktywności fizycznej.
Obóz harcerski

Pociechy nie powinny się nudzić

Nie od dzisiaj wiemy, że im więcej luźnego czasu posiadają maluchy, tym więcej niebezpiecznych zabaw przychodzi im do głowy. Przez to właśnie rodzice starają się przykładać wszelkich sił, żeby w okresie wakacyjnym ich dzieci posiadały nie tylko najlepszą opiekę, ale równocześnie żeby posiadały jak najmocniej zaplanowany dzień, gdyż wtenczas już nie będą miały wolnego oraz energii na robienie głupstw, których potem mają szansę żałować.
Kalendarz

Czy znasz swoje prawa – urlop to ważna rzecz

Wakacje to ten moment, gdy najwięcej ludzi bierze urlop wypoczynkowy.Najczęściej w okresie wakacyjnych miesięcy wybieramy sobie dwa tygodnie, które chcemy mieć wolne. Czasem bywa tak, że pracownicy decydują się na dłuższy urlop wypoczynkowy na jesień, albo w czasie wiosny. Zwłaszcza, jeśli wybierają się do egzotycznych miejsc, gdzie tych parę tygodni nie robi różnicy jeśli idzie o temperaturę, lub odpoczywają aktywnie. Wędrówki górskie o wiele przyjemniej uprawia się jesienią niż w połowie lata, gdy w górach głównie leje.
Roztocze

W jaki sposób można zająć własnemu dziecku przynajmniej część wakacji?

Wakacje w Polsce, a zresztą nie tylko u nas, są bardzo długie - choć oczywiście prawda jest taka, że uczniowie z całą pewnością narzekają na to, iż letnia przerwa jest zbyt krótka. Można powiedzieć, iż nie jest łatwo uchronić własne dziecko przed wszechobecną nudą. Bo chociaż co prawda dzieciaki całymi miesiącami czekają na przerwę od szkoły, to kiedy już nadejdzie koniec czerwca, rozpoczynają się niemałe kłopoty... Jednak nie można powiedzieć, że w każdym przypadku dzieci nie będą miały nieprzeciętnych wspomnień z sezonu wakacyjnego. O co dokładniej chodzi?
Konie

Obozy konne, czyli wakacje w siodle

Każdy rodzic na pewno chce, aby jego dziecko spędzało długo wyczekiwane wakacje aktywnie i ciekawie. Na rynku można znaleźć setki ofert obozów i kolonii, w tym ostatnio bardzo popularne wyjazdy pozwalające dziecku nauczyć się czegoś ciekawego lub doskonalić swoje umiejętności jak np. obozy konne.
góry

Urlop z najmłodszymi w niewysokich górach

Podczas wakacji pewnym problemem okazują się nieraz dzieci. Nadzwyczaj w młodym wieku ciężko przecież liczyć na to, aby te zabrać do muzeów czy też na oglądanie zabytków wielorakich obiektów. Trzeba więc z reguły tak planować wakacje, by dzieci ani rodzice się na nich się nie zanudzili, co jednak najczęściej nie bywa sprawą prostą, a wręcz odwrotnie, jest to jedna z kwestii, która niemal zawsze powoduje problemy. Odpowiedzią na nie są w stanie być jednak interesujące a, także naprawdę interesujące wczasy z dziećmi w górach. Niewątpliwie warto więc zaznajomić się z tym intrygującym tematem bliżej a, także zastanowić się choćby nad wycieczką w Karkonosze.
deska rozdzielcza

Rodzinny interesujący wyjazd wakacyjny. Specjalistyczne porady

Jeżeli chcemy wybrać się większą grupą na wspólny wypad, powinniśmy to zaplanować dużo wcześniej. Wszystko zależy od tego, gdzie zamierzamy się wybrać i kogo chcemy ze sobą wziąć. Jeżeli jednak wszystko sobie dokładnie zaplanujemy i wykonamy każdy punkt po kolei, to później czeka nas już tylko prawdziwa frajda.